lekarz Michał Borys

Wizyta u doktora na Świetokrzyskiej rozczarowała mie. Lekarz nie udzielał informacji co do diagnozy jedyny jego komentarz to, ze kilogramy ciała powodują dolegliwosci. WYkonał zastrzyk blokade w bolace miejsce. Na płytke rezonansu nie spojrzał bo za stara ale ze swiezych badań jedynie zalecił rtg. Czułam się jakbym zabierała czas....Szkoda ..

Właśnie wyszedłem z gabinetu. W końcu fachowa konsultacja i konkretna pomoc w problemie kolanowym, bardzo polecam!

Jestem zadowolony z wizyty, trafna diagnoza już na pierwszym spotkaniu. Zalecone leczenie szybkie i skuteczne. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

Panie Doktorze, chciałabym serdecznie podziękować Panu za przeprowadzenie operacji mojego kolana. Kolano ma się świetnie. Właściwie już dawna nie powoduje żadnych kłopotów. Pozdrawiam! M. Domagalska

Ten lekarz przyjmuje również w Przychodni Świętokrzyskej. Omijajcie tego dr. .Brak zaangażowania , szybko bez profesjoalnego podejścia i następny.Pierwsza wizyta - Zabieg kaletki podkolanowej wykonany bez USG. 2 tygodnie później kolejna wizyta ,zgłaszam ból w kolanie , po dotyku stwierdza ,że nic się nie dzieje,wstrzykuje blokadę (nie zlecił wykonania USG aby sprawdzić co wywołuje ból ). Po 2 dniach powstał duży obrzęk kolana i silne bóle ,po kolejnych 2 dniach problem z poruszaniem nogi i trafiam na SOR na stół zabiegowy,gdzie usówano "rozległy naciek zapalny tkanki podskórnej,w kaletce przedrzepkowej płyn".Oczywiście na SORze wiedzieli co się dzieje ponieważ wykonali USG jaki badania krwi do wielu celów. Kolejna wizyta u dr.Borysa to usunięcie martwiczej tkanki z wysiękiem. Kolejna wizyta kontrolna ,sugestia z mojej strony aby zlecił wykonanie USG aby uniknąć kolejnego błędnego rozpoznania na dotyk,stwierdził ,że to on podejmuje decyzje .Widać pomyłka poprzednia nic go nie nauczyła. Kolejna kontrolna wizyta ,powoli mogę już poruszać kolanem. Obrzęk kolana i kaletki podrzepkowej ,a dr.Borys stwerdza ,że mogę iśćdo pracy .Czy on jest poważny? Ma jakiś uraz do USG? Czy nie czuje odpowedzialności za swoje działania ? Brak jakiejkolwiek propozycji rehabilitacji. Zależy Państwu na zdrowiu to omijajcie go.

Świetny ortopeda, bardzo zaangażowany w proces diagnostyki i leczenia. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za pomoc. Bardzo polecam!

Bardzo dobry specjalista ortopedii i świetny człowiek. Operował moje kolano uszkodzone po urazie. Po kontuzji nie ma śladu. Polecam!!!

Po raz kolejny szukałam u Pana doktora Michała Borysa pomocy. Po złamaniu kości udowej lewej kończyny byłam operowana w Klinicznym Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu dla Dorosłych GUM. Operacja bardzo udana, natomiast wypis ze Szpitala mnie rozczarował. Wyszłam bez informacji co dalej, bez skierowania na zdjęcie szwów, bez skierowania na rehabilitację. Syn na wózku zawiózł mnie do Ośrodka NCK na Świętokrzyskiej, gdzie przyjmuje Pan doktor Michał Borys. Szybko zostałam przyjęta, natychmiast dostałam skierowanie na zdjęcie kontrolne. Szwy zostały zdjęte, zostałam poinformowana o stanie kończyny, co dalej stosować, jak ćwiczyć w warunkach domowych i dostałam skierowanie do oddziału rehabilitacyjnego. Uprzejmość Pana Doktora, empatia i wielka cierpliwość dla seniorki jest bez precedensu. Bywam często u Pana doktora Borysa, bo jak to u starszej osoby nierzadko zdarzają się urazy. Moją opinię potwierdzają inni pacjenci z którymi rozmawiamy czekając na wejście do lekarza. Do Pana doktora przyjeżdżają pacjenci z różnych miejscowości Pomorza, kompetencja, rzetelność, uprzejmość. Dodam, że z moimi seniorami wchodzimy na stronę Pana Doktora i słuchamy bardzo dobrze i interesująco i przystępnie przeprowadzonych wykładów na przykład o osteoporozie. Obyśmy my, seniorzy mieli do czynienia tylko z takimi lekarzami jak Pan doktor Michał Borys. Z poważaniem Barbara Średniawa

Zdecydowanie polecam, wizyta na bardzo wysokim poziomie, dokładne badanie, wstępna diagnoza, konkretne zalecenia co robić dalej, efekty już widoczne, pozdrawiam!!!

Bardzo dobry ortopeda, pierwszy który rzeczywiście zbadał, sam obejrzał rezonans i zaproponował leczenie- w moim przypadku zabieg, który również osobiście przeprowadził a następnie kontrolował efekty. Jestem bardzo zadowolony, pozbyłem się bólu, wróciłem do sportu. Serdecznie pozdrawiam! Paweł M.