lek. dent. Tomasz Kamut

2,5
2,7
2,5

Porażka, po nie całych 5 latach leczenia kanałowego przez Tomasza Kamut okazało się że są połamane korzenie. Ząb do usunięcia i implant. A za kanałowe leczenie facet wziął całkiem sporą kasę. Co z tego że przychodnia jest wyposażona w sprzęt, jak do tego sprzętu brakuje profesjonalnej obsługi. Z całego serca nie polecam.

Typowy dentysta umawiającym kilka osób na jedną godzinę i robienie w pośpiechu. Moją żonę potraktował okropnie w wrzeniu wykonał prześwietlenie ósemek i stwierdził że trzeba usunąć i umówił wizytę na październik. Przylecieliśmy specjalnie na usunięcie za granicy, byliśmy o omówionej godzinie 13.00 kiedy żona czekała obsłużył kilu innych pacjentów, po 14tej zawołał żeby szybko wejść i na podstawie tego samego zdjęcia które wykonał miesiąc temu i zdecydował się usuwać ósemki powiedział że nie będzie usuwał bo zęby są blisko nerwów. Wychodząc z gabinetu powiedział recepcjonistce że wychodzi bo ma za 15min umówionego fryzjera. Poprostu nie miał już czasu bo innych umówił na tą samą godzinę i powiedział cokolwiek żeby przykryć fakt braku jego czasu dla żony. Nie polecam tego dentysty też z innych powodów.

Po roku czasu okazuje się jak doktor wypełnił kanał jedynki- dramat, ząb do usunięcia. Z całego serca NIE POLECAM.

Jeśli chodzi o wyrywanie ósemek, to fachowiec w swojej klasie. Polecam z czystym sercem. Profesjonalnie, bez stresu i podejściem do pacjenta.

Wstawiał mi imlplanty kilka lat temu.Jeden wstawił pod kątem, a nadbudowę wykonał z jakąś kieszonką. Zbierała sie ropa,chciał to oczyscic i znowu wziąć za to kasę, ale byłam wcześniej u kogos innego na konsultacji i upierałam sie,żeby wymienił porcelanę . Wiedziałam,że w przeciwnym razie ropa znowu się zbierze, bo była kieszonka..Za dwa lata porcelana wypadła i wydało się,że implant jest pod kątem i dlatego tak sie stało. Ale to było kilka lat temu, może do tej pory sie nauczył.Przykre wspomnienia pozostały.

Wyrywanie ósemek zatrzymanych polecam warte każdych pieniędzy u tego Pana. Bez bólu i stresu. Bardzo luźne podejście i super atmosfera.