lek. dent. Anna Jankiewicz-Kotarska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

W 2006 roku ukończyłam studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z wielu dziedzin stomatologii. Prywatnie jestem mamą synka Kubusia, a w moich działaniach wspiera mnie mąż Paweł.

Na początku lipca przed wyjazdem na wczasy sugerując się opiniami byłych pacjentów, z bolącym zębem umówiłem się na wizytę u pani dr Anny Jankiewicz, która po wykonaniu prześwietlenia zęba stwierdziła że nie widzi potrzeby leczenia i po pobieżnym "borowaniu " powiedziała mi iż zrobimy test i jeśli po powrocie z wczasów ząb będzie nadal bolał to będzie leczony i za wizytę zapłaciłem 240 zł. Po drugim dniu wczasów ząb bolał coraz bardziej i musiałem skorzystać z usług miejscowego stomatologa. Ponieważ nie stać mnie na przeprowadzanie testów za 240 zł na ...

z bolącym zębem umówiłem się na wizytę u pani
dr Anny Jankiewicz, która po wykonaniu prześwietlenia zęba stwierdziła że nie widzi potrzeby leczenia i po pobieżnym "borowaniu " powiedziała mi iż zrobimy test i jeśli po powrocie z wczasów ząb będzie nadal bolał to będzie leczony i za wizytę zapłaciłem 240 zł. Po drugim dniu wczasów ząb bolał coraz bardziej i musiałem skorzystać z usług miejscowego stomatologa. Ponieważ nie stać mnie na przeprowadzanie testów za 240 zł na bolącym zębie moja wizyta u pani Anny Jankiewicz była pierwszą i ostatnią.

Polecam p. Annę Jankiewicz-Kotarską i ogólnie gabinet Denti-Med na Ostrogórskiej. p. doktor uratowała mi zęba, którego inny lekarze nie chcieli się podjąć bo jak to mówili - nie da się. Do tego wszystko wytłumaczy, wyjaśni i w jasny sposób przekaże. Ceny również uważam za atrakcyjne na tle konkurencji.

Zdecydowanie polecam Panią Annę Jankiewicz-Kotarską. Chodzę do niej od wielu lat, najpierw do Czeladzi a teraz z uwagi na to że mam bliżej - do Sosnowca. Mam święty spokój od lat z zębami wyleczonymi u pani Anny. Bardzo podoba mi się jej podejście do pacjenta.

Bardzo dobry stomatolog. Plomby trzymają się długo, moje dzieci dzięki niej przestały bać się dentysty.

Pani Doktor jest bardzo dobrym, miłym lekarzem. Postanowiłam napisać, bo ostatnio leczyłam się u niej dosyć dużo i wybielałam też zęby. Obecnie mam piękne, białe ząbki i jestem bardzo szczęśliwa!