Lekarze Gastrolog dziecięcy Warszawa

lekarz Piotr Kosecki

Sobocka 26
01-684 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle rzeczowy, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wyjaśnia dokładnie, wszystko sprawdza. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Tomasz Stelmaszuk

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Bardzo uprzejmy , sympatyczny Pan Doktor. Robił mi gastroskopię.Bardzo sprawnie przeprowadził całe badanie.Wzbudza zaufanie Pacjenta. Polecam!

dr n. med. Przemysław Krasnodębski

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

lekarz Tadeusz Pawełas

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

dr n. med. Maciej Kierzkiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych gastroenterologów. Oddany pacjentom bez reszty. Fachowiec jakich malo. Duży zasób wiedzy, pełna kompetencja i fachowiec. W pełni można mu zaufać.
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Marcel Chmiel

Gastroenterolog, Gastrolog

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

Byłam z wizytą u lekarza w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz bardzo cierpliwy, podchodził kompleksowo do pacjenta i choroby. Tłumaczył w bardzo prosty i przystępny sposób jak należy postępować w razie nasilenia objawów choroby. Cierpliwy i uprzejmy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: skyline80

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Włodzimierz Jóźwiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72
01-134 Warszawa

Szybkie i sprawne badanie, właściwa diagnoza. Zostałam skierowana do szpitala gdzie dr Jóźwiak wraz z dr D. Sarti wykonali operację. Wszystko fachowo i profesjonalnie. Właściwe, uprzejme podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Arkadiusz Bednarczuk

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Piszę w imieniu mamy. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia. Pierwsza kolonoskopia i mama wyszła z uśmiechem z gabinetu. Mama wspomniała również o przemiłej pielęgniarce która była w czasie badania Lekarz wszystko wyjaśnił a rozmowa z Panem doktorem sprawiła że mama zapomniała że jest na badaniu. Ogromny plus dla zgranego zespołu.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Andrzej Bieganowski

Damian
Warszawa

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

lekarz Irena Słotwińska

Gastrolog, Internista

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Jedna z najlepszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Gdyby wszyscy lekarze w Polsce byli tak fachowi, ludzie z zachodu przyjeżdżaliby do nas się leczyć.

lek. med. Małgorzata Łuszczyna

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Witam, Dr. Malgorzata Łuszczyna - Lekarz z olbrzymim doświadczeniem, zaangażowaniem (wcześniej nie trafiłem na tak ludzkiego lekarza) pasja do tego co robi, po drugiej stronie widzi człowieka i chce mu pomóc. Do Pani dr. Małgorzaty Łuszczyny trafiłem całkowicie przypadkowo-po 7 miesiącach leczenia się u innego internisty- onkologa w prywatnej klinice-(na dzień dzisiejszy stracił mi ten czas leczenia) Do dr Małgorzaty trafiłem z waga 55 kg przy wzroście 183 (straciłem 20kg). ...
Opinia dodana przez: RAFAŁ

lekarz Marek Wojtkowiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Po raz pierwszy bylam u pana dr.a dwa lata temu. Ujal mnie kultura, cierpliwoscia, starannie wypytal o wszystko, przedstawil plan leczenia. Teraz wybieram sie ponownie. Po odwiedzeniu kilku warszawskich gastrologow wracam do tego dr. a .Polecam
Opinia dodana przez: ola

lekarz Jarosław Witkowski

Rakowiecka 39 lok.2
Warszawa

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Jerzy Żurakowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Krucza 47a lok. 2a
00-509 Warszawa

Dobry fachowiec pomógł dużo osobom z mojego otoczenia, doskonały diagnosta.Lekarz godny polecenia. Jako specjalista potrafi wskazać drogę leczenia jeżeli schorzenie wymaga wizyty u innego lekarza.

dr n. med. Jakub Zawadzki

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Odradzam tego lekarza. Robiąc kolonoskopię u mojej mamy w marcu 2017 roku w szpitalu Orłowskiego na ul. Książęcej, nie znalazł dużego guza na odcinku wstępnicy. Po roku inny lekarz stwierdził że musiał już być, gdyż guz jest bardzo duży, a ten rodzaj nowotworu rozwija się powoli, stwierdził, że zawinił czynnik ludzki!! Przerażające, mam nadzieję, że moja opinia uchroni innego człowieka przed podobnym dramatem.
Opinia dodana przez: dominika

lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !
Opinia dodana przez: Katarzyna