Rehasport ClinicRehasport Clinic - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Rehasport Clinic

O nas

Rehasport Clinic w Gdańsku jest miejscem współpracy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów oraz trenerów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu każdy Pacjent jest otoczony szczególną opieką. W naszej placówce do dyspozycji pacjentów są świetnie wyposażone gabinety lekarskie, sale rehabilitacyjne oraz najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny do badań RTG oraz USG. Pod opieką naszych specjalistów z Gdańska są zawodnicy różnych dyscyplin sportowych. Są wśród nich między innymi żeglarze Polskiego Związku Żeglarskiego.

Kompleksowość leczenia

Kolano naprawione przez dr. Rybaka. Wszystko profesjonalnie, zgodnie z planem. Bardzo miła obsługa, Pani Edyta super, bardzo pomocna i przyjazna z dużym doświadczeniem i wiedzą. Rehabiltacja u Esterki na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim.

Kompleksowość leczenia

Nie polecam lekarki Sawickiej...Zero uprzejmości wobec pacjenta.. wrecz grubiańskie zachowanie .Skupiona na poprawianiu wlasnego wyglądu,odbieraniu telefonu i prowadzeniu rozmowy z męzem podczas gdy ja po zabiegu zemdlona leżałam na kozetce.....Empatia dla pacjenta na poziomie 0.... i....UWAGA!!! na koniec wydała mi kartę informacyjnà wpisujac zupelnie inny zabieg niź WYKONAĹA....radzè nie narazac wlasnego zdrowia i nie korzystac z uslug tej pani!!

Kompleksowość leczenia

W listopadzie ubieglego roku (2018) przeszedlem operacje tenodezy bicepsa. Operacje wykonal lekarz Pawel Rybak. Przed operacja dokonal szczegolowej analizy i dokladnie wytlumaczyl przebieg zabiegu. Warunki w klinice byly bardzo dobre, operacja przebiegla sprawnie i pomyslnie. Na kontroli po operacji pan Rybak nie szczedzil czasu na moje wszelkie pytania i watpliwosci. Dobre podejcie do pacjenta i powodzenie zabiegu swiadczy o profesjonalizmie. Dziekuje i pozdrawiam.

W listopadzie ubieglego roku (2018) przeszedlem operacje tenodezy bicepsa.
Warunki w klinice byly bardzo dobre, operacja przebiegla sprawnie i pomyslnie.

Dziekuje i pozdrawiam.

Kompleksowość leczenia

Byłem wczoraj u ortopedy dr Rybak.Swietny fachowiec i bardzo rzetelny w diagnozowaniu.Wszystko dokladnie mi wytlumaczyl i dokladnie zbadal.Polecam swietny lekarz i bardzo kompetentny fachowiec.

Kompleksowość leczenia

Lekarze są rewelacyjni, bardzo dobrzy ortopedzi. Za to recepcja / rejestracja to kompletne dno. Arogancja i brak profesjonalizmu równe cenom.

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta. Panie na recepcji uśmiechnięte, emanujące pozytywną energią. Rzetelna i konkretna opinia od dr. Michała Borysa, który był bardzo kontaktowy i widać było jego pełne zainteresowanie moim problemem. Wyposażenie na najwyższym poziomie od sali rehabilitacyjnej po sprzęt w gabinetach. Polecam z całego serca tę klinikę, bo będąc tam czujesz, że jesteś we właściwych rękach i możesz bezproblemowo zaufać.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dziękuję za miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. W klinice Rehasport w Gdańsku otrzymałam fachową pomoc, diagnoza trafnie postawiona, szybko doszłam do formy. Oprócz bardzo dobrego podejścia do pacjenta w klinice istnieją świetne warunki. Polecam!!!

Kompleksowość leczenia

Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie Rzewuskiej z kliniki w Gdańsku, która z całym sercem, zaangażowaniem i profesjonalizmem zajęła się moimi problemami z kręgosłupem i napięciem mięśni. Pierwszy raz po rehabilitacji, dzięki Pani Marcie, czuję się dobrze, napięcie ustępuje, bóle przemijają, mogę kręcić bez problemu szyją. Pani Marta jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu, wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, pełna energii, zawsze z pasją wykonuje swoją pracę. Wspaniała rehabilitacja, cieszę się, że byłam pod opieką właśnie Pani Marty. .

Kompleksowość leczenia

Witam. Miałem wizytę w oddziale w Gdańsku, nie spełna miesiąc temu. U Pani dr n. med. Joanna Niemunis -Sawicka. I muszę przyznać że to w jaki sposób podchodzi do pacjenta, przekracza wszystkie normy moralne. Ważniejsze było dla Pani dr. spotkanie z przedstawicielem handlowym i przyjowanie kosztownej biżuterii, niż pacjent. Badanie i opis badania, zupełnie nie na temat z którym przyszedłem. Krytykowanie pacjenta i jego dotychczasowych badań i wyników. Żałuję że zapłaciłem za to badanie 200 zł. A Panie w recepcji, zachowują się jak by odbywały tam karę więzienia. Bardzo nie ...

Witam.
Miałem wizytę w oddziale w Gdańsku, nie spełna miesiąc temu. U Pani dr n. med. Joanna Niemunis -Sawicka. I muszę przyznać że to w jaki sposób podchodzi do pacjenta, przekracza wszystkie normy moralne. Ważniejsze było dla Pani dr. spotkanie z przedstawicielem handlowym i przyjowanie kosztownej biżuterii, niż pacjent. Badanie i opis badania, zupełnie nie na temat z którym przyszedłem. Krytykowanie pacjenta i jego dotychczasowych badań i wyników. Żałuję że zapłaciłem za to badanie 200 zł. A Panie w recepcji, zachowują się jak by odbywały tam karę więzienia. Bardzo nie miła obsługa. Nie polecam nikomu tej przechodni , oraz wyżej wymienionej pseudo Pani dr n. med.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii