dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz

2,9

najlepszy ginekolog pod słońcem!! bardzo uprzejma, kompetednta Pani doktor. Naprawdę godna polecenia.

W sierpniu ubiegłego roku urodziłam córeczkę dzięki dr Ulman!!! jestem jej bardzo wdzięczna za fachową opiekę i przeprowadzone cięcie cesarskie oraz trafność w podejmowaniu decyzji. Dzisiaj znów z mężem oczekujemy dzieciątka i nie będę się zastanawiać nad wyborem lekarza!!!

Ja również uważam, ze Pani doktor leci na kasę i straszy pacjentki zagrożeniami.Każda moja u niej wizyta trwała 5 minut, podaczs której dostawałam kolejne skierowania na badania i 100 zł musiałam zapłacic. Nikomu nie polecam.

lekarka fachowa,zajelasie mna odpowiednio i jestem bardzo zadowolona z niej o czym swiadcza moje oceny

Z pozoru bardzo dobra lekarka,po 2 wizytach orientujesz sie ze po mimo tego iz płacisz 100zł nie masz nalezytej opieki,to moja perwsza ciąża,lekarka patrzy tylko na kase i naciąga na kolejne wizyty,straszy powikłaniami w zupełnie dobrze rozwijajacej sie ciazy,usg robi pobierznie na starym sprzecie, nie przykłada sie do prowadzenia pacjentki