lekarz Bożenna Gąsecka

Internista, Lekarz rodzinny

Zastanawiam się czy ta pani bierze kasę za leczenie czy za siedzenie.Zero kompetencji i w dodatku bardo opryskliwa.Nie polecam! Dużo znajomych zmieniło przez nią przychodnię

Dr. Gąsecka to bardzo niekompetetny lekarz. Przyszłam z prywatnie wykonanymi badaniami krwi w kierunku chorób tarczycy (bo skierownia nie dostałam), usłyszałam że normy tylko troszkę przekroczone i w ogóle to jestem za młoda. Obecnie mam prywatnie zdiagnozowane Hashimoto i setki złotych mniej w portfelu. Podobna sytuacja była, gdy przyszłam z podejrzeniem hemoroidów, wywiad, słowa "Pani jest za młoda", ani skierowania do proktologa, ani żadnej porady lekarskiej. Hemoroidy mam zdiagnozowane po wyjeździe zagranicę, gdzie od razu dostałam skierowanie do specjalisty. Pani Gąsecka to typowy więzień systemu, nie daje skierowań, bo by mniej zarobiła. Nie liczy się dobro pacjenta, szczerze odradzam!