Lekarze Internista Piła

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

64-920 Piła

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Ratajczak

Zielona Dolina 17
64-920 Piła

Nigdy w swoim życiu nie spotkałam lepszego lekarza niż dr Ratajczak. Lekarz, który robi wszystko by pomóc. Przede wszystkim zleca badania. Empatyczny, budzi zaufanie, bardzo wysoka kultura. Oprócz wiedzy i wykształcenia posiada też dobre serce. Wielu znajomych i rodziny leczyło się u doktora i każdy mowi to samo. Wielka strata dla Ars Medical, że doktor już tam nie pracuje.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Waldemar Kaletka

ul. Królowej Jadwigi 21
64-920 Piła

Pan doktor jest bardzo dobrym i uprzejmym lekarzem ,poświęca dużo czasu dla pacjenta jest godny polecenia

lekarz Maria Oszczyk

NZOZ LOTNICZA
Lotnicza
Piła

Kompleksowa wiedza i profesjonalizm, zarówno na etapie diagnozy jak i leczenia. Pełna informacja i cierpliwość dla pacjenta. Godna polecenia
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dorota Grosser

Internista, Anestezjolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Kompetentna, rzeczowa, nastawiona na pacjenta, w razie pytań wszystko tłumaczy, można powiedzieć ze lekarz z powołania

lekarz Mariusz Łabędzki

Pulmonolog, Internista

Żeromskiego 3 D/45
64-920 Piła

Od wielu lat leczę się na choroby górnych dróg oddechowych - niestety jak dotąd leczona byłam wyłącznie ambulatoryjnie .Sytuacja zdrowotna zmusiła mienie do poszukiwań lekarza internisty pulmonologa poza miastem Piła i ….strzał w dziesiątkę .Przede wszystkim dr M.Łabędzki jest niezmiernie dociekliwy .Poświęca dużo prywatnego czasu na ocenę wcześniejszego sposobu leczenia ,analizuje wyniki badań .Kiedy trafiłam na oddział płucny Chodzieskiego Szpitala ,który działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ,doktor ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Justyna Pińkowska

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Wspaniały i kompetentny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi wspierać chorych i pomaga jak tylko może. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Janina W.
Lekarz, który bardzo mi pomógł. Swoimi zaleceniami I poradami uchronił mnie od poważnych powikłań chorobowych za co bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Nie jestem kompetentny w ocenie ale uwazam , że posiada bardzo dużą wiedzę medyczną o czym świadczy skuteczność leczenia moich skomplikowanych dolegliwości. Pomimo mojego podeszlego wieku dzięki systematycznej opiece czuję się bezpieczny. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Alergolog

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Przemysław Polak

ulica Kusocińskiego 16/21
64-920 Piła

Lekarz o dobrym sercu z pełnym zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.Nigdy nie spotkałam się z odmową,kiedy o coś prosiłam.Człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Mokrzycka

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11
64-920 Piła

Bardzo konkretny lekarz. Kobieta konkretna i konsekwentna w leczeniu.godna polecenia
Opinia dodana przez: ANTOSIA11

lekarz Alicja Małysa

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Wysoka wachowosc i troska o pacjenta. Zaangazowanie i kultura osobista. Przyklad lekarza z powolaniem.

lekarz Dorota Rogacka

Internista, Kardiolog

64-920 Piła

Wizyta w Ars Medical w Pile: Bardzo szybki termin wizyty na skierowanie NFZ, miła obsługa w rejestracji przed wizytą, świetnie zorganizowany zespół wykonujący badania EKG i badanie wysiłkowe. Po wywiadzie i wykonaniu echa serca Pani dr. D. Rogacka zmieniła część leków a w przyjmowanych lekach precyzyjnie ustawiła dawkę zależnie od ciśnienia krwi i rytmu serca w danym dniu. Pani dr. Rogacka jest osobą empatyczną i konkretną. Po pierwszej wizycie mogę ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Piotr Stanisławski

Roosevelta 29 B
64-920 Piła

Polecam!!! Dobry lekarz, sympatyczny, pochyla się nad każdym problemem, nie żałuje skierowań na badania diagnostyczne. Odpowiada na wszystkie pytania i stara się pomóc. Korzystam od ponad 20 lat i nie żałuje :)
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Krzysztof Bobkiewicz

Piła

Witam, Nie przypuszczałem, że będę musiał wystawić opinię, ale robię to w celu przestrogi dla potencjalnych pacjentów. Po zapisaniu się do tego lekarza w pewnym momencie padło podejrzenie choroby, która nieleczona kończy się śmiercią w ciągu kilku lat od wystąpienia objawów. Pan doktor nie zlecił żadnych badań w kierunku choroby, nawet nic nie zasugerował, co zrobić. Dalsze badania wykonane na własną rękę potwierdzały chorobę, jednak Pan doktor stwierdził, że to ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Hanna Sowa

Internista, Reumatolog

64-920 Piła

Byłam u Pani doktor po raz pierwszy i ostatni i szczerze mówiąc bardzo dziwię się ludziom którzy chodzą do tej Pani. Przed wizytą sprawdziłam sobie opinie i już Byłam pełna wątpliwości co do kompetencji tej Pani, ale stwierdziłam Ok pójdę i sama się przekonam. Szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, to co usłyszałam podczas wizyty było odbiciem tego co przeczytałam we wcześniejszych opiniach, nawet niektóre zdania były ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Krzysztof Budzyński

ulica Obrońców Helu 1
64-920 Piła

W imieniu mojej mamy, Ludwiki P., chciałabym Panu Ordynatorowi bardzo podziękować za opiekę podczas przyjęcia i pobytu na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie. Mama dziękuje również całemu personelowi oddziału za uprzejmość i dobrą opiekę. Pan Ordynator okazał się być człowiekiem troskliwym. Obserwował pacjentów kilkukrotnie w ciągu dnia, zlecał badania, rozmawiał z pacjentami. Atmosfera na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie jest bardzo dobra. Mama mówi, że "super", a Pan Ordynator, Krzysztof ...
Opinia dodana przez: Inga

lekarz Lidia Gil

Internista, Hematolog

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ul. Ludwika Rydygiera 1
64-920 Piła

Z całego serca odradzam,brak jakichkolwiek odruchów ludzkich. Empatia i zrozumienie nie istnieje w słowniku Pani Doktor. Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Rodzina chorego

lekarz Paweł Bolko

Internista, Endokrynolog

64-920 Piła

Bierze pieniądze za nic. Tyle lat żona się u niego leczył, gdyby nie operacja i fachowcy w poznaniu żona by się dawno udusila. A on cały czas powtarzał " PANI JEST ZA MŁODA NA OPERACJE"

lekarz Tomasz Gaworowski

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Straszny, nie polecam nikomu, nie leczy tylko "odfajkowuje" pacjentów. Specjalizuje sie w przepisywaniu Cholineksu i ewentualnie jakis leków ale najdroższych. Dla tego Pana każdy jest zdrowy nawt jak się człowiek słania na nogach. Porażka.