Lekarze Chirurg dziecięcy

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna E.A.Barańscy s.c.
Krzywoustego 1
69-100 Słubice

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna

dr Tadeusz Cielniaszek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.
Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Andrzej Kabziński

szpital w Katowicach Bogucicach
Katowice

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.
Opinia dodana przez: maria

Mariusz Władyga

Chirurg onkolog

Opolskie Centrum Onkologii

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza. Operował moją córkę. Wspaniały człowiek, miły, budzący zaufanie, a do tego rewelacyjny specjalista i chirurg. Informuje o diagnozie w sposób jasny i rzeczowy, ale nie budzący paniki, a to jest ważne przy schorzeniach z którymi się do niego udajemy. Do tego od początku do końca leczenia interesuje się pacjentem i jest dla niego prawdziwą ostoją w trudnych chwilach w szpitalu.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Jakiś czas temu zauważyłam, że mam bardzo zmęczone nogi, ciągle były zimne i strasznie blade. Początkowo zbagatelizowałam to, ale naprawdę zaczęło mi to przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Mój lekarz nie bardzo potrafił mi pomóc i zasugerował wizytę u lekarza naczyniowca. Tak trafiłam do Pani doktor w SCM clinic i proszę, zdiagnozowała u mnie Zespół Leriche’a. Pani doktor zdecydowała się na operację naprawczą tętnic. Efekt jest, a komfort życia wzrósł o ...
Opinia dodana przez: Julia

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego

lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jerzy Beciński

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
87-720 Ciechocinek

Wspaniały Lekarz, mądry, kompetentny, pogodny, troskliwy... Zespół, którym kieruje w Szpitalu w Aleksandrowie kujawskim jest bardzo przyjazny pacjentowi, profesjonalny. Wielki Szacunek dla Pana Doktora, Całego Zespołu Medycznego, Całego Personelu Medycznego. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję 🌹

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

dr n. med. Marek Orkiszewski

Chirurg dziecięcy

Szeroka 25
Toruń

Dziękuję panie doktorze za uratowanie mi brata, kiedy jako 2 dniowy noworodek trafił na pana stół operacyjny z niedrożnością jelit. Dziś chłopisko ma już 44 lat. Jest Pan niezwykły!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

lekarz Arkadiusz Konsek

Rybnik ul. Cmentarna 39
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo, a njważniejsze to że odzyskałam zdrowie i chęć do życia dzięki Panu doktorowi.

lek. dent. Jan Gawur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

DENS Jan Gawur
Krakowska 55
97-500 Radomsko

Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg ...
Opinia dodana przez: Damian

dr n. med. Hanna Chojnacka

Chirurg dziecięcy

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Spokojna, wyważona i niezwykle przyjazna, a przy tym rzeczowa i dokładna w ocenie problemu. Nie boi się również skonsultować swej opinii z kolegami z pracy, co absolutnie nie ujmuje Pani Doktor kompetencji. Czas, jaki poświęca małemu pacjentowi jest wystarczający, informacje przekazane skrupulatnie i bez nerwów. Nie często spotyka się dziś lekarza z tak dobrym podejściem do dzieci. Dziękujemy za kompetentne przyjęcie na SORze.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Michał Nowakowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

dr n. med. Mariola Dul

Chirurg naczyniowy

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sanatoryjna 1
43-450 Ustroń

Wielkie wyrazy szacunku dla pani doktor. Leczymy się u pani w Klinice Serca, na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Ustroniu i w przychodni w Krakowie. Dzięki pani kompetencji udało się uratować nogę męża przed amputacją. Idealne podejście do ludzi starszych, którzy już tak szybko nie rozumują, cierpliwość i uprzejmość są wizytówkami pani, Polecamy tego specjalistę każdemu.

dr n. med. Paweł Pyka

Chirurg onkolog

Prywatna Praktyka Lekarska
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz o dobrym sercu i bardzo wysokiej kulturze. Bardzo kompetentny, zatroskany o pacjenta i oddany temu co robi. Pracuje i leczy tak , że wraca nadzieja i wiara. Ważne jest poczucie bezpieczeństwa, które się odczuwa przy doktorze.Cały Jego Zespół i oddział jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. stom. Jakub Jasiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.
Opinia dodana przez: Barbara z Tarnowa

lekarz Michał Głyda

al. Kościuszki 21
Kościan

Serdeczne podziękowania za konsultacje, pomoc w załatwianiu medycznych zawiłości, za fachowość i szybkość działania, konkrety, empatię...Tak powinna działać cała służba zdrowia...a NFZ niech się uczy od Dr jak postępować z leczeniem pacjentów....jak skutecznie realizować procedury aby pacjent nie czekał wieki na zabieg czy operacje...Wielkie podziękowania !!!
Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Mariusz Majak

Przedborska 17
Radomsko

Panie Doktorze jak będą stawiali Panu pomnik lub chociaż popiersie chętnie się dorzucę. Bardzo b.b. Panu dziękuję.
Opinia dodana przez: Małgorzata