lekarz Piotr Janusz

Z czystym sumieniem daję wszędzie 5 gwiazdek. Byłam u Pana doktora pierwszy raz w sprawie konsultacji mojej skoliozy. Doktor poświecil mi ponad 40 minut , mimo że nie musiał i na pacjenta przysługuje mniej czasu. Odpowiedział mi na każde zadane pytanie, a co wazniejsze faktycznie mnie zbadał, tak jak powinien każdy poprzedni doktor u którego byłam z moim schorzeniem. A tak szczegółowo zbadał mnie do tej pory tylko dr Janusz. Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora :)

Polecam dr Piotra Janusza z całego serca. Znakomity specjalista. Trafiliśmy do doktora z Córką Kingą w zeszłym roku ze skoliozą młodzieńczą Ok.50 stopni za każdym razem doktor poświęcał nam dużo czasu odpowiadając na każde pytanie zadawane zarówno przez nas jak i przez córkę w tej chwili Córka jest już po operacji i kolekcja skoliozy jest imponująca różnica jest zadziwiająca korekcja 100 % Zaangażowanie doktora w leczenie, w wyjaśnienie nam wszelkich wątpliwości, wyjaśnienie wszelkich kwestii jak również dobranie odpowiedniego leczenia sprawiło, iż teraz Córka będąc już po operacji szczęśliwie dochodzi do ...

Polecam dr Piotra Janusza z całego serca.
Zaangażowanie doktora w leczenie, w wyjaśnienie nam wszelkich wątpliwości, wyjaśnienie wszelkich kwestii jak również dobranie odpowiedniego leczenia sprawiło, iż teraz Córka będąc już po operacji szczęśliwie dochodzi do formy
Jeśli miałabym jeszcze raz przejść tą drogę w dochodzeniu do zdrowia to tylko z Panem doktorem Piotrem Januszem, który bardzo pozytywnie również swoją postawą podejściem do pacjenta powoduje, że jako Rodzic czułam się spokojna i wiedziałam że Córka jest w najlepszych rękach
Polecam.