lekarz Carlos Gordon Castano

1,5

Ten człowiek (lekarzem go nie nazwę!) wyrzucił mojego niepełnosprawnego brata siłą (wypchnął go) na wózku z soru, bez konkretnego powodu, rzekomo za stanie na środku korytarza, co było totalną nieprawdą. Poinformowanie w każdym wejściu do szpitala, że mają nie wpuszczać mojego brata - jakby stanowił zagrożenie. Potem ciągłe czepianie się i mnie i mojego brata bez powodu. Nie udzielanie kompetentnych informacje o stanie zdrowia pacjenta (ledwie 1 zdanie). Ten człowiek NIE ROZPOZNAJE PŁCI WIĘC JAKIM CUDEM TYTUŁUJE SIĘ "LEKARZEM"? Chodzi po sorze i tylko się czepia, byle czego. Jak mu przeszkadzają osoby niepełnosprawne to niech zmieni profesję! A w dodatku niech nauczy się być człowiekiem i szanować innych!

Lekarz niekompetentny naraził życie mojego brata bo zrobionych badaniach puścił mojego brata do domu twierdząc że jest psychiczny brat natomiast trafił na następny dzień do kliniki w Bydgoszczy z krwotokiem z płuca zapadniętym płucem i uszkodzona opłucną lekarz nie powinien świadczyć porad i leczyć ludzi jest chamski i traktuje każdego na odwal się