Lekarze

- 120261
Niezwykle kompetentna, empatyczna i dociekliwa pani doktor. Po zebraniu dokładnego wywiadu medycznego zleciła szereg badań i szybko przyjęła mojego tatę na oddział. Wyniki nie były zle, ale pani doktor postanowiła dalej szukać przyczyny gorszego samopoczucia. Zleciła kolejne badania, dokładnie tłumacząc ich rolę w procesie leczenia. Odpowiadała na każde pytanie nie tracąc cierpliwości. Fantastyczna lekarka!
Opinia dodana przez: Kasia S.

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Centrum Medicover
Warszawa

Pani doktor jest najlepsza spośród kilkunastu stomatologów, z którymi przez 30 lat miałem okazję zetknąć się podczas leczenia moich słabych zębów. W przeciągu kilku wizyt z ruiny zrobiła całkiem sprawny „gabinet”. Jak pracuje? Bardzo dokładnie, ale jednocześnie i szybko. To, co inni z mizerną skutecznością starali się naprawiać stając na wyżynach swoich umiejętności, Pani doktor wyszło świetnie. No i zdecydowanie bije wszystkich swoich poprzedników estetyką wykonanej pracy. Poza tym sama ...
Opinia dodana przez: PiotrM

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz

dr X Zielnik

Neurolog dziecięcy

tarabuładent
modrzejowska 27
Będzin

Gorąco polecam pana doktora nie pamiętam imienia dlatego napisałam x. Świetny lekarz, zna się na rzeczy, ma super podejście do dzieci moja dzidzia boi się lekarzy to jest jedyny lekarz u którego czuła się dobrze. Wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania, widać że lekarz z powołania. Polecam jeszcze raz. Przykro mi tylko że nie jest już pediatrą dziecięcym bo z chęcią bym do niego chodziła z małą nawet za ...

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Mieszkam w Holandii i zawsze gdy jestem w Polsce konsultuję u p. Wieczorek swoje dziecko. Polecam ponieważ jest profesjonalistą.,
Jest idealnym specjalistą,bardzo miły,grzeczny,wszystko wytłumaczy o chorobie,zajmuje się pacjentem tak przed jak i po operacji.Ja mu bardzo dziękuje,robił mi 2 operacje.
Opinia dodana przez: Grażyna

Andrzej Henryk Wojnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Somed
Spokojna 5
Sompolno

jestem jego wnukiem od strony mamyjestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy jestem jego wnukiem od strony mamy
bardzo dobry i kompetentny lekarz, jestem bardzo zadowolona
Pani bardzo miła, kompetentna i naprawdę pomaga. Pierwsza wizyta (szczegółowa analiza masy ciała i wgl) 250zł, kolejne-90zł. Polecam serdecznie wszystkim, którzy maja problemy z wagą

lekarz Alicja Grodzińska

Dermatolog

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .
Opinia dodana przez: Mirosława

lek. dent. Anna Goławska-Ziomek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczno-Alergologiczna
Międzyrzecka 60
21-400 Łuków

Pani doktor bardzo miła, zna się na tym co robi w końcu nie boję się iść do stomatologa.

lek. dent. Jolanta Gołowicz

Różana 11
05-500 Nowa Iwiczna

Bardzo miła, uprzejma, spokojna. Ma dobre podejście do dzieci. Stara się, aby pacjent z jednym problemem nie przychodził na kilka wizyt (oczywiście czasem jest to niezbędne). Polecam

lek. dent. Anna Gągolewska

Kraszewskiego 2
99-300 Kutno

Witam polecam serdecznie Panią Doktor godna polecenia,uprzejma , profesjonalność w obsłudze - Pozdrawiam 😀

lek. dent. Justyna Gąsiewska

Suwalska 1
16-420 Raczki

Pani bardzo zaangażowana w swoją pracę. Dokładnie tłumaczy to, co robi oraz rzeczowo wyjaśnia co należy zrobić. Bardzo dobra dentystka niejednokrotnie wyleczyła mi zęby, które były w beznadziejnym stanie.
Opinia dodana przez: pacjentkaanna

lek. dent. Tamara Głąbik-Panasewicz

Olchowa 4
41-806 Zabrze

Dentystka jest godna polecenia dla dzieci i osób dorosłych. Jest rzetelna, miła, a koszty wizyty u Pani Tamary są naprawdę niewielkie.
Opinia dodana przez: sylwia

lek. dent. Dominika Godzic-Wałecka

Gabinet Stomatologiczny
Sapieżyńska 10/11
21-500 Biała Podlaska

Młoda ale bardzo zdolna pani doktor ,uwagę należy zwrócić na panią asystętke ,miła znająca doskonale swoją profesję ,ogólnie tanio i bardzo profesjonalnie ,tylko pozazdrościć . Polecam
Opinia dodana przez: mario

dr n. med. Adam R Markowski

Gastrolog

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
15-030 Białystok

Jest kompetentny,wnikliwy,uważny,cierpliwy,a przy tym miły,pogodny,życzliwy. Pacjent jest człowiekiem, a nie przypadkiem... za to bardzo doktorowi dziękuję. Elżbieta Urban

lek. dent. BoŻena Soroka-Letkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

Wojciech Wiśniewski

Vision Express PLAZA
87-100 Toruń

nigdy, zaden lekarz nie przeprowadzil mi tak dokladnego badania wzroku a chodze regularnie do loekarza okulisty od X lat. wykryl wady, krorych wczesniej okulisci nie wykryli. poswiecil mi 2 godziny tlumaczac co i dlaczego z taka cierpliwoscia i troska jaka mozna sobie tylko wyobrazic. ZDECYDOWANIE POLECAM! lekarza juz napewno nie zmienie.