Lekarze Anestezjolog

lekarz Anna Olejniczak

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Cudowny Człowiek. Fachowość i empatia w jednym. Długie godziny pracy na posterunku, gdzie przypadki są bardzo trudne. Uśmiech, zrozumienie, tłumaczenie i - tam gdzie trzeba - powściągliwość. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Natalia
Pani doktor pomogla ,uprzejma mila i pomocna,

lekarz Witold Gołąb

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Warszawska 17/6
59-920 Bogatynia

Same pozytywne odczucia, wiedza medyczna wykraczająca poza swoją specjalizację. Uprzejmy, wyrozumiały.

lekarz Radosław Marciniak

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Świetny lekarz, rzetelny, symatyczny, godny zaufania. Ostatnio znieczulał mnie do zabiegu, wszystko mi dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje obawy, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Małgorzata Bryk

Tektoniczna 8/12
25-640 Kielce

To jest najlepszy lekarz jakiego znam. Bardzo duże kompetencje oraz nienaganna komunikacja. Bardzo polecam😊😊😊
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Elżbieta Sygut

Ofiarna 4/8
93-380 Łódź

Opisuje ponizej szokujaca sytuacje ktora miala miejsce na oddziale intensywnej terapii 16 Kwietnia 2019 roku okolo godziny 11 rano: Elzbieta Sygut, lekarz z oddzialu intensywnej terapii jest oficjalnie najbardziej ordynarnym i agresywnym lekarzem z jakim mialem (nie)przyjemnosc rozmawiac. Jako lekarz, probowalem dowiedziec sie prostych informacji o stanie bliskiego czlonka rodziny, a Dr. Sygut nie potrafila takich udzielic. Byla oburzona, gdy dowiedziala sie ze jestem lekarzem i co najgorsze pracujacym na ...
Opinia dodana przez: Wojciech Konczalik

lekarz Marta Rabsztyńska-Lisicka

Złotno 17a
94-221 Łódź

Mądra, ciepła, empatyczna i z dużym poczuciem humoru. Nie da sobie wciskać kitu i bardzo dobrze. Często w biegu.
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Anna Lorek-Dziuban

Anestezjolog, Internista

gen. Maczka 17 lok. 2
77-200 Miastko

Najlepsza lekarka na świecie. Trafne diagnozy,uprzejma,miła,zawsze uśmiechnięta,po prostu jest SUPER!!!!! Pozdrawiam Panią doktor, A.B.

lekarz Jarosław Rachubiński

Niepibliczny Ambulatoryjny ZOZ w Piszu
ulica Sienkiewicza 4/31a
12-200 Pisz

Wspaniały doświadczony lekarz, kompetentny, kulturalny, uprzejmy, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia chorego jest bardzo empatyczny wobec rodziny pacjenta.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Remigiusz Łukomski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Słoneczna 1
08-200 Łosice

Lekarz który posiada wiedzę, lekarz który jako jedyny potrafi odpowiedzieć na moje pytania związane ze stanem zdrowia obecnie przebywającego w szpitalu mojego wujka ( wujek po operacji rozległego krwiaka mogzu) żaden inny lekarz nie jest w stanie powiedzieć tyle co doktor Remigiusz .Cierpliwie , kompleksowo i uprzejmie odpowiada na zadawane pytania , tłumaczy na czym będzie polegało dalsze leczenie. Polecam z całego o serca !!!!
Opinia dodana przez: Marta
Wspaniala pani doktor. Kilka lat temu moj brat trafil po wypadku na jej oddzial. Udzielala szczegolowych informacji. Mila i kompetentna. Interesowala sie stanem brata nawet gdy po kilku tygodniach przebywania na jej oddziale zostal przewieziony na chirurgie. Przychodzila i pytala o jego stan zdrowia.
Opinia dodana przez: blueberry

lekarz Piotr Lenartowicz

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Zaczynając moze trywialne. Spokoj, pełne opanowanie, wysokie kompetencje. Szacunek w pełnym calu. Dziekuje doktorze

lekarz Marek Krzyczkowski

Nowiniarska 12/42
00-235 Warszawa

Bardzo mądry i profesjonalny lekarz. Absolutnie nie mogę się zgodzić z opinią wyżej i przyznaje że dzień wcześniej zrobienie dermapenu ( wprowadzając skórę w stan zapalny) przed operacją jest lekko mówiąc nie przemyślana decyzją i odważną głupotą. Nie dziwię się że lekarz był zaskoczony lekceważajacym podejściem pacjentki. Jeśli chodzi o mnie znieczulona byłam ogólnie w dniu wczorajszym. Mile przebudzenie i nad głową ekipa Kliniki która pyta o samopoczucie. Dawka prawiowo ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Andrzej Królicki

Wenerolog, Dermatolog

LASER CLINIC
Jagiellońska 67a lok. 3
70-382 Szczecin

Dziwią mnie negtywne opinie na Dr.Krolickiego? Jest bardzo kompetentny , ajego podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i zwięzłe .Wyłączył mni i jestem mu bardzo wdzięczny . Tadeusz

lekarz Władysław Wojtkiewicz

Specjalistyczne Centrum Medyczne
Polanica-Zdrój

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek od serca. Uratował życie mojej teściowej, jak trafiła na oddział Pana Doktora żaden organ nie pracował cały organizm zatruty. Pan Doktor ma ogromną wiedzę bo żeby takiego człowieka postawić na nogi to ... Nas rodzinę potraktował jak własną. Lekarz od serca. I cała prawda jest taka że jest wspaniałym lekarzem i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.
Doktor Gralińska jest wspaniałą i ciepłą osobą oraz bardzo zaangażowanym lekarzem. Towarzyszyła mi przy cesarskim cięciu i słowo towarzyszyła nie jest użyte przypadkowo. Doktor starała się, aby cały proces był jak najlżejszy i najbardziej komfortowy dla mnie. Ponieważ byłam bardzo zdenerwowana Pani Doktor rozmawiała ze mną, głaskała, uspokajała. Dziecko było ułożone tak, że leżąc na wznak miałam problemy z oddychaniem, więc Pani Doktor zmieniła pozycję mojego ciała, podała mi tlen, ...

lekarz Taiwo Jaji

Kokoszycka 153
44-307 Wodzisław Śląski

Nie mam się do czego przyczepić. Pan doktor był uprzejmy, leki wypisał, badanie zlecił, l4 dał. Żyje i mam sie dobrze, więc jestem zadowolony. Po polsku mówi ok.

lekarz Adam Płóciennik

Smolna 18/4
00-375 Warszawa

Lekarz z powołania.Świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Cierpliwy.Nie zbywa,tylko stara się pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Artur Katra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Agrotex Leszek Gajek
Zegadłowicza 3
41-200 Sosnowiec

Profesjonalny,kompetentny ,zetelny, z dużym doświadczeniem i sprawny. Czasami szczery do bólu (nie owija w bawełnę).Polecam tego specjalistę .

lekarz Andrzej Muszynski

Tomaszów Mazowiecki

Mily sympatyczny ale malo kompetentny