Abu Sitta Al drawi

Neurochirurg

Lekarz może z wiedzą . Brak jednak empatii do pacjenta, nie zauważa pacjenta jako człowieka z problemem, interesuje go tylko płytka z rezonansem, nie miły i odpychający.Nie polecam

Jestem rok po drugiej operacji kręgosłupa, którą przeprowadził dr Al Drawi. To wspaniałe uczucie żyć bez bólu i móc normalnie funkcjonować, normalnie pracować i nie zwalniać tempa w aktywności fizycznej. Dr Abu-Sitta to wspaniały lekarz, dobry, wrażliwy i bardzo ciepły człowiek o WIELKIM sercu. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze Abu za Twój pełen profesjonalizm, poświęcenie, troskę i cierpliwość, którą się wykazujesz w stosunku do swoich pacjentów. Fenomenalna wiedza i ogromne doświadczenie, a przy tym skromność- to zapewne cechy Pana Doktora. Z pełnym przekonaniem POLECAM

Jestem rok po drugiej operacji kręgosłupa, którą przeprowadził dr Al Drawi.
Z pełnym przekonaniem POLECAM

Cześć, znalazłem na forum maila do Ciebie i mam pytanie, ale może kilka słów co mnie sprowadza. Od kilku lat mam niedosłuch w lewym uchu. Wiązałem to z moim upadkiem na rowerze 4-5 lat temu. Pani laryngolog zleciła mi badanie MR i w badaniu wyszło mi, że mam bardzo dużego guza - nerwiaka nerwu słuchowego ( 4,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm ). Pytanie moje jest związane z tym czy się orientujesz jakie się najlepsze ośrodki w Europie i lekarzy specjalistów, których można polecić. Orientujesz się czy przy ...

Cześć,

Orientujesz się czy przy tak dużym guzie Gamma Knife wchodzi w ogóle w rachubę ?
Nagranie z tego pierwszego rezonansu tego co miałem zamieściłem na dysku gogle w linku ( więc lekarz może spokojnie otworzyć i zobaczyć co to jest i co o tym wstępnie sądzi ): https://drive.google.com/drive/folders/1Mpvh-SxEoCb6UBcNHGijZcnffjjsivbR?usp=sharing

Mogę liczyć na pomoc ?
Tomek tel. 734 143 527, mail: trasiak@wp.pl

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Bardzo empatyczny, przejęty losem pacjenta. Jest dość bezpośredni ale przy tym potrafi podtrzymać na duchu. Pierwszy raz trafiłam do doktora z diagnozą olbrzymiego guza kąta mostowo- mozdzkowego. Doktor Al Drawi wytłumaczył mi jakie są zagrożenia takiej operacji i wskazał gdzie mam szukać pomocy jeśli chce po niej normalnie funkcjonować ( duże ryzyko porazen). Co więcej Pan doktor pomógł mi dostać się na konsultacje do neurochirurga specjalizującego się w moich guzach, który finalnie przeprowadził jego resekcje. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Al Drawi za zaangażowanie i pomoc w powrocie do zdrowia. To dzięki Panu doktorowi trafiłam w odpowiednie ręce i dziś mogę dalej cieszyć się życiem. Byłam dziś ponownie u doktora Al Drawi na konsultacji. Uspokoił mnie i wszystko dokładnie wytłumaczyl. Wyczerpująco i ze spokojem odpowiadal na moje pytania. Życzyłabym sobie samych tak cudownych lekarzy.

Doktora wyróżnia empatia, pomaga i nie pozostawia pacjenta z bólem, wszystko tłumaczy, rozmawia z pacjentem tak jakby go znał A widzi przecież pierwszy raz.

Lekarz o " złotych rękach" , z ogromną wiedzą, o wielkim sercu; człowiek do "zadań specjalnych" . Inni neurochirurdzy nie podjęli się ratowania mojego kręgosłupa. Doktor Abu Sitta nie poddał się, podjął się wyzwania. W trakcie wizyty w przychodni sam znalazł wolny termin i uzgodnił z kierownictwem oddziału neurochirurgii we Włocławku przyjęcie mnie do szpitala, Na drugi dzień po przyjęciu mnie na oddział byłem już po wertebroplastyce. Doktor znajduje czas dla pacjenta, rozmawia jak z dobrym znajomym, sprawdza efekt swojej pracy. Już jestem umówiony na kontrolną wizytę w przychodni w ...

Doktor znajduje czas dla pacjenta, rozmawia jak z dobrym znajomym, sprawdza efekt swojej pracy. Już jestem umówiony na kontrolną wizytę w przychodni w Toruniu.
Z całego serca dziękuję. Ufam doktorowi w 100%, polecam każdemu potrzebującemu neurochirurgicznego wsparcia. Jeszcze raz dziękuję -wdzięczny pacjent Eugeniusz B. (operowany 31. 12.2019 roku).

Doktor Abu Sitta Al drawi jest świetnym specjalistą,fachowcem i na każdym kroku czuć jego profesjonalizm!Jestem po trzech ooperacjach kręgosłupa szyjnego ,czeka mnie jeszcze jedna .Jest to lekarz któremu zawierzam w 100%,od pierwszej wizyty konkretny ,rzeczowy,nastawiony na rozwiązanie problemu,poza tym ciepły człowiek.Polecam każdemu kto ma problem neurochrurgiczny dostać się w doktora ręce !

Pan doktor zaproponował leczenie przepukliny kregosłupa za pomocą nowej metody. Jestem bardzo wdzięczna. Czuję się lepiej i nie byłam operowana. Ufam doktorowi w 100%. Dziękuję Panu. Monika

Uważam, że to najlepszy lekarz jakiego poznałam.Kilka lat temu natychmiast zajął się i po rozpoznaniu od razu operował mojego partnera.P.dr uratował mu życie operując krwiaka mózgu, który już pękał.Kilka godzin później pacjent byłby " roślinką", a p.dr operował wieczorem i pacjent jest całkiem zdrowy do dzisiaj.Wspaniały, z powołania lekarz, któremu jesteśmy bardzo wdzięczni i nigdy Go nie zapomnimy.

Lekarz godny polecenia, jestem bardzo zadowolony przeprowadził mi kilka operacji. Jest bardzo uprzejmy i cierpliwy.