Lekarze Chirurg dziecięcy

lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.
Gliwice

Dzień dobry, miałem planowany zabieg chirurgiczny u pani doktor jestem zachwycony podejściem do pacjenta , oczywiście wszystko poszło zgodnie z planem ale chciałem napisać ze poczułem się zaopiekowany , poczułem serdeczność życzliwość w podejściu do pacjenta . Jest mi niezmiernie miło ze mogłem skorzystać z takiej gamy fachowości

lekarz Wojciech Kleczewski

Ortopeda, Traumatolog

tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200 Grodków

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marcin Krysztofiak

Szpital im. Fr. Raszei

Wspaniały lekarz, aż trudno uwierzyć, że są jeszcze tacy niezblazowani specjaliści, którzy naprawdę wspaniale się znają na tym, co robią. Poprawił mi humor, pocieszył i pozwolił uwierzyć w normalnych medyków z powołania. Moja skręcona kostka serdecznie pozdrawia! :-)
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Miałam laserowe usuwanie niedrożne żyły.Zabieg przebiegł sprawnie,szybko i bez bólu .Pan Doktor to specjalista w swoim fachu.Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grzegorz Gil

Szpital Bielański
Cegłowska 80
Warszawa

Jestem zachwycona profesjonalizmem i skromnością tego Lekarza. To Prawdziwy Specjalista! Byłam na wizycie z moją niepełnosprawną w stopniu znacznym 86-letnią Mamą. Pan Doktor Grzegorz Gil emanował spokojem. Wspólnie z moim Synem pomógł ułożyć Mamusię na kozetce. Dokładnie pokazał i wytłumaczył poważny problem. Ponieważ schorzenie (jak się okazało wcześniej przez innego lekarza błędnie zdiagnozowane) wymagało natychmiastowego zabiegu - wykonał go sprawnie i precyzyjnie, dokładnie tłumacząc i pokazując co po kolei robi. ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr hab. n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Chirurg dziecięcy

Łomżyńskie Centrum Medyczne
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
18-400 Łomża

Najlepszy lekarz z najlepszym podejściem do dzieci.Oby więcej takich ludzi jak Pan doktor Krzysztof Kirejczyk. Sympatyczny, bardzo pomocny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy styczność.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Łukasz Szymański

ZOZ KOŃSKIE SPECJALISTYCZNY SZPITAL ŚW. ŁUKASZA
ulica Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Stanisław Jeziernicki

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Daria Dobaczewska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Maciej Sadowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Wspaniały specjalista , super lekarz a przede wszystkim bardzo miły człowiek. Już po pierwszej wizycie mi pomógł. Dziękuje Panie Doktorze :) Jest Pan WIELKI !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Bożena Janina Celej

dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Instytut Onkologii
Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Piotr Liszka-Dalecki

Centrum Onkologii
Warszawa

Trafiłem do Centrum Onkologii praktycznie z ulicy, tuż po badaniach przesiewowych wyszło, że mam polipowatość rodzinną jelita grubego. Miałem szczęście spotkać na swej drodze czystym fuksem Pana Doktora i myślę, że uratował mi życie. W 2006 roku na jesieni mnie operował, całkowicie usunał jelito, załozył worek stomijny, pół roku potem znowu mnie operował aby przywrócić, jak to żartobliwie mówił, hydraulikę u mnie :D żyję z j-pouchem już 15sty rok, szukam ...
Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Marcin Nowak

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Na pewno jest Pan dobrym specjalistą, jednak ja bym zmienił nazwisko, bo zarówno nazwisko jak i imię ma Pan takie samo jak pewien proktolog z Bielska-Białej, z którym mało kto chciałby mieć do czynienia. Niestety wyświetla się w wyszukiwarce, bo imię i nazwisko takie samo, chociaż nie wiem jakim cudem ten "proktolog" jeszcze w ogóle jest lekarzem.

dr n. med. Zbigniew Zareba

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Prawie dziewięć lat temu, przypadkowo trafiłam do Pana doktora Zbigniewa Zaręby. Szok, rak piersi i kolejny szok - empatia lekarza. Nie spotkałam się z taką życzliwością i uprzejmością .Byłam "zaopiekowana " Trzykrotnie byłam operowana; operacje - które uratowały mi życie. Pan doktor bardzo serdecznie opiekował się mną przez cały okres choroby,otrzymałam zalecenia, o których pamiętam i będę pamiętała. Nie zapomnę Pana, Panie Doktorze , tak uprzejmego, życzliwego i dobrego człowieka. ...
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia

lekarz Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Jesteśmy zadowoleni z Doktora, w sierpniu byliśmy z USG syna miał torbiela becera pod kolanem obejrzał go powiedział że są dwie opcje czekamy pół roku aż się samo wchłonie albo zwolnienie z w-f. od razu wpisał skierowanie na oddział dwa tyg temu syn był operowany dziś drugi raz u Doktora byliśmy na kontroli jesteśmy zadowoleni. Za dwa tyg znowu mamy być żeby zobaczyl jak się goi rana
Opinia dodana przez: Klaudyna

dr n. med. Walentin Kazakow

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Karolina

Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka