Lekarze Kardiolog dziecięcy Katowice

dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n.med. Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Katowice

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 ...
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Andrzej Ochała

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Dzień dobry.Zlote ręce,otwarty umysł,kultura osobista to mało powiedziane.Dziękuję Panie Profesorze.Łączę wyrazy szacunku.Andrzej Janus
Opinia dodana przez: Andrzej Janus

lekarz Jan Szczogiel

Katowice

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

dr n. med. Tomasz Lepich

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo dobry lekarz potrafi wysluchac i stara sie pomoc godny zaufania ma podejscie do pacjenta .polecam kazdemu.Dziekuje za wszystko.
Opinia dodana przez: Felicja Kozdroj

dr n. med. Marek Król

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Wspaniały lekarz - profesjonalista w swej dziedzinie. Dzięki zabiegowi którego nie podjęli się inni lekarze (wszczepienia stentów) dzisiaj biegam na 4 piętro bez zadyszki i bólu. Jako pacjent jestem bardzo wdzięczny i polecam każdemu kto wymaga opieki kardiologicznej.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Grzegorz Smolka

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz. Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

dr Ewa Gołba

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

U Pani doktor byłam z 4 miesięcznym dzieckiem. Bardzo spodobało mi się podejście Pani doktor do mojego maluszka, bardzo miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Jagoda

dr n. med. Dorota Strzałkowska

PREMIUM Gabinety Lekarskie
Kijowska 15
Katowice

Pani doktor jest lekarzem, który posiada dar służenia sobą, swoim czasem, swoją uwagą drugiemu człowiekowi – posiada tak wiele empatii dla drugiego człowieka, współczucia dla chorego, wrażliwości na cudze cierpienie, jest pozbawiona - tak często występującego - egoizmu, a jednocześnie posiada ogromną, nie ……przeogromną wiedzę. – jest lekarzem z „prawdziwego zdarzenia” . Wśród wielu lekarzy znaleźć można takie jednostki, gdyż powszechna postawa jest, niestety, zupełnie inna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jacek Wilczek

Górnoslaskie Centrum Chorób Serca
Katowice

Doktor Jacek Wilczek to wspaniały specjalista i człowiek. Słuchajcie, pacjenci tego wybitnego specjalisty, jak mówi, że trzeba defibrylator lub kardiowerter to znaczy, że trzeba i nie ma dyskusji. Doktor Wilczek wyróżnia się na tle innych lekarzy ciepłym i pełnym oddania podejściem do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę przez telefon, jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości. Wizyty prywatne ogranicza do minimum, co jest wyjątkowe w odniesieniu do innych lekarzy. Do ...

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Patalonga 5
40-822 Katowice

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Andrzej Jaklik

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

po raz pierwszy spotkałem się z takim podejściem do pacjenta. tego typu schorzenia bardzo osłabiają samoocenę, a przy nim się nie stresujesz, tylko musisz dać się prowadzić za rękę.
Bardzo dobry lekarz. Zaangazowany w leczeniu pacjenta, konkretny, duza wiedza. Dzieki Panu Doktorowi nadal funkcjonuje. Jestem bardzo wdzieczna za leczenie mojej choroby zwiazanej z sercem. Dziekuje i polecam wszystkim <3
Opinia dodana przez: elzbieta

dr n. med. Adrianna Berger-Kucza

Kardiolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pani Doktor prowadziała mnie w ubiegłym roku w klinice. Konkretna i miła. Polecam.

lekarz Joanna Ciosek

ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Żeby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Ciosek... Fachowa, uprzejma, chce i umie wytłumaczyć na czym polega problem i jego leczenie (co dodatkowo świadczy o kompetencji). Uprzejma i miła. Potrafi też powiedzieć "to nie ja, z tym proszę do specjalisty xy"..
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Krystian Wita

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Polecam. Jestem i będę wdzięczna. Nikt wcześniej nie tłumaczył mi z taką precyzją tego co się dzieje i co może się wydarzyć.
Opinia dodana przez: Ola

lek. med. Małgorzata Kocot-Styn

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Klinika Chirurgii Endowaskularnej NZOZ „EuroMedic”
Rolna 18
Katowice

Znakomita Pani doktor kompetentna, rzeczowa, bardzo cierpliwa do pacjentów ,wydaje trafne diagnozy ,polecam każdemu
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Leszek Stachaczyk

ulica Radockiego Marcina 292/6
40-645 Katowice

Wspaniały lekarz! Bardzo polecam pacjentom po zawałach i udarach serca. Gdy zachorowałem na zapalenie płuc i w płucach pozostał płyn on farmakologicznie go usunął.

lekarz Andrzej Hoffmann

ulica Koszarowa 5/5
40-068 Katowice

Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Hoffmanowi za profesjonalne przeprowadzenie ablacji w dniu 16.08.2022 r.

dr n. med. Barbara Grzybek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Polecam lekarkę, ponieważ ma wielkie doświadczenie, dobre podejście do pacjenta i jest kompetentna.
Opinia dodana przez: tourmente

lekarz Agata Gruszka

ulica Powstańców 36B/9
40-083 Katowice

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna