lek. dent. Marta Szymańska

Genialna!!!! Dzięki niej nie tylko już się nie boje, ale nawet polubiłam wizyty u dentysty! Wszystko wykonuje delikatnie i bezboleśnie, plus pięknie "rzeźbi" plomby! Jako jej ponad 3 letnia pacjentka gorąco polecam Panią Doktor, zwłaszcza tym którzy boją się wizyt stomatologicznych!!!

Niesamowicie przyjemna Pani doktor! Aż ma się ochotę pójść na wizytę. Do tego wszystkie zabiegi robi praktycznie bezboleśnie. Sczerze i z całego serca POLECAM! :)

Najwspanialszy lekarz jakiego znam!!! Niezwykle uprzejma, profesjonalna ,godna polecenia każdemu Pani Doktor !!!!

Wcale nie jestem zadowolona z wizyty ,gdzie ten profesjonalizm ? samemu też mozna sobie świetne referencje wystawić !;(

Uwielbiam Panią doktor Szymańską jest cudowna

Uwielbiam Panią doktor Szymańską jest cudowna

Wszystko się zgadza co napisali poprzednicy, fantastyczna osoba i do tego kompetentna i profesjonalna w każdym calu :)

Pani doktor jest bardzo dokladna, a przy tym niezwykle sympatyczna i pozytywna osoba, co w przypadku leczenia w ramach NFZ jest raczej rzadkim zjawiskiem. Polecam!

Pani Marta sprawiła, że wychodząc z gabinetu do wieczora miałam banana na ustach. Niezwykle empatyczna i delikatna. Prypadkowo trafiłam do Scanmedu, licząc po ciuchu na zaleczenie zęba na NFZ. Pomijając fakt, że - tak, jeszcze możana w dzisiejszych czasach wyleczyc zęby na uberzpieczenie, to jakość i kompetencja Pani Marty dodatkowo osłodziły ten trudny czas. Polecam każdemu, myślę, że wkrótce kolejki będą przeogromne :)

Polecam każdemu, myślę, że wkrótce kolejki będą przeogromne :)

Od kilku dni ząb "bolał jak diabli". Zdecydowałem się zgłosić do Scanmedu by przyjął mnie jakiś dentysta. Z gabinetu wychodzi jakaś młoda pani- myślę: pewnie asystentka. Podchodzę, pytam czy przyjmie mnie ktoś z powodu bolącego zęba. Pani z uśmiechem na twarzy odpowiedziała, że muszę chwilkę poczekać i na pewno ktoś mnie przyjmie. W końcu doczekałem się, wchodzę a tam owa "asystentka" ubiera rękawiczki, maseczkę, prosi bym się rozsiadł na fotelu- zatem to pani stomatolog... Pooglądała (pewnie gorzko zapłakała jak zobaczyła co w środku) i przystąpiła do roboty. Doktor Szymańska pytała ...

Doktor Szymańska pytała co po chwila czy nie boli, żartowała, mówiła co robi w danym momencie i zaprosiła na dalsze leczenie za tydzień.
Dlaczego ja takich dentystów nie miałem od dziecka? Teraz człowiek cierpi bo albo się bałem albo ktoś spartaczył robotę.
Nie mniej teraz już wiem kto jest moim ulubionym stomatologiem ;)

Świetna dentystka. Bardzo dobra w tym, co robi, ale też empatyczna i uśmiechnięta, a to bardzo ważne, przynajmniej dla mnie.