Lekarze

Dermatolog, Medycyna estetyczna

MURANO Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej
Pokorna 2 lok. 8
00-199 Warszawa

Najgorszy lekarz, wszystko co czytam o nim to kłamstwo. Idzie sami do niego na wizytę na NFZ to zobaczycie jaki jest grzeczny i jak tłumaczy choroby i jak wyprasza z gabinetu po krótkiej chwili wizyty. Nie zbada dobrze a już wyrzuca z gabinetu. Taki lekarz to wstyd dla całej służby zdrowia. Odradzam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Winiarski

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

NZOZ Winmed
Boczna 2
82-200 Malbork

Chciałabym bardzo podziękować dr Markowi Winiarskie mu za profesjonalne podejście do pacjenta dzięki dr wykryto migotanie przedsionków serca był 1 lekarzem który wykrył chorobę Jako lekarz jest bardzo nastawiony z empatia do pacjenta wyslucha nie ma chyba nigdzie takich lekarzy jak właśnie w Mederi Bardzo dziękujemy Nadmieniam ze leczymy sie długo i nigdzie byśmy nie przesli PAN dr Marek Winiarski zasługuje na największą. Pochwałę. Sz B
Opinia dodana przez: Barbarzyństwa

lekarz Zbigniew Ostrowski

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam wszystkim dr. Ostrowskiego. Jest to lekarz, któremu można zaufać w pełni. Miałam skręcony staw skokowy. Długi okres leczenia przeszłam, możliwości już wszystkie wykorzystałam jakie były możliwe. Leczyłam się przez pewien czas w Bełchatowie, niestety tam lekarze tacy byleby mieć pacjenta z głowy i nic nie pomogli, leczenie zakończyli z naderwanymi więzadłami.. Doktor Ostrowski na pierwszej wizycie wysłał mnie do Łodzi na rezonans, na którym wyszło co wyszło. 16 czerwca ...

lekarz Jadwiga Łęczycka

Neurolog

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

dr. Lęczycka to najlepszy neurolog w Minsku Maz.JEST BARDZO WYROZUMIALA i zawsze stara się pomóc pacjetowi w potrzebie.
Opinia dodana przez: elzbieta

dr Jarosław Marszałek

Urolog

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Nie polecam.Wizyta od początku do końca w niemiłej atmosferze.Doktor zachowywał sie arogancko, nieprofesjonalnie-typowy ignorant.Wszystko,o czym mówiłam w kwestii dolegliwości poddawał w wątpliwość.Potraktowal mnie jak potencjalną symulantké...za to w sposób bezczelny próbował mnie gruntownie przepytać z anatomii człowieka, szydząc przy tym i ubliżając odsyłał mnie do lekarza psychiatry twierdząc, że mam bałagan w glowie.Nie otrzymałam żadnej pomocy-żenada.
Opinia dodana przez: Jolanta
Wspaniały człowiek, cierpliwy, ciepły, życzliwy, wszystko tłumaczy, objaśnia. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Sobańska

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ Centrum Zdrowia
Włodkowica 28
60-334 Poznań

Leczyłem u niej poważne zapalenie skóry (praktycznie cała twarz czerwona :/) z dobrymi wynikami. Teraz mam cerę bez żadnych zmian chorobowych, a co najważniejsze bez blizn.
Opinia dodana przez: Marcin

mgr Anna Mazur-Bahir

siedliska 134e 37-700 przemyśl
37-700 Przemyśl

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Zawsze idealnie trafia z leczeniem mojej córki, a w dodatku bardzo dobry kontakt telefoniczny! Niejednokrotnie ratowała mnie w podbramkowych sytuacjach. Jestem bardzo zadowolona :) w ostatnim czasie nawet sama przepisałam się do Pani Ani, bo zajmuje się także dorosłymi. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Agnieszka

Małgorzata Płonka

Logopeda, Wizyty domowe

Pracownia Logopedyczna
Zyndrama 60a
94-301 Łódź

Baner wiszący w sali zabaw na Teofilowie doprowadził nas do Pani dr. Pewnie gdyby nie znalezienie Pani dr. Nasza pociecha utrwaliłaby wadę wymowy. Czas płynie. Na reszcie po leczeniu u wielu innych lekarzy rozpoczęliśmy leczenie u Pani doktor. Przede wszystkim trafna i dopiero pokazująca problem, którego inni lekarze nie widzieli diagnostyka. Teraz precyzyjnie przemyślane działanie ( leczenie ) przynosi nareszcie skutek. :-) Pszczółka Maja i Rodzice.

