Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Konin

{'id': 4239, 'name': u'Konin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Piotr Pankrac

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Paweł Sokołowicz

62-504 Konin

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Witold Lubiatowski

Ortopeda, Traumatolog

62-504 Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta
Opinia dodana przez: anna

dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

62-504 Konin

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.
Opinia dodana przez: połamany

lekarz Shambuyu Kasongo

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

Omijać szerokim łukiem. Lekarz mnie zbył chociaż mam poważny problem z kręgosłupem. Prosiłam o skierowanie na rezonans, opryskliwie odmówił. Kompletnie zbagatelizował problem. Nie wiem po co tacy ludzie idą na lekarza.. żeby szkodzić ?Poszłam prywatnie do innego lekarza i od razu wypisał mi skierowanie na rezonans mimo że nie prosiłam.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Dariusz Konieczny

wojewódzki szpital w koninie
Konin

Bardzo dobry lekarz. Szczegółowo wyjaśnia. Jestem zadowolona z wizyty.Polecam leczenie przynosi efekty.

lekarz Tadeusz Barczyk

Almed
62-500 Konin

Ja i moja rodzina życzymy temu Panu jak NAJGORZEJ. Jego błąd w recepcie kosztował nas zbyt wiele. Do tego chamstwo ,prostactwo traktowanie innych jak ludzi grugiej kategorii.

lekarz Kazimierz Brzeziński

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

masakra, zero uprzejmości,zero wytłumaczenia, zero rozmowy,zero zrozumnienia, sam jest jak jedno wielkie zero, straciłam 2 godz, legwo sie dowlokłam do niego na kulach i spowrotem do domu i nic z tego nie mam, nic nie wiem :(((
Opinia dodana przez: stelza

lekarz Dariusz Nowak