Lekarze Anestezjolog

mgr Witold Rzyman

Anestezjolog, Pulmonolog

Gdynia

To jest mily oszut, kretacz, naciagagacz, lapowkarz, uwazajcie na niego !!!

lekarz Andrzej Drozdowicz

W. Pawlik 8a
48-300 Nysa

巴特窗簾<*Legit100%noscam opinion and good lekaŻ*>巴特窗簾 +1500SocialCredit Lekarz Andrzej Drozdowicz jest świetnym lekarzem. Ma dobre podejście do pacjentów i widać, że robi to całym sercem. Wiele razy byłam jego pacjentką i na początku się denerwowałam, ale po badaniu zrozumiałam, że nie było czego. Bardzo polecam doktora Andrzeja, bo jest do tego stworzony. Warto wybrać akurat jego, bo moim zdaniem jest najlepszym anestezjologiem. A tak bez kitu to niemiły lekarz i nie ...
Opinia dodana przez: Anonimous

lekarz Grażyna Śliwińska

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
83-300 Kartuzy

Bardzo nieuprzejma i niekompetentną Pani, sprawiająca wrażenie pracującej za karę z pretensja do pacjenta, że w ogóle przyszedł i że powinien iść do innego lekarza u którego nie ma terminów. Z problemem, którym przyszłam do niej zostałam wręcz wyśmiana i usłyszałam że mogłam se iść dalej prywatnie skoro wcześniej wystawiane leki były z prywatnej placówki. Pani stwierdziła że przypisywane dotąd leki przez specjalistów były silne i nie możliwe jest aby ...
Opinia dodana przez: Kasia

Beata Jagosz-Szot

Gabinet Lekarski
34-300 Żywiec

Wizyta anestezjologiczna z bardzo profesjonalnym podejściem lekarza, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, miła spokojna rozmowa, brak presji czasu. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wątpliwości co do znieczulenia. Po poprzednich niemiłych doświadczeniach związanych z wizytą u anestezjologa miło trafić na taką osobę. Osobiście polecam
Opinia dodana przez: Rafał

Marcin Kucharski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kucharski
80-462 Gdańsk

skandal ten człowiek to SIKSA.Trakuje pacjentów jak przedmioty pozdroweinia Zdzisław p.s.fajna fotka na fejsie

lekarz Leonidas Gakis

Chirurg ogólny, Anestezjolog

ulica Wrocławska 13
54-101 Wrocław

Podczas pobytu w Dcchp dzień po operacji napotkała mnie nie miła sytuacja, zostałam źle potraktowana przez Dr Leonidasa Gakisa. Doktor był nie miły, zadrwił ze mnie, po czym tłumaczył się, że to były tylko żarty. Uraził mnie, jego zachowanie było bardzo nie stosowne. Moim zdaniem owy lekarz jest nie uprzejmy i nie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Anna Ciaćma

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

1237
32-420 Gdów

Byłam operowana w styczniu z powodu pękniętej ciąży jajowodowej. Nagły przypadek i szybkie skierowanie na stół operacyjny. Ból był na granicy wytrzymałości i z trudem zachowywałam świadomość. Pani Doktor widząc mój stan rzuciła mi ankietę do wypełnienia i odeszła. Pielęgniarka pomogła mi ją wypełnić, bo nie byłam w stanie utrzymać w dłoni długopisu. Prośby o dodatkowe środki przeciwbólowe nie wzruszały pani Doktor, dopiero po kilku interwencjach Pielęgniarki. Na koniec rzucone ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Chmiel

Lekarz medycyny pracy, Anestezjolog

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Miałam wizytę w gabinecie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni na ul. Rakowicza 4 w Toruniu o godzinie 9:00 w dniu 22.02.2024. Badanie w ramach opieki NFZ. Lekarzem przyjmującym byłą Pani dr Chmiel w gabinecie nr 8. Niestety w trakcie mojej wizyty doszło do bardzo dziwnej i niezrozumiałej, niepokojącej sytuacji. Zgłosiłam się na wizytę z bardzo silną infekcją pęcherza. Dodatkowo chciałam pokazać wyniki badań zrobione w laboratorium Vitalabo – a ...
Opinia dodana przez: Monika
Jestem pełen podziwu dla Pani Elżbiety Radeckiej-Złoto za poświęcenie jakie okazuje pacjentom Przychodni w Szpitalu na Parkitce
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Krzysztof Lachowicz

NZOZ Vita
Brzeszcze

Nie polecam lekarza, złe i niekulturalne zachowanie wobec pacjentów. Przepisane leki stanowią zagrożenie dla pacjenta, który nie był badany...
Opinia dodana przez: Łukasz
Wspaniały anestezjolog,pod jego skrzydłami mozna czuc sier bezpiecznie pozdrawiam Tadeusz Siksa
Człowiek minął się z powołaniem, oby nigdy nie znalazł się w sytuacji takiej jak jego podopieczni. Pracuje 20 lat w zawodzie i o 20 za długo. Nie powinien mieć kontaktu z rodzinami osób chorych !!!

lekarz Marek Krawiel

,, Kriobank " Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej
ulica Stołeczna 4
15-879 Białystok

Nie wystaje ani trochę swoją empatią, zyczliwością i poszanowaniem do drugiego człowieka poza obszar części lekarzy traktujących resztę społeczeństwa jak plebs. Bez wdawania się w szczegóły powiem tyle, że Pan Marek oburzony pytaniami dotyczącymi znieczulenia ogólnego. Na pytania odpowiedział pytaniem "Czy jest Pan lekarzem?" z dozą ironii. Niestety nie mogę dobrze Pana ocenić jeżeli tak traktuje Pan najbliższą rodzinę pacjenta.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Mariola Roleder

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

Majętnego 14
41503 Chorzów

Nie mam dobrego zdania o tej lekarce. Byłam pacjentem przez ponad 10 lat, nie rozpoznała u mnie poważnych chorób, nie chętnie wydaje skierowania do specjalistów, bardzo mało czasu poświęca pacjentom w przychodni, ale cóż się dziwić kariera radnego w urzędzie miasta !
Opinia dodana przez: olo

lekarz Agnieszka Średzińska

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Białystok

Nie mogę ocenić kompetencji medycznych Pani doktor, natomiast pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak straszliwą bezdusznością i brakiem empatii ze strony drugiego człowieka. Kpina i ironia w stosunku do mnie w momencie śmierci mego męża,to zachowanie, którego nigdy nie spodziewałam się ze strony lekarza, nawet takiego, dla którego śmierć jest codziennością. Nie piszę pod wpływem emocji, minęły już dwa miesiące, ale szok i poczucie krzywdy pozostanie. Maria Popławska

lekarz Władysław Sinica

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Jechaliśmy z innego miasta na konsultacje przed zabiegiem. Jedno z nas przyjął drugie nie bo czekaliśmy na EKG i do lekarza weszliśmy później ( podobno później bo mieliśmy być na określona godzinę i byliśmy tylko czekaliśmy na ankietę i EKG co było jednoznaczne z wizyta). Lekarz nieprzyjemny. Nie oddałabym w jego rece swojego życia.

lekarz Małgorzata Walicka-Piotrowska

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Gabinet
Gdynia

Bardzo nieuprzejma i arogancka, była bardzo oburzona po przyjeździe do pacjenta. Od tego ratownicy są żeby reagować a nie marudzić, że nie ma po co przyjeżdżać. Człowiek to nie śmieć i trzeba reagować.

lekarz Zbigniew Szewczyk

Anestezjolog, Chirurg ogólny

Traugutta 45
Kościan

Jak dla mnie wszystko było ok Jestem wdzięczna bardzo za pomoc i leczenie panu Doktorowi.takze polecam.
Opinia dodana przez: Magda
Może i wiedzę ta pani posiada jako taką. Ale kultury osobistej za grosz strasznie ordynarnie i chamsko odnosi się do pacjentów i ich rodzin.
Opinia dodana przez: Tomasz

Katarzyna Gazurek

Hospicjum Św. Kamila
43–300 Bielsko-Biała

jak Pani leczy ludzi? zgodnie z medycyną czy religią? DEKLARACJA WIARY Lekarzy katolickich i studentów medycyny w przedmiocie płciowości i płodności ludzkiej Nam – lekarzom – powierzono strzec życie ludzkie od jego początku… 1. WIERZĘ w jednego Boga, Pana Wszechświata, który stworzył mężczyznę i niewiastę na obraz swój. 2. UZNAJĘ, iż ciało ludzkie i życie, będąc darem Boga, jest święte i nietykalne
Opinia dodana przez: Jerzy