dr n. med. Beata Kazek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

10 minutowa wizyta. Żadnej diagnozy. Żadnych szczegółowych pytań ani zainteresowania dzieckiem. Pani doktor jedynie zerknęła na syna. Zmarnowane pieniądze.

Dlaczego nie da się dać zera? "Lekarka" nawet nie wysłuchała do końca z czym przychodzimy, od razu stwierdziła że to nie jest temat do niej tylko do poradni bólu. A problem jest, córka uskarża się na ból i zawroty głowy, gdzie konsultacja neurologiczna była zalecona przez pediatrę oraz laryngologa, poprzedzona badaniem stacjonarnym, z krwi i innymi. Wizyta trwała 7 minut, z czego większość to było narzekanie że się szanownej pani doktor czas zajmuje zamiast iść do fizjoterapeuty i poradni bólu. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM!

Niestety, w ani jednej kategorii nie dam więcej niż 1 gwiazdkę. Jestem zniesmaczona i rozgoryczona po wizycie. Straciłam 250zł. Tylko tyle wyniknęło z tej wizyty. Pani doktor bardzo ignorancko podeszla do problemow z jakimi sie zglosilam z dzieckiem. Wizyta trwała max 15 minut, a to tylko dlatego, że starałam się czegoś dowiedzieć i starałam sie wyciagnac z lekarza jakies informacje. Gdyby nie to, wizyta trwałaby może 5 minut, z czego 4 trwałoby wklepywanie literek w laptopa bez żadnego kontaktu z rodzicem czy badanym dzieckiem. Cała uwaga Pani doktor skupiła sie na wadzie postawy, która nie była powodem wizyty. Nie otrzymałam żadnej pomocy, pani neurolog nie wyjaśniła dosłownie nic, rzucała tylko jakieś hasła. Żałuję, że nie starczyło mi ludzkiej odwagi i odmowy zapłaty takiej kwoty za wizyte, bo uważam, że jest to zwykle zdzieranie pieniędzy z ludzi.

Niestety nie polecam Pojechałam do pani doktor ze względu na pozytywne opinie, ale się zawiodłam. Wizyta nie dość, że z opóźnieniem około 20imutowym jak nie więcej to dosłownie spędziliśmy w gabinecie 15min. Syn "przebadany" w minute.. Pani doktor nie słuchała co mam do powiedzenia i od czego się zaczęły różne zachowania syna. 200zl za. 15 min wizyty.. Tragedia

Niestety nie polecam
Pojechałam do pani doktor ze względu na pozytywne opinie, ale się zawiodłam.

Pani doktor jest bardzo miła i uśmiechnięta, ale na tym się kończy moją pozytywna opinia na jej temat. Zero wiedzy. Badanie neurologiczne trwało zaledwie minutę. Już na wejściu Pani zapytała się co dolega dziecku, chyba skoro przychodzę do niej to oczekuje że ona mi powie czy wszystko jest w porządku. Synek miał 10 miesięcy nie potrafił jeszcze kompletnie nic, nawet przewracac się na boki, Pani powiedziała że na pierwszej wizycie nic nam nie powie, wzięła od nas 150zl i kazała przyjechać za miesiąc. Po miesiącu u synka nie było żadnych zmian, a Pani powiedziała że jest już super i że niedługo będzie potrafił wszystko robić nawet chodzić i jest w 100% zdrowym dzieckiem. Od razu pojechaliśmy do innego neurologa, który od razu na pierwszej wizycie po pełnym 40minutowym badaniu stwierdził że synek ma dziecięce porażenie mózgowe. Nigdy nie polecę nikomu Pani dr Kazek, kompletny brak wiedzy a uśmiechy niech sobie zachowa na spotkania towarzyskie