dr Grzegorz Kunowski

2,2
2,6

Lekarz bardzo arogancki, nie patrzy nawer na pacjenta, nie słucha zgłaszanych dolegliwości. Zle postawiona diagnoza.

Bardzo dobry lekarz i rowny chlop .Wizyta jest krotka ale dokldna i jestem zadowolony.Polecam dr.Kunowskiego.

Lekarz moze i jest dobrym chirurgiem, ale kultury to mu brakuje i to w duzym stopniu. Dr Kunowski przychodzil wtedy cokoliwiek mowic jak bylam albo pod wplywem lekow albo przed sama operacja i wiekszosci rzeczy ktore mowil nie pamietam. Nie polecam, a milsi i tak samo dobrzy a moze nawet lepsi.

Jestem zdegustowana jego brakiem obiektywizmu w ocenie stanu zdrowia pacjenta.Mam wrażenie, że ma on problem z właściwym odczytaniem zdjęcia rentgenowskiego i postawieniem trafnej diagnozy. Dwóch lekarzy, u których konsultowałam swój przypadek zdrowotny stwierdziło kwalifikcję do operacji, gdyż wszystkie inne możliwe metody leczenia zostały wykorzystane i nie przyniosły rezultatu. Pan doktor kunowski stwierdził, że są to niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Gratuluję mu braku krytyczyzmu co do swoich kompetencji.

Baresortu polecam. Bardzo dobry chirurg ortopedii.

Baresortu polecam. Bardzo dobry chirurg ortopedii.