lekarz Krzysztof Piorun

Chirurg plastyczny

Dostałem od córki bon podarunkowy na zabieg korekcji nosa. Nie spodziewałem się aż takich efektów. Zdecydowanie warto przyjechać nawet z zagranicy!

Jestem urzeczona nowoczesnym podejściem. Wszystko jest tak optymistyczne i harmonijne. To naprawdę świetne podejście. Jestem tak zafascynowana, że aż mnie to zaskoczyło.

Po moim zabiegu odsysania tłuszczu w obszarze brzucha czuję się niesamowicie zadowolona z efektów! To był dla mnie krok w stronę większej pewności siebie i komfortu w swoim ciele. Wreszcie mogę ubierać się w ulubione ubrania bez kompleksów i poczuć się naprawdę dobrze we własnej skórze.

Super lekarz, pełen profesjonalizm. Pan Doktor słucha i odpowiednio dobiera zabiegi. Na pewno nie był to mój ostatni zabieg. Polecam z całego serca!

Pomimo strachu przed chirurgiczną korektą niegroznego nowotworu skory w koncu postanowilam się poddac. Teraz kiedy wszystko juz za mną czuję ogromną ulge . polecam!

Po latach niezadowolenia z wyglądu moich powiek, w końcu postanowiłem zrobić coś dla siebie i poddać się plastyce górnych i dolnych powiek. Efekty przerosły moje oczekiwania! Teraz patrząc w lustro, widzę młodszą i bardziej promienną wersję siebie. Polecam z całego serca!

Prawdziwy profesjonalista, nie mogłam sobie wymarzyć lepszych efektów i to w tak krótkim czasie 🙂 Jakbym miała wybierać lekarza jeszcze raz to zdecydowanie mój wybór by padł na dr. Pioruna!

Drogie Panie, jestem dopiero tydzień po zabiegu abdominoplastyki, a efekty już teraz mnie powalaja. Zdecydowanie polecam doktora Pioruna - istny czarodziej!!

Super lekarz, wszystko wytlumaczyl bez naciagania. Wyjasnil dlaczego trzeba zrobic jeszcze inny zabieg przed tym wlasicwym. Polecam

Jestem niezwykle zadowolony z doświadczenia, jakie miałem/miałam z chirurgiem plastycznym. Pan Piorun okazał się nie tylko wysoko wykwalifikowanym specjalistą, ale także empatycznym i troskliwym lekarzem.