Lekarze Bydgoszcz

Bardzo polecam panią doktor. Nieoceniona pomoc, wsparcie i wiedza przy chorobie dziecka. Zawsze trafnie diagnozuje i leczy moje dzieci. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Dziękuję za to. Polecam tego pediatrę w Bydgoszczy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Demidowicz

Pediatra, Wizyty domowe

Bydgoszcz

Polecam w 100%. Kompetentna, pomocna, a do tego bardzo miła. Jedyny lekarz, któremu bezgranicznie ufam. Krótko, rzeczowo i na temat!
Opinia dodana przez: Mama L.

Maciej Binek

Neurolog

Solskiego 2
Bydgoszcz

Wizyta mojego męża Stanisława Szymańskiego u dr.Macieja Binka przebiegała wzorcowo: szybkie rozpoznanie choroby i bardzo przystępne i dokładne wyjaśnienie dolegliwości. Wspaniała relacja lekarz - pacjent. Mąż bardzo poleca Pana Doktora innym Pacjentom.
Opinia dodana przez: Stanisława Szymańska

lek. dent. Hanna Bochniak

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wróciłem po 11 latach pod opiekę Pani Doktor. Wizyta punktualnie, w przystępnej cenie, a samo rwanie bezbolesne. Po tylu latach w dalszym ciągu bardzo grzeczna, sympatyczna i rzeczowa. Na następną wizytę wybieram się bez stresu, powiem nawet z przyjemnością. Mogę w dalszym ciągu polecać wizytę w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Adam
Najlepszy ginekolog w Pasłęku. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Marta
dawno proponował mi leczenie,ale to miał być mój wybór,chodzi o izotec,mam 40 lat...przy kolejnych wizytach namawiał mnie i zdecydowałam się,leczy również mojego syna(19l)-kurzajki i tak zapobiegawczo trądzik.
Opinia dodana przez: haniutka

Tadeusz Kowalski

Neurochirurg

Szpital Kliniczny UMK nr 1
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz,szczegółowo i fachowo objaśni problem ,sympatyczny. Operacja z jego rak to precyzja. POLECAM
Opinia dodana przez: Renata
Dziękuje Pani Doktor za okazaną pomoc medyczną 18 stycznia 2023 roku, bowiem wizyta stanowiła wzór lekarskiego kunsztu,wspartego troską nie tylko o efekt badania i diagnozy, ale także propozycje leczenia i rozwiazywania ich zlozonych procedur. Maria

lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

NZOZ Centrum Medyczne "Zachód"
85-429 Bydgoszcz

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Gniłka

Gołębia 65/2
85-309 Bydgoszcz

Bardzo dziękuję za uratowanie życia bliskiej osoby. Doktor Andrzej Gniłka jest doskonałym kardiochirurgiem. Oprócz profesjonalizmu i zaangażowania jest bardzo dobrą i kontaktową osobą, wszystko dokładnie wyjaśnił i pokierował dalej.
Opinia dodana przez: Anna
Poszłam na wizytę do pani doktor do LuxMedu trochę przypadkowo, bo byłam w Bydgoszczy przejazdem. Obawiałam się trochę ze względu na zamieszczone tutaj opinie, jednak niepotrzebnie! Przyszłam już z wynikami badań, które zostały dokładnie omówione przez dr Błony. Zwróciła uwagę na aspekt mojego schorzenia, który pominęli inni lekarze, po wysłuchiu dokładnie co mi dolega i badaniu. Zapisała leki i dała dokładne rekomendacje na przyszłość, wszytsko wytłumaczyła, chociaż wiedziała, ze już ...

lekarz Jarosław Szułczyński

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i daleki od dawania niepotrzebnego antybiotyków idealna diagnoza po tygodniu bezsensownego leczenia
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Strzelecka

Psychiatra

Słowiańska 17 lok. 60
85-163 Bydgoszcz

Fachowiec, w całym tego słowa znaczeniu, a do tego miła, spokojnie słucha, nie przerywa.Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, starannie dobiera leki.Gorąco polecam!!!

lek. dent. Aleksandra Dyduch-Frydryszek

ulica Sienkiewicza 40/4
85-038 Bydgoszcz

widzę, że dobry stomatolog-ortodonta nie musi się reklamować. szczerze polecam!

lekarz Dorota Koziołkiewicz-Lichota

Lekarz medycyny pracy, Internista

Rejon Terenowy nr 6
Energetyczna 1
85-885 Bydgoszcz

Bardzo miła pani lekarz,polecam z czystym sumieniem, badanie przeprowadzone prawidłowo,sumiennie, bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Piotr

prof. dr hab. n. med. Edmund Nartowicz

marsz. Focha 2 lok. 10
85-070 Bydgoszcz

Profesor Nartowicz, to lekarz profesjonalista, specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Poleciłabym każdemu, kto potrzebowałby pomocy z zakresu interny, czy kardiodologii.

lekarz Magdalena Bańkowska-Woźniak

Radioterapeuta

Lenartowicza 7A/5
85-863 Bydgoszcz

Jako pacjent Pani doktor Magdaleny Bańkowskiej Woźniak jestem przekonany, że jest Ona wysokiej klasy profesjonalistą, badania prowadzi dokładnie i sprawnie, bez pośpiechu.Opowieści pacjenta o jego dolegliwościach toleruje ale wyraźnie jest zainteresowana rzeczowymi informacjami związanymi ze skutkami przyjętej metody leczenia.Dziękuję wdzięczny pacjent Witold Gadomski.Polecam!

lekarz Hanna Lasota-Olejnik

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz, nie ma problemu z wizytą (tym bardziej, że pani dr przyjmuje w wielu miejscach w Bydgoszczy), uprzejma kobieta
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krzysztof Żołnieżewicz

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Po utracie zaufania do wcześniejszego lekarza, trafiłam na Doktora. Już na pierwszej wizycie, gdzie celem było potwierdzenie ciąży, wiedziałam, że dobrze trafiłam. Tak zostałam pod opieką całą ciążę, aż do rozwiazania, którego również podjął się Pan Doktor. To było 9miesiecy pełnych stresu, ale Pan Doktor robił wszystko co w jego mocy aby go odczarować i mu się udało, za co bede wdzieczna do końca zycia. ...
Opinia dodana przez: Kasia