Dorota Jarczewska

Psychiatra

To dobry człowiek. 27 lat temu, jak chorowałem. Dała mi 20 zł na lekarstwa. Niech pan się trzyma, powiedziała. Udało mi się. Wyzdrowiałem. Mimo że różnych psychiatrów spotkałem, złych też, a nawet chorych na schizofrenię i alkoholików. To był mój pierwszy psychiatra. Trzymam się do tej pory dzięki sobie który spotkałem dobrego człowieka i wspaniałego lekarza.

Szkoda pieniędzy i czasu,nie jest tych warta pieniędzy(160 zł za wizytę) nieskuteczna,prowadzi chaotycznie dokumentację,nie punktualna,trudny kontakt telefoniczny

Pani doktor często odwołuje wizyty i spoźnia się.Podczas wizyty odnosiłam wrażenie,że mnie nie słucha, chociaż uśmiechała się.To, że zapisuje bardzo drogie leki zmusiło mnie do zmiany lekarza.

Zaufałam rankingowi i ponad dwa lata temu zostałam pacjentką dr Jarczewskiej. Przez ten okres co 2-3 miesiące zmieniała mi leki nowe i droższe, a poprawy nie bylo, Za kazdym trzem zapewniała mnie, że teraz to na pewno bedzie lepiej. W koncu mój stan tak sie pogorszyl, że trafiłam do szpitala, Tam lekarze postawili zupełnie inną diagnoze i dostałam leki , które mi pomagają. Wydałm dużo pieniędzy na wizyty i leki,, a straciłam dwa lata życia. Nigdy do tej pani

Wspaniała, ciepła osoba. Słucha uważnie i zadaje dużo pytań. Rozmowa z nią jest jak najlepsze psychoterapia. Kontakt telefoniczny nie zawsze łatwy, Pani Doktor nie zawsze punktualna, ale sama wizyta wszystko rekompensuje.

Jedyny problem jaki widzę i jednoczesnie podstawa do zakończenia współpracy to okresowo brak mozliwości kontaktu. Nikt nie odbierał telefonu całymi tygodniami a mnie skończyły sie leki. Zostawaiłem wiadomości na sekretarce - nikt nie oddzwaniał. jedny, słowem zostałem na lodzie. Musiałem na szybko szukac lekarza który zgodził sie wypisać receptę bez zagłebiana w karte choroby.

Lecze się u Pani Doktor od kilku lat. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą oraz wyjatkowo bobrym człowiekiem. Njprawdopodobniej mogę zawdzięczać Pani Doktor życie.

Wspaniały specjalista.Polecam wszyskim, którzy potrzebują pomocy.U mnie leczy z bardzo pozytywnym efektem chorobę dwubiegunową

Bardzo dobra pani doktor! Kompetentna, sympatyczna, po prostu dobry człowiek, a do tego zna się na swoim fachu. Zdecydowanie polecam!