lekarz Krzysztof Duraczyński

Jestem świeżo po kolonoskopii u Pana doktora. Muszę przyznać że jestem w szoku że tak może wyglądać to badanie. Wszyscy wokół mnie straszyli bólem nie do zniesienia. Nie dość że nie bolało to atmosfera jaką stwarza dr Krzysztof jest niepowtarzalna.Można powiedzieć że niemal nie zauważyłem jak całość dobiegła końca.Luźna i normalna rozmowa, inteligentny żart i totalne skrócenie dystansu a jednocześnie poczucie że jest się w kompetentnych rękach. Chciałbym żeby moje kontakty ze służbą zdrowia za każdym razem pozostawiały w mojej głowie tak pozytywne wrażenia. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i zespół ...

Jestem świeżo po kolonoskopii u Pana doktora.
Muszę przyznać że jestem w szoku że tak może wyglądać to badanie.
Wszyscy wokół mnie straszyli bólem nie do zniesienia.
Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i zespół z nim współpracujący i życzę dalszej owocnej pracy bo widać że sprawia ona Panu dużą przyjemność.

Lekarz z podejściem. Robił mi gastro i kolonke rozładowuje atmosferę jest naprawdę super. Przy takich żenujących badaniach czułam się komfortowo. Wyjaśnia co i jak. Czułam się zaopiekowana

Kolonoskopia, wiadomo duży stres i szedłem jak na skazanie.Wszyscy mnie straszyli że to koniec świata. A tu miłe zaskoczenie.Nie dość że nie bolało to badanie zrobione sprawnie w miłej i ciepłej atmosferze.Rozmowa na różne tematy tak mnie pochłonęła że nie zdążyłem się obejrzeć a tu już po wszystkim. Ale żeby nie było.Zarówno w trakcie badania jak i po nim można było zadawać pytania. Doktor jest pogodny, cierpliwy i chyba ma już spore doświadczenie z takimi pacjentami.Czyli podsumowując dowiedziałem się wszystkiego,a z racji refluksu który mam zapisałem się też do niego ...

Doktor jest pogodny, cierpliwy i chyba ma już spore doświadczenie z takimi pacjentami.Czyli podsumowując dowiedziałem się wszystkiego,a z racji refluksu który mam zapisałem się też do niego na gastroskopię.
Fajny, normalny człowiek i lekarz któremu zależy na zadowoleniu pacjenta i też na tym żeby wiedział na czym polega jego choroba,a nie jak inni co tylko receptę napiszą i się nie odezwą do człowieka ani słowem.
Polecam bardzo i napiszę jak było po gastroskopii.

Poprzednią kolonoskopię przeprowadzał ktoś inny..., nazwisko powiedzmy że w tej opinii jest nieistotne, powiem tylko że to był koszmar, dr Duraczyński przeprowadził to wszystko zajebiście, z humorem, odpowiedział na każde pytanie i co najważniejsze bezboleśnie w trakcie i po zabiegu, dla nie wtajemniczonych powiem że można z gabinetu wyjść napompowanym jak balon i z bardzo bolesnym brzuchem.

Byłem z polecenia i nie zawiodłem się.Badania zrobione perfekcyjnie ,bo miałem tego samego dnia kolonoskopię i gastroskopię.Nie ukrywam że bardzo się obawiałem bo nasłuchałem się niestworzonych rzeczy!Było bardzo miło.Doktor Krzysztof ze swoją pielęgniarką tworzą bardzo zgrany duet.Celne komentarze,humor a przy tym kompetentne podejście do każdego mojego pytania.Wyszedłem zadowolony i zupełnie zapomniałem o trudach badań a przy tym wiedziałem dokładnie jak i co z dokładnym objaśnieniem do każdego leku i sposobu odżywiania.Szkoda że mało jest takich specjalistów.Serdecznie pozdrawiam doktora i jego asystentkę.

