Lekarze Anestezjolog

Piotr Holewka

Lek.med.piotr Holewka Anestezjolog
80-835 Gdańsk

Dlaczego nie ma oceny 0? Właśnie taką notę chciałam dać panu Holewce po traumie jaką przeszłam po znieczuleniu podczas cc, kiedy na rzywca musieli ciąć mnie bo dr holewka nie raczył sprawdzić czy jestem znieczulona a nie byłam i czułam każde cięcie skalpelem!!!rozciąganie rany!!!! i zero reakcji anastezjologa Holewki !!!!!!!!! dopiero po interwencji lekarza ginekologa,bo ospały dr. holewka nie wiedział co robić, dostałam narkozę!!!!!!!!!! tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!!! cały czas!!!!!!!!!!!! a ...

lekarz Danuta Wiraszka

Przychodnia Specjalistyczna Al.Lotników Polskich
Al. Lotników Polskich 22/117
21-040 Świdnik

Wredna na potęgę. Krzyczy straszy pacjentów komplikacjami. Zdecydowanie nie polecam kontaktu z tą Panią. Raczej powinna pracować w zoo tam gdzie do ludzi nie trzeba sie odzywać.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Hartman-Ksycińska

Anestezjolog, Pediatra

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Pani Doktor jest najgorszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam, jest bardzo niemiła, niekompetentna, zniszczyła życie mi oraz mojemu dziecku nic nie wyjaśniając!!
Opinia dodana przez: Monika

Ryszard Gajewski

SP ZZOZ w Opatowie

Omijajcie tego lekarza z daleka, chamskie odzywki do pacjenta i rodziny, niedostępny, nie udziela informacji, rodzinę wprowadza w błąd, pacjenta traktuje jak śmiecia. To gbur nie lekarz.
Opinia dodana przez: Inka

lekarz Maria Szreder

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Pani doktor (?) zakładała mężowi wkócie centralne przez 45 minut (normalnie trwa ok.5 min) ..3 nieudane próby, dopiero za 4 razem się udało..rzeźnik a nie lekarz..zadawać tak ogromny ból pacjentowi, który walczy z ciężką chorobą..poprostu nieludzkie!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paulina Kapera

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
31-501 Kraków

Pani bardzo nieprzyjemna, traktuje pacjentów jak śmieci Takich lekarzy nie powinno być w służbie zdrowia. Do szpitala przychodzą ludzie z jakąś choroba, z ciężkimi przeżyciami, a tu takie traktowanie. Krzyczy na pacjentów, odpowiada niegrzecznie Jednym słowem Tragedia

Aleksandra Dziuk

Anestezjolog

Poradnia Leczenia Bólu - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Leczenia Bólu Przewlekłego
43-100 Tychy

Miałam kilka lat temu doczynienia z tą poradnią z powodu przewlekłego bólu kręgosłupa.Pni doktor i poradnia wielka pomyłka nie wiem za co mają certyfikaty Towarzystwa Leczenia Bólu.Pni dokto zrobiła ze mnie wariata i z lekarza pierszego kontaktu czułam się jakbym pomyliła gabinet leczenia bólu z gabinetem psychiatry godzinami oczekiwanie aż lekarz przyjmie mimo że nie miała żdnego pacjenta. Nie polecam nikomu tej poradni a w szczególności pani doktor

lekarz Ewa Zawada-Kwiatkowska

Billewiczówny Oleńki 20/8
92-437 Łódź

Bardzo nie miła osoba ,z obojętnością podchodzi do pacjenta .Będąc u Pani doktor na wizycie odnioslem wrażenie jak gdyby ta kobieta wogole nie rozumiała co się do niej mówi. Szczerze nie polecam tejże pani doktor w moim przypadku wogole mi nie pomogła.

lekarz Michał Ziółkowski

Skwer Wyszyńskiego 4/111
01-015 Warszawa

Totalny gbur i arogant, powinien zmienić zawód! Zaczął mnie obszyorcowywać na bloku operacyjnym!!! Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Igor

lekarz Tomasz Czarnik

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
Karłowicza 40
48-340 Głuchołazy

nieuprzejmy nie polecam działa pod wpływem emocji co świadczy o braku kompetencji zakładając fartuch czuje się Bogiem co świadczy o kompleksach nie umie wyznaczyć drogi leczenia ,nie daje nadzieji,patrząc na niego i jego arogancje powinien pracować w obozach bo skutecznie likwiduje bezrobocie.

lekarz Ludwik Dyner

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

U b sedziwych osob. Ok 90 letnich wprowadza spiaczke farmakologiczna. Wykonuje tracheotomie wiedzac ze u takiej osoby rokowanie jest zadne przy niewydolnosci oddechowej. W jakim celu to robi

lekarz Renata Halejak

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Brak kompetencji i ogólnej empatii. Nie zna zapisów karty praw pacjenta i nie stosuje się do zawartych w niej przepisów. W żadnym przypadku nie polecam.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda, Anestezjolog

Żywiec

nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.

lekarz Izabela Chiniewicz-Banach

Pulmonolog, Anestezjolog

Pasteura 11/7
50-367 Wrocław

Chiniewicz Banach Izabela - Terrible Dr. My wife has soar throat and it's hurting to the level she can't even eat properly. The Dr was so rude to her on the phone and hung up by saying that she is fine. Her license should be cancelled she is not qualified to be a Dr.
Opinia dodana przez: Shahzain Khan

lekarz Anna Grabowska-Gaweł

Brodzińskiego 5/66
85-134 Bydgoszcz

bardzo nieuprzejma. Chyba trafiłem na gorszy dzień tej Pani ( mam taką nadzieje ) . Dzwoniłem tysiące razy , gdy w końcu odebrała telefon była zła, że tyle razy próbowałem się skontaktować. Jakiś paradoks. Generalnie odradzam kontakty z ta Panią.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Kinga Niewińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Ks. K. Damrota 26/1
50-306 Wrocław

Z "szanowną" panią miałam nieprzyjemność spotkać się w szpitalu przy ul. Borowskiej, kiedy bliska mi osoba trafiła tam karetką w ciężkim stanie po zatruciu czadem. Osoba ta, BĘDĄC NIEPRZYTOMNĄ, czekała na panią doktor, bez której nie można było rozpocząć niezbędnych działań. Kiedy dotarłam na miejsce, najwidoczniej czekanie na panią dr trwało już zdecydowanie dłużej niż powinno, ponieważ personel zaczął po cichu, tak, żebym jak najmniej słyszała, dzwonić do niej i ...

lekarz Andrzej Moczała

Dworcowa 18
44-340 Łaziska

Zero empatii, pacjenci poza covidem nie mają innych schorzeń. Nie docieka się, tylko wentyluje. Da radę to da.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Katarzyna Kuchnicka

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Mialam bardzo przykre doswiadczenia z ta pania. Pani doktor to typowa sluzbistka, pozbawiona jakichkolwiek uczuc i empatii. Mysli, ze pacjent musi sie klaniac przy niej a rodzina jest traktowana jak dno. Tata lezal w szpitalu w stanie krytycznym, w czasie pandemii. Informacje o jego stanie zdrowia byly mozliwe jedynie przez rozmowe telefoniczna. Pani doktor krzyczala i nie pozwalala dojsc do slowa, na pytania odpowiadala wrednie i bezczelnie. Mieszkamy za granica, ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krzysztof Nowak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sanatoryjna 1
43-450 Ustroń

Nie polecam .Bardzo nie mily . Przyjechaliśmy z dziećmi wieczorem . Zachowanie lekarza pozostawia wiele do życzenia. Opryskliwy , zero podejścia.

lekarz Andrzej Durlik

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Byliśmy na pogotowiu oczywiście zamiast pediatry do małych dzieci przyjmował ANASTAZJOLOG :D stwierdził że nie zagraża to życiu dzieci ?! Teraz szukamy lekarza bo się dziecko jedmo i drugie dusi I wymiotuje i ma kaszel okropny z gorączka a byliśmy kilka godzin temu ?! Co to za człowiek! I dlaczego przyjmuje na czarnowie jak nie jest od tego !?
Opinia dodana przez: Dawid