Lekarze Lublin

lekarz Anna Modrzewiecka

" MEDICA" Gabinety Lekarskie
Hutnicza 3
20-218 Lublin

W Gabinecie okulistycznym u Pani Anny Modrzewieckiej w Lublinie leczę się od dłuższego czasu. Z punktu widzenia pacjenta stwierdzam dużą fachowość i zaangażowanie w swojej pracy u Pani Doktor. Ja reprezentuje starsze pokolenie i polecam każdemu kto chce być dobrze leczony i uprzejmie traktowany. H.F.
Opinia dodana przez: halfusz

dr n. med. Robert Kieszko

Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Witam serdecznie,mam prosbe czy ktos wie gdzie prywatnie przyjmuje dr Robert Kieszko?Bardzo mi na tym zalerzy prosze o pomoc
Opinia dodana przez: ania

lekarz Waldemar Smoleń

Otolaryngolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Lekarz godny polecenia, właściwa diagnoza, super podejście do dziecka , bardzo się cieszę, że koleżanka mi poleciła dr.Smoleń
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Maciej Walkowski

Chirurg stomatolog

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Pań doktor bardzo miły i z dużym doswiadczeniem, sprawnie i bardzo szybko uporał się z moim zębem. Polecam
Wspaniały specjalista jakich mało godny polecenia dla osób które naprawdę potrzebują pomocy mnie leczy i jestem bardzo zadowolona ponieważ przywraca mnie do życia chociaż wiem że jeszcze długa droga ale dopiero dzięki Panu doktorowi wróciły do mnie chęci do codziennego funkcjonowania

Halina Spoz

Psychiatra

Kaprysowa 7
Lublin

Przemiła Pani doktor, wybrała dla mnie bardzo odpowiedni sposób leczenia, który się sprawdził . Teraz leki przyjmuję tylko sporadycznie.Serdecznie polecam Panią Dr.Spoz.
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Neurolog
                                       dr n. med. Sebastian Szklener

dr n. med. Sebastian Szklener

Neurolog

Centrum Medyczne Hope Clinic
Nałęczowska 18A/U7
Lublin

Pan dr Szklener to bardzo przyjazny i empatyczny lekarz. Badanie EMG przeprowadził wnikliwie i w bardzo bezstresowej atmosferze, tlumaczac co kolejno bedzie robil i co pacjent bedzie czul. Przed badaniem wysłuchał uważnie, obejrzał wyniki innych badań, uspokoił. Bardzo polecam za wnikliwość i profesjonalizm!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Kozłowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Willowa
ulica Willowa 29
20-819 Lublin

Pragnę przekazać gorące podziękowania dla dr.Katarzyny Kozlowicz za jej oddanie się dla pacjenta. Jestem osoba starsza ,która przez dermatologów i kosmetologów podczas wizyt była lekceważona ze względu na wiek starczy. Od chwili gdy trafiłam pod opiekę dr.Katarzyny wybitnej specjalistki o czym świadczą tez jej wykłady. Dziękuje bo moje problemy szybko i cudownie zostały zlikwidowane,aż rodzina i znajomi nie mogą się obecnie nadziwić jaka opieka zostałam skuteczna poprowadzona. Pani doktor pragnę ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Dorota Robak-Chołubek

Ginekolog, Ginekolog położnik

20-555 Lublin

Byłem u lekarza na wizycie, ponieważ mam uraz stawu kolanowego. Nie powiem,mój lekarz ortopeda polecił mi dr Bełżka by wykonał mi to USG. Bardzo miły, uprzejmy solidnie przeprowadził badanie a przy tym dokonał szczegółowego opisu.

lek. dent. Piotr Jasiński

Koncertowa filia nr 9
Koncertowa 4d
20-866 Lublin

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Szczegółowo omawia i tłumaczy przyczyny choroby i indywidualne ustawia schemat postępowania. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maria Jasionowicz

Pulmonolog

20-555 Lublin

Najlepszy lekarz na swiecie. P. Maria wiele razy pomogla mi w trudnych i waznych dla mnie sprawach zdrowotnych... polecam... naprawde jest to wibitny pulmonolog ktory dobrze i slusznie podejmuje decyzje... jest pilna i uwazna w tym o robi :)

dr n. med. Katarzyna Klonowska

Radiolog

20-555 Lublin

Byłem u Pani doktor , już 2 razy na usg jamy brzusznej i nerek , przedstawiła bardzo czytelny opis. Robiła mojej dziewczynie usg piersi i też była bardzo zadowolona , świetna specjalistka, do tego jest bardzo miła i uprzejma.

mgr Dariusz-napoleon Apczyński

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam! Iwona K.
Opinia dodana przez: Dariusz

dr n. med. Dorota Pożarowska-Woźniak

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zabieg usunięcia zaćmy po ponad pół roku bez żadnych powikłań. Pani doktor wszystko wytłumaczyła, zaangażowana i kompetentna. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Marian, Kock

lekarz Małgorzata Baranowska-Gromek

Prywatny Gabinet Lekarski
Petrykiewicza 12
20-148 Lublin

Mądra Pani Doktor, z kompleksowym podejściem do pacjenta. Przyjazna atmosfera, plomby tak dobrane, że jak poszedłem gdzie idziej(byłem na wczasach i nie mogłem pójść do Pani Doktor :-( to inny lekarz nie zauważył dużej odbudowy na jedymce. Serdecznie polecam

lekarz Katarzyna Romanek-Piva

ulica Fulmana 7/5
20-452 Lublin

Polecam Panią doktor, ma podejście po prostu jak do człowieka, o wszystko można zapytać, jest kompetentna. Skierowała mnie na badanie do szpitala w Lublinie, w którym pracuje i sama je przeprowadziła. Czułam się zaopiekowana, w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Irena Grunwald

Internista, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

lek. dent. Diana Kiszczak-Kargol

ulica Bogusławskiego 12
20-358 Lublin

Pani Diana bardzo miła, delikatna, zawsze opisuje co robi, usługi wykonuje ekspresowo, i w umiarkowanych cenach. Polecam ☺
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Joanna Kapuścińska-Kuźmicz

ulica Sawy Jana 1 A
20-632 Lublin

Leczę się u p. dr z całą rodziną od ponad 20 lat. Dr ma super podejście do pacjenta, również do dzieci. Jest bardzo delikatna, dokładna i sumienna. Wizyty w jej gabinecie są zawsze przyjemne. Nigdy nie wróciłam z żadną reklamacją. Szczerze polecam.

lekarz Artur Kruk

Internista, Diabetolog

ulica Graniczna 5/3
20-010 Lublin

Profesjonalne podejście do pacjenta pan doktor cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczył jak trzeba polecam.
Opinia dodana przez: Wioletta