dr n. med. Paweł Sokołowicz

Bardzo kompetentny Doktor. Polecam jak najbardziej. Doktor leczy, a nie kieruje od razu na operacje. Wspaniały człowiek. Polecam

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.

Doktor Sokołowicz świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalne podejście do mojej choroby. Obdarzyłam Dr.Sokołowicza pełnym zaufaniem. Konkretny, rzeczowy i sympatyczny. Jestem zadowolona z efektów leczenia. Gorąco polecam. Pacjentka Anna Nabywaniec

Gorąco polecam.
Pacjentka Anna Nabywaniec

Pan Doktor świadczy usługi na najwyższym poziomie. Do mojego problemu podszedł kompleksowo. Fachowość, kompetencja i pełne zaangażowanie. Lekarz godny polecenia.

Fachowość, kompetencja i pełne zaangażowanie. Lekarz godny polecenia.