Lekarze Anestezjolog

lekarz Maciej Gołoś

Okrąg 8/10 A/39
00-407 Warszawa

Witam stanowczo odradzam zabiegi w znieczuleniu ogólnym.W wyniku nieprawidłowego wkłucia doszło do masywniego krwotoku i śmierci mojej 20letniej córki.Mam nadzieje ,że niebawem dr będzie siedział w więzieniu.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Barbara Baranowska

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Lekarz nie nadający się nawet dla zwierząt !! Wredna !! Nie mila!! Zero informacji o stanie zdrowia !!

lekarz Piotr Ptaszyński

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław

Najgorszy lekarz ever * Człowiek pozbawiony empati, nadużywajacy swojej pozycji!! Do końca życia będę go źle wspominać ! Nie polecam.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Dorota Lewandowska

Anestezjolog

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów
Działdowska 7/9
01-184 Warszawa

Najgorsze doświadczenie w życiu jakie miałam z lekarzem. Niekulturalna, bez taktu i szacunku dla drugiego człowieka, bez empatii. Dziecko przygotowywane do narkozy w sposób agresywny, bezkompromisowy, bez możliwości rozmowy, po kontakcie z lekarzem dziecko ma traumę, do tej pory było w stanie wykonać każde polecenie lekarzy, np. Bez krzyku wyrywania przeprowadzoną miał lewatywę. Lekarz, który nie powinnien pracować z dziećmi. Skupiona na swoich potrzebach i kole finansowym, które ma się ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Kapłoński

Anestezjolog, Chirurg ogólny

Englerta 11
Rawicz

BARDZO ZAWIODŁAM SIĘ NA TYM LEKARZU-ODPRAWIŁ MNIE Z DZIECKIEM PO WYPADKU Z "KWITKIEM". BYŁ BARDZO NIE UPRZEJMY,A JESZCZE MNIEJ KOMPETENTNY!!! NIKOMU NIE POLECAM TAKIEGO CHIRURGA!!!!

dr Mirosław Ciechanowski

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Miejski w Gdyni
Gdynia

Lekarz, który nie potrafi wypisać poprawnie recepty - dopiero po 3 poprawce mogłem wykupić lek w Aptece. Chora na epilepsję, niepełnosprawna umysłowo dziewczyna po ciężkim ataku czekała e Szpitalu ponad godzinę na wypisanie recepty (najpierw w Szpitalu miejskim przeczekała 5 godzin na "werdykt" neurologa). Rozumiem że Pan Doktor miał w tym czasie pełne ręce roboty ale wypisanie recepty trwa chwilę... a jeśli nie jest pewny dawek leków, opakowań w jakich ...
Opinia dodana przez: TomaszN

lekarz Maria Sawicka

Szpital
MIKOŁAJA KOPERNIKA 13
32-100 Proszowice

NAJGORSZY LEKARZ, RODEM Z KOSZMARÓW!!! OPRYSKLIWA, WREDNA, BEZCZELNA. Brak jakiegokolwiek zaangażowania w leczenie i zainteresowania pacjentem. Totalny brak kompetencji. Cytując tę kobietę "lekarzem powinny być osoby pochodzące tylko z rodzin lekarskich''. Zła diagnoza, zle postepowanie lecznicze, istne dno!!!!!!!!!

lekarz Aleksander Czulewicz

Fabryczna 8/9
64-980 Trzcianka

Pan doktor bez jakiejkolwiek empatii wobec rodziny pacjenta. Zamiast wesprzeć, prosi, aby sobie wyobrazić jak wygląda rozlany wrzód w żołądku (tak było w moim przypadku). Kompetencji nie podważam, jednak bycie lekarzem to tez bycie człowiekiem.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Norbert Kaczmarek

Rudawska 15
58-560 Jelenia Góra

Brak kompetencji. Bratu, nigdy nie pijącemu, po trzydniowym ekscesie alkoholowym (rozstanie z żoną) wciskał na siłę esperal. Żenada
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Jadwiga Pyszkowska

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

NZOZ Centrum Medycyny i Psychoterapii
ul. Tadeusza Kościuszki 19/3
40-049 Katowice

jest knąbrna wywyższa się potrafi eksperymentować na pacjencie i doprowadzać do potwornego bólu nie polecam nikomu
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Iwona Czachla-Głowacka

SP ZOZ w Zduńskiej Woli
ulica Królewska 29
98-220 Zduńska Wola

masakra...nie lekarz ...totalny brak zrozumienia i podejścia do pacjenta...może niech pani dr pójdzie leczyc puste łóżka.. im może nie zaszkodzi... zdenerwowana, że musi pracować, bo chyba pora na spanie była...starszą osobę potraktowała jak ....

lekarz Zyta Kotłowska

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I TRANSPORTU SANITARNEGO
ulica Focha 5
27-400 Bodzechów

Niestety w przypadku tej doktor nie da się nic pozytywnie ocenić. Nie polecam nikomu, najlepiej omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Mleczko

Szpital Powiatowy w Zawierciu
ulica Miodowa 14
42-400 Zawiercie

Beznadziejny lekarz, zero kultury i kompetencji. Ta Pani minęła się z powołaniem. Nikomu jej nie polecam. Brak podstawowej etyki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Norbert Piela

Siecień 186
09-413 Sikórz

Niestety nie polecam! Arogancki, obcesowy, byle szybciej, byle do domu! Pacjenta ma za nic! Dziwię się że nadal pracuje!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Maria Gierszewska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo nieprzyjemna osoba... Albo tylko trafiłem na gorszy dzień i chciała się na kimś wyżyć. Omijać
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Lazkin Ahmad

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Dr Dmocha 5/34
21-400 Łuków

Gorszego "lekarza" trzeba poszukać. Kobiety jeżeli chceci urodzić zdrowe dziecko i utrzymać ciąże w żadnym przypadku nie dajcie się w ręnce tego "człowieka" !!!
Opinia dodana przez: Pacjent
POLECAM!PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!! MA OGROMNĄ WIEDZĘ I CIĄGŁĄ CHĘĆ DO PRACY I RATOWANIA ŻYCIA!OBY TAKICH LEKARZY BYŁO WIĘCEJ I WIĘCEJ
..........................................................................................................Baaaaaaaaaaaaaaaardzo polecam! :):):):)
najlepszy lekarz na Swiecie po prostu super,dla Niego liczy sie pacjent I ratowanie Go To lekarz przez duze L

lekarz Jacek Szybiński

Anestezjolog, Chirurg onkolog