Lekarze Lublin

Pomogła mi wyjść z bardzo poważnej choroby. Ja też jestem lekarzem ,ale innej specjalizacji. Takich specjalistow jak ona jest teraz 1/1000.Podejście do pacjenta pełne wspóczucia i zrozumienia. Pelna kompetencja. Polecam!!!!!!!!!!
Fantastyczny lekarz, duża wiedza merytoryczna, zaangażowany w problem, kompleksowo przepytuje o wszystko, co mogłoby być zwiazane z chorobą, zleca badania.

dr n. med. Bożena Śpila

Psychiatra

Szpital
Abramowicka 2
20-442 Lublin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Tak kompleksowego leczenia nie poprowadził nam nikt w Warszawie. Wreszcie wiele wątpliwości dotyczących autyzmu u moich synków zostało rozwianych. Bardzo zdrowe, całościowe podejście do pacjenta i szczegółowy wywiad rodzinny.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Tomasz Spoz

Gastrolog

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Korzystam z wiedzy i umiejętności Pana Doktora już 45 lat - w przypadku dolegliwości chronicznych i nagłych (m.in. przed laty pracując w szpitalu kilkakroć trzymał życie moje i mojego ojca "na końcu skalpela", dosłownie ratując "grabarzowi spod łopaty"). Stosowane kuracje, jakkolwiek czasem z konieczności dłuższe, na długo jednak skutkują, tak że spotykamy się niezbyt często. Niebagatelne znaczenie ma też jego wyjątkowa umiejętność posługiwania się w gabinecie w ramach wizyty sprzętem ...
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Gustaw Chołubek

Ginekolog położnik, Ginekolog

im. Wyszyńskiego
al. Kraśnickie
Lublin

Szczerze polecam. Usg wykonywane rzetelnie w atmosferze uprzejmości i spokoju. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania. Polecam również wykonanie usg 3D, widać zamiłowanie i staranność w wykonywaniu zdjęć.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Dariusz Skal

Lekarz rodzinny

Przychodnia MSWiA
Spokojna 5
Lublin

Bardzo kompetentny,uprzejmy.Polecam innym pacjentom,naprawdę warto.Wizyta domowa to forma bardzo wygodna dla pacjentów i niedroga.
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog dziecięcy

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani ...
Opinia dodana przez: Paula

Zbigniew Kiełbasa

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

SANUS
Kiwerskiego 3
20-248 Lublin

Wspaniały lekarz,znakomity specjalista,zaangażowany i kompetentny ,a oprócz tego miły i kulturalny.
Opinia dodana przez: Elwira

dr n. med. Andrzej Głowniak

Kardiolog

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin

Składam serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Andrzeja Głowniaka za jego wielkie serce oraz pełny profesjonalizm. Leżąc na oddziale kierowanym prze Pana Profesora byłam pełna podziwu nie tylko dla Pana Profesora ale i personelu którym kieruje , przemili i pełni troski ludzie na każdym kroku pomocni nie pozwolą by pacjent cierpiał są na każde zawołanie . Czysto , przyjemnie i wygodnie , toaleta z prysznicem w sali , jedzenie bardzo dobre. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

DSK
Lublin

Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.
Pani dr Justyna Cygańczuk jest profesjonalistką w swoim fachu . Potrafi wyleczyć i odbudować najgorszego zęba , niejeden stomatolog dawno by go wyrwał a pani Justyna zawsze znajdzie wyjście z sytuacji żeby takiego zęba uratować . Już wielokrotnie korzystałem z pomocy pani doktor i nigdy się nie zawiodłem .
Super lekarz - zoperował moje dziecko - wszystko w najlepszym porządku. Pan doktor Ciechan to wybitny urolog - bardzo miło przyjęto nas u niego na oddziale w Puławach. Jego personel jest kompetentny i miły. Polecam.
Opinia dodana przez: maria k78

dr Jarosław Kałakucki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Ogólnie - bardzo dobry lekarz. Kompetentny, uprzejmy z podejściem do dziecka a wizyta przebiega sprawnie.

dr n. med. Adam Jamroż

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Cudowny, empatyczny i przemiły człowiek a przede wszystkim znakomity lekarz i profesjonalista. Wyleczył mi hemoroidy oraz zoperował przetokę obytu. Po zabiegach 0 bólu, rana po operacji przetoki prawie niewidoczna. Najlepszy chiurg i proktolog! Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Monika Dańko

Lekarz rodzinny

"GŁUSK-MED" Spółka Partnerska Lekarsko-Pielęgniarska
Zdrowa 14
20-383 Lublin

Bardzo wysokiej klasy fachowiec w swoim zawodzie.Wysoka kultura kontaktu z pacjentem.Zawsze dokonana wizyta o umówionej godzinie w gabinecie przychodni.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Eliza Żyszkiewicz

Agatowa 16
20-552 Lublin

Bardzo dobry lekarz.Dla mnie najlepsza z jaką miałem styczność.Sam do Niej byłem prowadzany przez moją mamę a obecnie jeżdżę do Niej ze swoją córką.Zawsze życzliwa,pomocna i uśmiechnięta.Lekarz z powołania ;)
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Kazimierz Radomski

Gabinet
Lublin

Podczas zabiegów Pan Doktor informuje co robi, jest ostrożny, wzbudza zaufanie. Widać że ma ogromne doświadczenie. Jest bardzo sympatyczny i kulturalny na koniec wizyty zawsze podaje rękę. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Katarzyna Hanus-Atras

Neurolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Takich lekarzy z przykrością muszę stwierdzić nie spotyka się zbyt często ..Pani doktor przed postawieniem słusznej diagnozy bardzo długo i dokładnie przeprowadzała badania tak, że nawet kiedy już miała pewność co to za przypadłość to już ta informacja tak nie bolała a leczenie sprawia ,że komfort życia z tym nie jest taki najgorszy. .Miałem szczęście
Opinia dodana przez: Ryszard

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Postawski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Profesjonalny ginekolog-endokrynolog i położnik. Opiekował się moją mamą podczas zagrożonej ciąży ( jak widać zakończoną powodzeniem :-)). Nie zamieniłabym Pana Krzysia na żadnego innego. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć, rozwiać wszelkie wątpliwości, jest przy tym cierpliwy, kompetentny, z poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: J

lekarz Barbara Skoczyńska

Endokrynolog

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

A ja nie jestem zadowolona. Trafiłam do p. doktor ze sporymi problemami, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie w wysokim stopniu. Przy pierwszej wizycie bardzo obszernie mnie przebadała i wypytała - byłam naprawdę zadowolona. Miałam FT4 poniżej normy. Przy drugiej wizycie, kiedy powtórzyłam badania, FT4 się odrobinkę podniosło i weszło w oficjalne "widełki". Wobec tego p. doktor zostawiła mnie bez pomocy twierdząc, że skoro wynik w normie, to moje problemy nie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata