dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog, Wizyty domowe

RZETELNY KOMPETENTNY FACHOWIEC .ZAWSZE ZNALAZL DLA MNIE CZAS , ODPOWIEDZIAL NA KAZDY SMS . NAJLEPSZY DIAGNOSTA JAKIEGO ZNAM . WYLECZYL MNIE Z BORELIOZY OD 6 LAT JESTEM WOLNA OD BORELII . BADANIA KONTROLNE ROBIE CO ROKU I WSZYTSKO OK . DZIEKUJE TO ZA MALO ZA NOWE ZYCIE BEZ BORELIOZY

NAJLEPSZY DIAGNOSTA JAKIEGO ZNAM .
WYLECZYL MNIE Z BORELIOZY OD 6 LAT JESTEM WOLNA OD BORELII .
BADANIA KONTROLNE ROBIE CO ROKU I WSZYTSKO OK .
DZIEKUJE TO ZA MALO ZA NOWE ZYCIE BEZ BORELIOZY

Od wielu lat zmagam się z bólami głowy, które wykluczają mnie z normalnego funkcjonowania, byłam pacjentką kilku neurologów, wykonałam szereg badań, brałam leki po których owszem ból ustępował ale kosztem senności, braku koncentracji, mimo uśmierzenia bólu nadal nie funkcjonowałam normalnie, dopiero dr Jacek Dzieciuch zdiagnozował u mnie jednoznacznie migrenowe bóle głowy i wprowadził leczenie. Migreny występują z mniejszą częstotliwością, o mniejszym nasileni i mogę funkcjonować normalnie. Dziękuje za cierpliwość i poświęcony czas :)

lekarz który jak jest wizyta zamówiona i jest pacjent to patrzy na jego dobro. Chce po prostu pomóc. Taich lekarzy brakuje. Polecam. Dokładne wywiad, zlecone badania, wyjaśnione gdzie się zgłosić. Dziękuję

Pan Jacek Dzieciuch to bardzo dobry specjalista, miły człowiek. Choć wszystko odbywało się nieco szybko, ale dużo pytań i co ważne mogłem się dowiedzieć o moim stanie zdroawia. odpowiednio dobrane leki i wyniki coraz lepsze, dziękuję za opiekę

W moim odczuciu bardzo wnikliwa analiza każdego przypadku i dostosowanie leczenia do faktycznych potrzeb pacjenta. Fachowość i uprzejmość idą ze sobą w parze. Bardzo wysoka kultura osobista. Świetny lekarz

Miły i inteligentny człowiek. Każda wizyta przebiega w dobrej atmosferze. Jest profesjonalny i godny polecenia:-) świetny facet!

Specjalista to dobre określenie - wysoki poziom wiedzy, etyki i co ważne kultury osobistej. Nie zdarza się to zbyt często z mojego doświadczenia. Jak najbardziej pozytyw.

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach? Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów). Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - ...

Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - prawdziwy lekarz. Godny polecenia.
Opieka lekarska i pielęgniarska na tym oddziale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Nie sadzę, abyśmy mieli wyjątkowe szczęście. Tam chyba tak naprawdę jest!
I mąż i ja szczerze polecamy opiekę medyczną doktora Jacka Dzieciucha i całego personelu oddz. neurologicznego z Ordynatorem na czele.

polecam bardzo, to lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. dobrze zdiagnozował u mnie boreliozę, której poznańscy lekarze przez ok 6 lat nawet nie podejrzewali, a choroba postępowała i dużo skutków ubocznych przez nią się pojawiło. dr Dzieciuch nie wyśmiewa innych specjalistów ale konkretnie skupia się na pacjencie. leczyłam się u niego ok 3 lat. polecam

szczerze polecam, bardzo dobry lekarz, po wielu latach męki jako jedyny bez problemu trafnie zdiagnozował chorobę i zaczął mnie leczyć