dr n. med. Irena Grobelny

Chirurg plastyczny

bardzo żałuję operacji nosa u tej pani, operacja była ok rok temu, wyglądam dużo gorzej niż przed operacją i to nie jest tylko moja opinia :( straciłam ciężko zarobione pieniądze.... nikomu juz nie moge się pokazać bez tony makijażu, na dodatek non stop słysze uszczypliwe komentarze o tej tak spartaczonej robocie

nie jestem zadowolona z podejścia pani doktor w stosunku do pacjenta. Pani dr potraktowała mnie powierzchownie, przed operacją chciała mi poprawić nos! nie poświęciła mi należnej uwagi zadając mi jedynie pytanie gdzie mieszkam. nie przeprowadziła ze mną rozmowy ani przed, ani po operacji. Nie była dostatecznie poinformowana o moim stanie zdrowia! Operacja była przeprowadzona niedawno, więc nie mogę ocenić jej efektów. Nie zostałam również ostrzeżona o jakichkolwiek konsekwencjach przeprowadzonej operacji.

dlugo szukalam odpowiedniego lekarza, az wkoncu sie zdecydowalam na dr.Irene G.(u mnie nie byla prosta sprawa z operacja piersi- duza roznica miedzy 1 a 2 piersia) na poczatku (pierwsza wizyta) odnioslam wrazenie ze pani dr jest hmmm... malo wylewna. ale co sie pozniej okazalo byla zupelnie inna- kakretna, smialam sie ze ma "zlote raczki" ma bardzo male dlonie( moze dlatego robi takie malutkie blizny?)od poczatku pani Irena powiedziala mi ze nie beda idealne( duza roznica)uprzedzala mnie o tym, ale jak sama powiedziala bede zadowolona i tak tez jest. zaufalam jej w stu procentach i powiedzialam ze sama ma zdecydowac o wielkosci piersi (ja chcialam c) a pani doktor zrobila mi ladniutkie D :) - i bardzo dobrze bo gdyby mnie posluchala sadze ze nie bylabym zadowolona.ciesze sie ze zdecydowalam sie wlasnie na tego lekarza- zna sie na rzeczy!!- trzeba jej tylko zaufac - naprawde wie co robi. moja operacja trwala 3,5 godziny ( zmniejszala mi jedna piers)moge pania dr polecic z czystym sumieniem- wiem ze jest bardzo dobra w tym co robi. gdybym cokolwiek jeszcze kiedys chciala zrobic- to napewno tylko u niej.

Jakiś czas temu (chyba dwa i pół roku) operowałam u Pani doktor nos. Dziś już nawet nie pamiętam, że była jakakolwiek operacja :) Wszystko poszło szybko, sprawnie - i co najważniejsze - w ogóle nie odczuwałam bólu. Bardzo kompetentna i sprawna opieka Pani Doktor oraz pracowników kliniki. Polecam każdemu, kto naprawdę potrzebuje i chce skorzystać z usług chirurga plastycznego.

Bardzo konkretna Pani Doktor i zabieg jak najbardziej udany.Dostałam namiary z polecenia i żałuję,że tak długo czekałam,żeby się zdecydować.Moje powieki wyglądają tak jak 10 lat temu.Polecam z czystym sumieniem!

Przed swoim zabiegiem nie czytałam żadnych komentarzy, gdyż byłam przekonana, że są fałszowane a już napewno wypisywane przez samych lekarzy bądź ich pracowników. U Pani Doktor powiekszalam piersi 6 tygodni temu z rozmiaru A na D, efekt fantastyczny. zabieg wykonany profesjonalnie, piersi są przepiękne. Dziewczyny, jeśli jesteście zdecydowane-choć ja do końca nie byłam;)naprawdę polecam tą lekarkę. Blizny już są prawie niewidoczne, Grobelny jest droga ale jakość pierwsza klasa.

Dwa m-ce temu poddałam się korecji uszu, zabieg przeprowadziła Pani dr. Grobelny jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam lekarza oraz klinikę, w której pracuje tj. Perfect Medica.

Uderzyła mnie Jej niespotykana osobowość: spokój,rzeczowość i konkretność, błyskotliwość ze zdolnością do przejrzewania osoby, wyczywalna uczciwość, brak jakichkolwiek tendencji do tzw. "kasowania pacjenta", z czym się u lekarzy spotykałem. Miałem, budzący we mnie głębokie kompleksy, problem swego bardziej niż "klukowatego" i przekrzywionego nosa. Był on już dawniej 2-krotnie operowany u warszawskiego (X)i pomorskiego (Y) "specjalistów", z coraz gorszym efektem. Czas mojego załamania bezpowrotnie minął już dawno: po spotkaniu z Panią Dr Ireną Grobelny; po udzieleniu mi przez Nią prostych, rzeczowych i profesjonalnych informacji na temat możliwych niepowodzeń po spartolonych dotąd zabiegach; po Jej niespotykanym zaangażowaniu w mój życiowy problem; po Jej, mimo moich obiekcji, spolegliwym przekonywaniu do poddania się zabiegowi; wreszcie - PO WYNIKACH TEGOŻ ZABIEGU. Od tamtego czasu mój nos jest klasyczny, zyskałem "power" do życia, założyłem rodzinę CUDO. Krótko: Pani Dr Irena Grobelny uczyniła mnie szczęśliwym człowiekiem !! Na Wasze ewentualne pytanie: "czy Ją polecam" - odpowiedźcie sobie Sami.

Moje piersi były małe, ale na jednej linii. Teraz, niby kształt ładny, ale chodzę tylko w staniku, bo muszę mieć jedno ramiączko wyżej. Blizna maleńka, ale krzywo :(

ja jestem bardzo zadowolona z pani doktor.Od 4 lat chodzę z synem do tej doktorki i nigdy nie spotkała nas żadna nieprzyjemna wizyta.syn miał 2 operacje które przeprowadzała pani doktor i jestem na 100% zadowolona polecam wszystkim którzy gorąco