lekarz Artur Chmielowski

Kardiolog

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Wspaniały lekarz z powolania jakich mało.Pełen profesjonalizm zawodowy.Doktor widzi przede wszystkim człowieka a nie tylko pacjenta.Poświęca czas każdemu pacjentowi na tyle ile potrzeba. Ma niezwykłe wyczucie pacjenta i problemu z jakim się zmaga.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Hubert Kubica

NZOZ Notos
Wyzwolenia 37A
43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia. Mialam wszczepiane implanty przez Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona. Zabieg byl bezboleny. Po zabiegu tez nie odczuwalam bolu. Lekka opuchlizn utrzymywala sie trzy dni. Doktor ma duze poczucie humoru, co pozwala rozladowac stres przed zabiegiem.
Opinia dodana przez: Ewa

Michalina Korzenecka

Gabinet
ul. Strzelecka
84-200 Wejherowo

Szczerze i z pełną odpowiedzialnością nie polecam. Pani Korzenieckiej mówię nie . Zjada ją rutyna i zbyt pewność siebie . Żle znosi uwagi pacjenta .
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Irena Sosinowska

ZBM Bytom ul. Tarnogórska
RACJONALIZATORÓW
41-902 Bytom

Dałabym uprzejmość na minusie, gdyby można było. Podejście do pacjenta okropne. Nie traktuje pacjentów jak istoty ludzkie. Nie polecam.

lekarz Teresa Rucińska-Skoczeń

Lekarz sportowy, Pediatra

LECZNICA TERA-MED
N.PIEŚCIROGI, SREBRNA 1
Nasielsk

Super lekarz, mila, sympatyczna, zawsze z sercem na dloni, dobrze leczy, tlumaczy. Jezdze do niej z 2-ka dzieci i goraco polecam dla mnie lepszego pediatry nie ma.

lekarz Maja Łubniewicz

ZOZ Przych.Rejonowa nr 36
ul.Olimpijska 7A
Łódź

Kompetentna i rzeczowa. Wnikliwa. Nie sieje paniki tam gdzie nie ma potrzeby, zleca potrzebne badania. Panią Doktor polecam. Jak i tysiące innych pacjentów, bo to lekarz do którego ustawiają się niestety bardzo długie kolejki. Lekarz świetny, w przeciwieństwie do przychodni, w której przyjmuje.

lekarz Karol Wesołowski

Centrum Zdrowia SALUS
ulica Zielona 8
76-200 Słupsk

Bardzo kompetentny lekarz. Kolonoskopia przeprowadzona w miłej atmosferze. Osoba konkretna i fachowa dzięki czemu badanie sprawnie i bezboleśnie przeprowadzone. Godny polecenia

Danuta Rutkowska-Rogacz

Alergolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Białystok

Pani doktor nawet nie obejrzała dziecka. W dodatku była bardzo nieuprzejma i opryskliwa. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Dorota Sennik

ulica Harcerska 8/121
41-200 Sosnowiec

Bardzo sympatyczna i przemiła Pani dr. Konsultacja i porady na najwyższym poziomie a jeżeli chodzi o samo wykonanie "roboty" , bezboleśnie, miło i przyjemnie . Pani dr. bardzo delikatna. Jeżeli ktoś tak jak ja bał się wizyty ,szczerze polecam . Same superlatywy. Będę musiał odwiedzić lekarza stomatologa z pewnością wrócę do Pani dr.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Agnieszka Gapska

NZOZ ,,Dziesiąta ,,
Wł. Kunickiego 122/ 16
Lublin

Takiego lekarza ze świecą szukać! Wszyscy lekarze do tej pory bagatelizowali mój problem, przepisując te same leki, które nie pomagały. Tylko pani doktor stwierdziła, że problem może być głębszy, zalecając wizytę u specjalisty. Dodatkowo przepisane leki naprawdę w końcu poprawiły mój stan. Gorąco polecam!

dr Katarzyna Kocińska

Dermatolog

Citomed
87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Teresa