Bożenna Rewers

Niewątpliwie Pani Doktor nie jest godna polecenia. Głównym jej pytaniem i problemem było nie zdrowie dziecja, ale pytanie powtorzone trzykrotnie- co nas rodziców skłoniło, że przyjeżdzamy do szpitala o 5 rano. Badanie prawie żadne, zlecona podstawowa morfologia. Podsymowujac Pani doktor stwierdziła, że widac, że z dzieckiem dzieje się coś niedobrego, ale nie widzi podstaw zeby zostawic dziecko w szpitalu. Dodam, że następnego dnia dziecko przyjęto w skrajnie złym stanie w innym stołecznym szpitalu z podejrzeniem bardzo poważnej choroby autoimmunologicznej, gdzie życie i zdrowie jest zależne od szybkości wdrożenia leczecia. Z ...

Z całą pewnością odradzam

Mało sympatyczna, powierzchowna w podejściu do dziecka. Badając moje dziecko stwierdziła, że ciągam zdrowe dziecko po lekarzach - 48 godzin później dziecko (niemowlę) wylądowało na oddziale pediatrycznym z zapaleniem płuc. Pozdrawiam, nie polecam