prof. dr hab. n. med. Tomasz Żarnowski

Dzięki Prof. Żarnowskiemu mój syn nie stracił oka - operacja wykonana po mistrzowsku. W kolejnym etapie leczenia kolejny zabieg usunięcie zaćmy wrodzonej dzięki czemu synowi poprawiła się ostrość widzenia. Przez lata wszyscy lekarze mówili że z jego zespołem chorób oczu nic nie da się zrobić. Dopiero Profesor Żarnowski powiedział że nie zostawi tego tak bo pacjent jest najważniejszy. Z całego serca dziękuję Profesorowi za to co zrobił dla mojego syna. Świetny umysł, złote ręce i serce. Dzięki za wszystko.

Na jaskrę choruję od dziecka i żałuję, że tak późno trafiłam do profesora, bo prawdopodobnie mój wzrok byłby teraz w dużo lepszym stanie... Wcześniej większość lekarzy bała się mnie operować z powodu wysokiego ryzyka powikłań, a ponieważ krople obniżające ciśnienie nie przynosiły dobrych efektów, w końcu nie było już prawie po co operować... Każdemu "trudnemu przypadkowi" gorąco polecam konsultację, ponieważ jest świetnym i bardzo zaangażowanym specjalistą, który widzi dużo szerzej niż inni.

Ocena wieloletniego pacjenta po kilku operacjach wykonanych osobiście przez Profesora. W sposób zrozumiały dla pacjenta opisuje chorobę i uzasadnia potrzebę podjęcia takiego a nie innego sposobu leczenia. Uczciwie informuje o możliwych ryzykach planowanych zabiegów.

Bardzo dobry specjalista,pełen profesjonalizm.Dokonał chyba cudu,nie widziałem na oko od 2009 roku,w tym roku przyjechałem na konsultacje i za 3 miesiące miałem zabieg po którym dobrze widzę (zaćma i witrektomia).Bardzo serdecznie dziękuję Panu Profesorowi wszystkim lekarzom i pracownikom kliniki w Lublinie na Chmielnej za miłą i profesjonalną opiekę.Dariusz Zaguła.

klinika okulistyczna w lublinie nieumie leczyć dzieci jest nie uprzejmy nie kompetentny i ogłosze to całej polsce że nieumie leczyć

wdzięczność do końca życia za uratowanie wzroku mamy Dula Teresa

wdzięczność do końca życia za uratowanie wzroku mamy Dula Teresa

Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Skuteczny w leczeniu zaćmy

Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Skuteczny w leczeniu zaćmy

Bardzo dobry lekarz, człowiek ,uprzejmy , delikatny. Co jeszcze?.

Bardzo dobry lekarz, człowiek ,uprzejmy , delikatny.
Co jeszcze?.

Lekarz godny polecenia,wspaniały człowiek. Wilczyńska-Nowak

Lekarz godny polecenia,wspaniały człowiek.
Wilczyńska-Nowak

Doskonały okulista, bardzo sympatyczny człowiek. Bardzo miło wspominam każdą wizytę u Pana Doktora.