Lekarze Kardiolog Szczecin

lekarz Michał Lewiński

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Moje krótkie spotkanie z p. Lewińskim było dość szokujące. Podczas umawiania wizyty telefonicznie, zostałam poinformowana, aby przybyć na miejsce wcześniej o ok. 20-30 min, tak żebym przed wizytą mogła mieć wykonane jeszcze EKG. Tak też uczyniłam, byłam pod Medicover ok. 25 min przed czasem. W związku z tym, że przed budynkiem wszystkie miejsca postojowe przeznaczone dla klientów Medicover były zajęte (plus 3 auta stały w kolejce) byłam zmuszona szukać miejsca ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Jędrzejczak

Kardiolog, Internista

al. Bohaterów Warszawy 107 lok. 6
70-371 Szczecin

Bardzo kompetentny lekarz,niespotykanie uprzejma,słuchająca pacjenta.

lekarz Lucyna Jankowska

Kardiolog, Internista

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Bardzo dobry kardiolog,dzięki P.doktor żyje m.seweryniak

dr n. med. Krystyna Oskaldowicz

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

dr n. med. Ewelina Kuligowska

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo kompetentny kardiolog.........................................................................................................

lekarz Piotr Leśniewicz

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

wspaniały lekarz, zaangażowany, życzliwy, kompetentny, uprzejmy i bardzo dba o pacjenta. polecam . ewa
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Małgorzata Paprota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Lekarz o niezwykłych umiejętnościach kontaktu z pacjentem . Mila ,uprzejma ,troskliwa przed jak i po zabiegu specjalistycznym. Być pacjentem Pani doktor to gwarancja powrotu do zdrowia. Oby więcej takich specjalistów w słubżie zdrowia. Wdzięczny pacjent : Kazimierz Gołyś 71-113 Szczecin ul. Santocka 14A/6
Opinia dodana przez: Kazimierz

dr n. med. Danuta Drechsler

Prywatna Praktyka Lekarska
Wieniawskiego
71-130 Szczecin

Miła, wytłumaczy wszystkie aspekty dolegliwości, kompletne badania na miejscu.

lekarz Beata Skobel

PRYWATNY OŚRODEK MEDYCZNY POLAMED
Zaciszna 4a
71-433 Szczecin

Super doktorka. Dziękuję za fachową i szybką pomoc, a właściwie ratunek. Teraz dochodzę szybko do zdrowia.
Opinia dodana przez: slawomir

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Zofia Biernaczyk

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Odmówiła przyjęcia ze względu na limity pacjentce którą miała wiele lat pod opieką a u której wystąpił incydent kardiologiczny (świeży blok w zapisie ekg). Odesłała bez żadnych skrupułów mimo że na skierowaniu było pilne Lekarz bez empatii.
Opinia dodana przez: Elzbieta

dr n. med. Tomasz Rozpara

Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Doktor Tomasz Rozpara leczy mojego ojca Tadeusza od wielu lat w szpitalu przy ul. Arkońskiej, jest świetnym fachowcem wykonywał u taty wiele zbiegów koronarografii, kardiowersji, wszczepienia kardiowertera, ablację. Ratował życie wielokrotnie po przebytych zawałach serca i w przypadku arytmii za co jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję . W Stargardzie w szpitalu nie można liczyć na taką pomoc ....
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Stanisław Rać

Arkońska
Szczecin

Do tej Pani, która nie poleca Pana Doktora Racia i która bardzo żle się o Nim wyraża: PO SKRÓCIE "DR" NIE NALEŻY STAWIAĆ KROPKI!

lekarz Dagmara Sagasz-Tysiewicz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Po raz kolejny przekonuję się , że Pani doktor swój profesjonalizm łączy z empatią i cierpliwością. Wcześniej po skierowaniu na koronarografie w wyniku której założono mi 2 stenty uchroniła mnie przed zawałem a teraz trafnie zastosowała leki które czuję że skutecznie leczą migotanie przedsionków. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolony. Serdecznie pozdrawiam Aleksander.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Barbara Bogacka

wojewodzka poradnia kardiologiczna
Szczecin

Pani doktor bardzo niemiała, wręcz powiedziałbym, że chamska, nieuprzejme odzywki do pacjenta to mało powiedziane. Pani doktor przepisała mi leki na nadciśnienie (którego nie mam) nawet nie mierząc mi ciśnienia. Rozumiem, że na korytarzu oczekuje długa kolejka pacjentów, ale to chyba trochę przesada. Już nigdy nie wrócę do tej pani.
Najlepszy z Najlepszych. Profesjonalista w każdym calu , polecam wszystkim którzy szukają dobrego kardiologa.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Antoni Nowicki

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Bardzo kompetentny - bada dokładnie,Przy pierwszej wizycie- zrobił dokladnie badanie USG - moim zdaniem postawił dobrą diagnozę, leki zapisane pomogły mi. Ustąpił ból, Zalecenia są przekazywane po dokładnej rozmowie ze mną . i

lekarz Bożena Lasota

Kardiolog

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIOLOGIA" - Bożena Lasota
Batalionów Chłopskich 86
70-764 Szczecin

Pani Dr Lasota jest lekarzem o nadzwyczajnych kwalifikacjach i ogromnej wiedzy medycznej Bardzo profesjonalna, cierpliwa oraz pełna empatii . Osoby które mają zaszczyt być pacjentami na pewno to potwierdzą. Pani Dr wielokrotnie stawia prawidłową diagnozę i przeprowadza pełne leczenie. Często trafnie diagnozuje pacjentów którzy mają problemy z uzyskaniem poprawnej diagnozy u innych lek. specjalistów. Oczywiście polecam wszystkim pacjentom. Dzięki Pani dr uwolniłem się od wielu problemów zdrowotnych. Zdrowia i miłych ...
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Krzysztof Mokrzycki

Gabinet Prywatny
Reduty Ordona 85b/1
71-180 Szczecin

Po jednej wizycie w gabinecie pan doktor pomógł mi niesłychanie mianowicie uratował mi życie ! Także chyba nic dodać nic ująć. Poza tym tak jak pisali pozostali: kompetentny, wytłumaczył i starał się jak najbardziej pomóc. Na oddziale również nie pozostawił mnie samego polecam...
Opinia dodana przez: Rafał S

lekarz Leszek Podzierski

Sabały 28
71-141 Szczecin

Polecam pana doktora na choroby dróg oddechowych i stany zapalne. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dobiera kilka leków homeopatycznych
Opinia dodana przez: Marcin