Kolonoskopia to nic przyjemnego,człowiek się stresuje i w dodatku jest w bardzo niekomfortowej sytuacji...domyślacie się dlaczego :-)W dodatku wszyscy wokół mnie straszyli bólem i mękami ponad ludzką wytrzymałość.Na całe szczęście nie uciekłam i teraz już nie uwierzę w opowieści innych życzliwych.Pan doktor podszedł do mnie po ludzku,zagadał,rozluźnił rozmową na różne tematy...po prostu ludzkie podejście!Zapomniałam o całym stresie i napięciu...cały czas był ze mną w kontakcie,opowiadał co robi i kiedy może być mniej przyjemnie,a ja mu zaufałam i wiedziałam,że wie co robi.I wiedział.Po drodze usunął mi 2 polipy,a ja nie mogłam uwierzyć że tak może wyglądać badanie przez które nie spałam ze 2 noce!Podejście i profesjonalizm to podstawa i z całą pewnością dr Krzysztof to wszystko ma!Pozdrawiam pana doktora i życzę wiele lat owocnej pracy i samych zadowolonych pacjentów :-).

PAN doktor robił mi kolonoskopię i muszę przyznać że jestem bardzo miło zaskoczona, choć bardzo obawiałam się bólu. Pan doktor jest 100% profesjonalistą a przy tym sympatycznym i miłym facetem z poczuciem humoru...zajął mnie rozmową, żartował i nawet nie zauważyłam jak powiedział że już po wszystkim.... to było sprytne ale bardzo skuteczne. W czasie badania czulam się bezpiecznie i komfortowo. Z całą pewnością mogę polecić dr. Krzysztofa jako dobrego specjalistę i normalnego, fajnego człowieka przy którym pacjent czuje się najważniejszy.

Zdecydowanie nie polecam doktora o nazwisku na D ,który przyjmuje w Arnice naprzeciwko Kauflanda oraz Eskulapie . Nigdy nie spotkałam się az z takim brakiem kultury. Zostałam potraktowana jak śmieć. I jeszcze Pan doktor zapytal się jaki lek mi przepisywali na moją dolegliwość żeby ustąpiła . Wiec co do kompetencji też mam wyraźne zastrzeżenia już nie wspominając o braku dokładnego badania. Gdy wypowiedziałam swoje objawy to dostałam odpowiedz :,,I co tylko tyle ''?. Tak się Pan zachowywał jakby pracował tam za kare i był bardzo niezadowolony ,że musi przyjmować pacjentów . Na korytarzu usłyszałam też ,że pan doktor jest bardzo specyficzny, dlatego bardzo nie polecam wizyt u pana o nazwisku na D i nie pozwalajmy na takie traktowanie przez lekarzy ,którzy powinni odznaczać się empatią, a przede wszystkim kulturą osobistą. Nie dostałam nawet informacji jak przyjmować leki i co wgl mi zostało przepisane . Bo podobno wystarczające było to ,że Pan Doktor o nazwisku na D napisał mi nazwy ich na recepcie .

Lekarz przyjazny pacjentowi. Zna się na swoim fachu i wie co mówi, bez zbędnego owijania udziela porady.Chodzę do niego od kilku lat skompletował mi leki od nadciśnienia, inni lekarze do których chodziłem prywatnie brali tylko pieniądze a nadciśnienie jak było tak było. Wiem,że jak do niego pójdę zawsze pomoże i odejdę z trafną poradą. Dla mnie jest godny polecenia.

Konkretny,widać,że wie co mówi i bez zbędnego owijania w bawełnę udziela porady.Chodzę do niego od 2 lat i kiedy akurat nie przyjmuje,to wolę zaczekać aż będzie niż pójść do kogoś innego.Wiem,że jak do niego pójdę zawsze pomoże i nie odejdę z kwitkiem.Dla mnie jest OK,a znajomi ,którym go poleciłam też są zadowoleni.