Lekarze Bydgoszcz

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Długa 72
85-034 Bydgoszcz

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę ! Mój czas jest bardzo ograniczony, dlatego też potrzebowałam dietę, która nie będzie kolidowała z moją pracą oraz innymi zajęciami. Pani Magdalena tak ułożyła moje menu, że nie mam najmniejszych problemów z przestrzeganiem diety. Zaproponowane posiłki robi się łatwo, tanio, szybko i przede wszystkim są pyszne! Waga spada, portfel ma się dobrze a samopoczucie jest rewelacyjne, czegóż więcej chcieć! POLECAM!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Ryszard Chabowski

Gdańska 51 lok. 11
85-005 Bydgoszcz

Przemiły lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, dużo tłumaczy, można zapytać o wszystko, zawsze jest uprzejmy, uśmiechnięty i zaangażowany w swoją pracę.

lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!! Pana Doktora znam od wielu lat. Trafiłam do niego z uwagi na powtarzające się infekcje u moich dzieci. Od samego początku urzekł mnie, a przede wszystkim dzieci niewiarygodnie magicznym podejściem do nich. Pan doktor przez wiele lat leczył moich synów, troskliwie przeprowadził nas przez wiele trudnych chwil. Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Sokala

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Jeżeli ta opinia zostanie usunięta na wniosek lekarza to znaczy, że po prostu przyzna się do swojej niekompetencji. Miał mi usunąć hemoroidy, zrobił to w warunkach absolutnego bólu, w znieczuleniu miejscowym. Skończyło się na tym, że coś usunął, nastąpił nawrót. Wróciłem do niego właściwie z reklamacją. Odpowiedź: to, co mi pozostało powinienem sobie fizycznie wpychać do środka i... będzie dobrze. Nie polecam.

Cezary Rybacki

Pulmonolog

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Na początku roku mąż zaczął kaszleć i miał gorączkę. Lekarz w ośrodku posłuchał i dał antybiotyk. Nic nie pomagało. Dalej dawał jeszcze dwa antybiotyki i nic nie pomogło. Skierował do pulmonologa jednego i też dostał antybiotyki, mówił że na zdjęciu jest zapalenie płuc. Mąż ciągle miał gorączkę. Drugi pulmonolog skierował do szpitala, pobrali próbki dali antybiotyk i i powiedzieli, że to zapalenie płuc. Mąż coraz gorzej się czuł. Poszliśmy do ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

Kościuszki 40 lok. 1
85-305 Bydgoszcz

Pani doktor nie powiem - jest osobą bardzo uprzejmą i sprawiającą wrażenie osoby kompetentnej, ale z tym drugim to tylko wrażenie. Do tej pani laryngolog trafiłam po dwóch anginach przebytych w jednym miesiącu, kiedy to w gardle ponownie wdawał się stan zapalny - tym razem był to wirus. Pani doktor twierdziła, że podłożem wszystkiego jest mój ząb 8-mka (która co prawda już od dobrych 10 lat była na wierzchu, ale ...

dr n. med. Mariusz Lisiak

Generała Bora-Komorowskiego 47/11
85-793 Bydgoszcz

Lekarz z powołaniem. Pan dr prowadził 2 moje ciąże. Od początku do końca czułam się dobrze zaopiekowana. Troszczy się o pacjentkę, odpowiada na każdą wiadomość, oddzwania. Podczas cc potrafił mnie uspokoić, a podczas operacji panowała przyjazna atmosfera. Opanowany i kulturalny. Podczas wizyt zadawałam dużo pytań, a dr cierpliwie i dokładnie na każde odpowiadał. Zawsze podkreślał, że w ciąży nie ma głupich pytań. Jestem bardzo wdzięczna!
Opinia dodana przez: Justyna

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.
Opinia dodana przez: Mirka

dr n. med. Barbara Dura

Choroby zakaźne, Pediatra

tel. komórkowy 609079677
85-796 Bydgoszcz

Pani Dr Barbara Dura jest lekarzem bardzo kompetentnym, dokładnym, godnym zaufania. Stawia trafne diagnozy. Wnikliwe szuka przyczyny infekcji i stanu chorobowego dziecka. Jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jest Wspaniałym Człowiekiem. Ma bardzo ciepłe podejście do dzieci, wspaniale porozumiewa się z małymi pacjentami i rodzicami. Konsekwentnie dąży do wyleczenia dziecka. W trakcie i po zakończeniu leczenia kieruje na badania sprawdzające stan dziecka i postępy leczenia. Pani Doktor bardzo dokładnie odpowiada ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jacek Rudy

Neurolog

Jagiellońska 95 lok. 2
85-027 Bydgoszcz

Świetny specjalista. Postawił na nogi mojego syna. Wystarczyła jedna wizyta. Teraz pomaga mojemu tacie. Poświęca swój czas i uwagę. Odbiera telefony nawet późnym wieczorem, oddzwania. Jeszcze nie spotkałem takiego lekarza. Bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam. Robert
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Rhone

Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz, a przede wszystkim fachowiec. Profesjonalista. Niezwykle cierpliwy. Pełne zaufanie. Gosia G.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Piotr Czynsz

Androlog

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Doktor przyjmuje w Medicover w Bydgoszczy. Tel do rejestracji 797199175. Polecam. Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Maciej
Bardzo niesympatyczny lekarz. Nie polecam. Nie słucha tego co mówi pacjent. Jeszcze nikt nie potraktował mnie tak jak ten lekarz. Zero empatii.
Opinia dodana przez: Anna
Polecam Pana doktora z całego serca. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Leczy aktualnie mojego syna. Zdiagnozował guza ucha Perlaka. Teraz dalej walczy aby syn lepiej słyszał na lewe ucho. Nie zmienię laryngologa na żadnego innego.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mariola Geppert-Rodzik

Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 5 lok. 59
85-825 Bydgoszcz

Tylko szkoda ,że już nie będzie można pójść na wizytę do Pani doktor.............

lek. med. Piotr Tokarczyk

Internista, Kardiolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny Pan Doktor Piotr . Wywiad badanie i zalecenia na najwyższym poziomie Polecam .

dr n. med. Maciej Thews

Chirurg naczyniowy

jurasz
85-650 Bydgoszcz

Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów.. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Przemysław Susicki

Chirurg onkolog

Przychodnia "INTERCOR"
Kasztanowa 57
85-605 Bydgoszcz

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego. Polecam lekarza.

lekarz Anetta Juraszek-Wolska

Genetyk kliniczny

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Pani doktor jest świetnym specjalista z ogromną wiedzą. Jest przy tym bardzo empatyczna i pomocna. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Bronisław Rudy

Psychiatra, Neurolog

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.