dr Krzysztof Rożnowski

Urolog

Dzisiaj byłam na wizycie. Bardzo polecam, pana doktora. Kompetentny, rzeczowy. Wysoka kultura osobista. Wysłuchał, wszystko wytłumaczył.

Pan Doktor, to niesamowicie ,niespotykanie kompetentny i świetny lekarz, wspaniała osoba. Nie ignoruje żadnych problemów, jest bardzo dokładny i skrupulatny. Jestem pod niesamowitym, pozytywnym wrażeniem, gdyż poza 100% profesjonalizmem lekarskim, jest wspaniałą, ciepłą , przemiłą osobą. Dokładnie bada, szczegółowo analizuje dokumentację medyczną, którą omawia z pacjentem, z uwagą słucha i w zrozumiały sposób tłumaczy. Odznacza się wysoką kultura osobistą, empatią i szacunkiem do drugiego człowieka. Zdecydowanie polecam.

Fantastyczny Pan doktor. Wszystko wprost powiedziane bez zbędnego ukrywania, no i badanie wolne od "organoleptyki", która jest stresująca dla nie jednego faceta. Panie doktorze dziękuję bardzo. Pozdrawiam

Lekarz, specjalista urolog który uratował życie mojego męża, pierwszya konsultacja lipiec 2016, PSA 7,70, gleason 3+4. Operacja mało inwazyjna HIFU, którą przeprowadził dr. Rożnowski i pełen sukces. Wszechstronne zainteresowanie się pacjentem, zajął się szukaniem przyczyny nowotworu, nie tylko usuwaniem jego skutków . Profesjonalizm i pełne wsparcie. Nie rozumiem wcześniejszych wpisów. Każdemu kto szuka pomocy polecam tego lekarza 😊

Nie polecam,jak najdalej.Wpędził mnie w całkowite wyjałowienie organizmu.Bez żadnych badań powtarzam żadnych stwierdził zapalenie pęcherza a ja nie z tym przyszłam po poradę, leczył mnie 3 antybiotykami jednocześnie prze 3 miesiące ,wyjałowił mnie całkowicie i stwierdził,że jestem już zdrowa a ja na nic nie chorowałam,chodziło mi o założenie taśmy przy wysiłkowym nie trzymaniu moczu.

najgorszy lekarz z jakim miałem styczność kompletnie niekompetentny i niezrównoważony zdecydowanie nie polecam