dr n. med. Ewa Neumann

2,7
2,9
2,7
2,5

Pomimo, że umówiona byłam na konkretną godzinę przyjęta zostałam z opóźnienie. Pani doktor mam wrażenie, że wyżyła się na mnie. Krzyczała, że odzywam się nie wtedy gdy powinnam. Coś strasznego.

Jestem zadowolona z leczenia i z wizyt, to stary dobry lekarz. Troche za surowe te opinie.

JEST TO LEKARZ ABSOLUTNIE NIE GODNY POLECENIA, JEJ ZACHOWANIE I OBCHODZENIE SIĘ Z PACJENTEM DAJE BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA, JEST WYNIOSŁA, NIE SŁUCHA EWENTUALNYCH UWAG O CHOROBIE, JEST IMPERTYNENCKA I TO PRAWDA ŻE PACJENTÓW TRAKTUJE JAK POSPÓLSTWO. PANI DOKTOR CAŁKOWICIE ROZMINĘŁA SIĘ Z POWOŁANIEM.

Nie polecam w żadnym wypadku tego lekarza .

Nie polecam w żadnym wypadku tego lekarza .

Nie polecam wizyty u pani doktor, faktycznie pacjenta traktuje z góry. Każda sugestia ze stony pacjenta jest ignorowana. Nie dopuszcza możliwości ,że może sie mylić, co z tego ,że siedzi sie na wizycje długo, jak to mało co daje.Moja córka więcej do tej Pani nie pójdzie!!!!!!!!tego jestem pewna.

Absolutnie nie polecam wizyty u tej pani. Nie wnikam w jej kompetencje, ale sądzę, że minęła się z powołaniem. Pacjentów traktuje gorzej niż źle! Poniża i obraża, całkowity brak poszanowania drugiego człowieka. Wizyta u tej pani to istny koszmar, za który jeszcze zapłaciłam.

Pani Doktor absolutnie lekceważy czas swoich klientów. Zresztą traktuje ich samych fatalnie. Największy problem, z którym się zwróciłam całkowicie zignorowała. Natomiast bardzo zainteresowała się przedmiotem prowadzonej przez nią pracy naukowej. W recepcji (Lux-Med)stwierdzono, że może ma swoje dziwactwa, ale jest świtnym apecjalistą. Niestety nie mogę tego potwierdzić na własnym przykładzie.

Miałam ogromny problem ze skóra, który próbowałam zaleczyć przy pomocy dwóch różnych poznańskich dermatologów. Bez efektu. Panią Doktor i Luxmed pleciła mi znajoma z biura. Jest to lekarz starej daty, dysponujący ogromnym doświadczeniem. Już po pierwszej wizycie i zastosowniu leczenia zaproponowanego przez Panią Doktor doszło do znacznej poprawy. Po około 2 tygodniach było po kłopocie. Bezwarunkowo polecam tego lekarza. Dzięki niej moje życie wrociło do normy.

Decydując się na wizytę u tej pani musicie być przygotowani, że zostaniecie potraktowani jak uczniacy lub raczej jak folwarczni chłopi, którzy naprzykrzają się pani hrabinie. Jest sucha, pacjenta traktuje jak niedouka, który ma słuchać i nie odzywać się. Każde odezwanie jest momentalnie piorunowane wzrokiem i zniecierpliwieniem. Byłam na wizycie w LUXMEDZIE, w którym to nie leczy się pacjentów za darmo. Zawsze byłam zadowolona z ich usług, dzisiejsza wizyta nadszarpnęła moje zaufanie do tej placówki.

pani doktor chyba minęła się z powołaniem

pani doktor chyba minęła się z powołaniem