lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy, Wenerolog

2,7
2,5

Nie polecam, Pani powiedziała, że jak nie mam trądziku to niepotrzebnie przychodzę. (Mam atopowe zapalenie skóry, które nasiliło się, pokazałam Pani moje czerwone „plamki”, na co dostałam odpowiedź „Trzeba smarować balsamem.” Brak profesjonalizmu.

NIE POLECAM!!! Pani lekarz bardziej interesowało dlaczego się nie zaszczepiłem na koronawirusa niż moja dolegliwość. Chamskie odzywki i komentarze. Na pewno już tam nie wrócę.

Nigdy nie trafiłam na tak nieuprzejmego lekarza! Ta pani w ogóle nie wydawała się być zainteresowana problemem w wywiadzie. Wypytuje o inne zbędne rzeczy, typu przyczyna nieszczepienia się na Covid. Siedzi tam jakby była znudzona swoją pracą. Jest arogancka i odpowiada na zadawane pytania od niechcenia. Strach o cokolwiek zapytać. NIE polecam!!! Oby nigdy więcej nie trafić na taką osobę. Szkoda marnować czasu na wizycie u tej pani.

Szkoda marnować czasu na wizycie u tej pani.

Pani doktor bardziej zainteresowalo to dlaczego nie zaszczepilem sie przeciwko covid niz to z jakim problemem przychodze. Nie dostalem konkretnej odpowiedzi jak leczyc moj problem, pani doktor zaczela "filozofowac" i konkretnie nie odpowiedziala. Ja nie polecam.

Katastrofa! Nieuprzejma, zero kultury osobistej i niekompetentna. Zupełny brak zainteresowania pacjentem, przypisuje leki, które zamiast pomagać szkodzą i stosuje cały czas stary, ten sam schemat leczenia. Nie udziela żadnych uwag pacjentowi, odnosi się z brakiem szacunku i zachowuje tak, jakby w gabinecie była za karę. Stanowczo odradzam.

Tragedia! Leki nieskuteczne! Wyrzucone pieniądze! Strata czasu! Niewłaściwa diagnoza! Nie słucha co się mówi w wywiadzie! Zerowy kontakt! Błędy ortograficzne w pisemnej dokumentacji! Odradzam zupełnie niekompetentny lekarz! Nieskuteczna, nieprzyjazna, szkoda czasu nerwów pieniędzy i zachodu ogólnie lepiej poświęcić tą energię na szukanie innego lekarza!

Polecam, wyleczyła mojego 3m-cznego synka z trądziku baardzo zaawansowanego.Inna dr (pediatra, drogie wizyty)kazała odstawić pierś bo to alergia, na szczescie tknęło mnie by skonsultować z dermatologiem i trafiłam do Pani Wawak która przepisała robioną maść i po 2m-cach problem znikł.

Lekarz godny polecenia Lecze sie u pani doktor 3 lata wiekszosc wizyt panstwowa jesli cos wypadnoe niema problemu z wizyta nawet w niedziele.

Lekarz godny polecenia

Niestety - brak kompetencji i chęci pomocy. Jes mi przykro, ze na nią trafiłam. Została blizna i niesmak.

Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku, polecam dla nastolatków

Posiada duże doświadczenie w leczeniu trądziku, polecam dla nastolatków