lekarz Alaksandr Astapau

Dzień dobry, dzisiaj pan doktor Aleksander Astapau opiekował się moją koleżanką na oddziale zakaźnym SZACUNEK PANIE DOKTORZE ZA ODWAŻNE DECYZJE I SZYBKIE REAGOWANIE I LUDZKIE PODEJŚCIE.DZIĘKUJĘ BARDZO Małgorzata

Doktor Astapau to najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu.Leczyłam się u niego,był na każde wezwanie skory pomóc o każdej porze dnia i nocy.Odbierał telefony i odpisywał na każdy sms.Miły,pogodny i pełen uznania profesjonalista.Żadko spotkać takiego lekarza,ale polecam każdemu.Pozdrawiam.

Wyjątkowy lekarz, bardzo dbający o pacjenta, kompetentny, pełen empatii, zawsze dostępny, chętnie odpowiada na telefony i smsy

Miałam przyjemność korzystać z porady i pomocy pana doktora w stacji pogotowia w Lubonia.Wspaniały mądry lekarz.Bardzo mi pomógł i nakazał wykonać badania w kierunku uczulen na leki przeciwbólowe. W razie konieczności ich podania