dr n. med. Ewa Smukalska

Choroby zakaźne, Alergolog, Pediatra

bardzo nieprzyjemne wrecz aroganckie zachowaie!!!!! podnosi los na pacjeta, co gorsze zagubiono moja kartoteke, a pani dr ne poczuwa sie do odpowiedzilanosci za to! gdy rozmawialam z na przez telefon- rozloczyla sie po niezakonczonej rozmowie!!!szczyt bezczelnosci....

Jestem zaskoczona, że ktoś może być niezadowolony z pani dr Smukalskiej.Jest z powołania lekarzem, 20 lat temu na pierwszy rzut oka rozpoznała chorobę i dzięki temu moja córka jest teraz ze mną. Jeżeli kiedyś przestanie leczyć to drugiej takiej prędko nie będzie.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Kompetentny,miły,znający wiedza medyczną.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam.Kompetentny,miły,znający wiedza medyczną.

Polecam Panią Doktor w 100%!!!Zawsze kompetentna, konkretna, opanowana, rzetelna. Mam do niej 100% zaufanie pod każdym względem!!!Szczerze polecam!!!!

dr Smukalska wyprowadziła mojego syna, który chorował średnio 2 razy w miesiącu. Mogę stwierdzić nawet, że uratowała mu życie gdy był w stanie cięzkim po szkarlatynie i ospie... 2 mce później media mówiły o podobnym przypadku dziecka, który skończył się zgonem... Dziękuję jej za to, że syn chodzi na basen, je lody, kąpie się w morzu i... żyje. Teraz leczę u niej córkę. W środę mamy wizytę. Jestem jej bardzo wdzięczna. Teraz leczę dzieci u niej prywatnie ale trafiliśmy do zakaźnego z powodu choroby syna "normalnie" na fundusz, ze skierowaniem. ...

Teraz leczę dzieci u niej prywatnie ale trafiliśmy do zakaźnego z powodu choroby syna "normalnie" na fundusz, ze skierowaniem. Nie było różnicy w stosunku do pacjenta. Zawsze kompetentna i tak samo zaangażowana w pomoc pacjentom.

Nie zgadzam się poprzednią opinią dr Smukalska to wspaniały lekarz. Po wielu latach leczenia u różnych lekarzy to waśnie ona postawiła trafną diagnozę i po zastosowanym leczeniu efekt w poprawie zdrowia był nieomal natychmiastowy. Polecam wszystkim leczenie u Pani doktor Smkalskiej.

Na pierwszej wizycie pani doktor była bardzo nieuprzejma,wręcz podnosiła głos,wywarła na mnie złe wrażenie.Nie wiem czy miała "zły dzień"czy poprostu taka jest zawsze,czeka nas następna wizyta,już na samą myśl zaczynam się denerwować.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Leczyłam syna 17 lat temu zarówno w szpitalu pod opieką Ordynator Ewy Smukalskiej,jak i prywatnie.Polecam wszystkim.

Do dr Smukalskiej trafiliśmy z naszym synkiem z alergią i azs,po wizycie i zastosowaniu się do zaleceń Pani dr nastąpiła natychmiastowa poprawa zdrowia.

BARDZO POLECAM!!! Lekarka, która nie naciąga na kolejne zbyteczne wizyty prywatne. Ich ilość jest optymalna. Potrafi nawet w niedzielę odebrać telefon i pomóc choremu dziecku! Słyszałam opinie innych, że bywa niezbyt uprzejma - ja tego nie potwierdzam. Leczyłam syna 4 lata i zawsze była uprzejma i miła.

BARDZO POLECAM!!!