Lekarze Chirurg naczyniowy

Wojciech Jasionek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Jana Pawła II 61
05-091 Ząbki

Super lekarz. Chodzę do niego już od kilku lat i jestem mega zadowolona. Bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy. Stomatolog o mega dużym poczuciu humoru, zawsze człowiek wychodzi od niego uśmiechnięty i zadowolony z wizyty. Serdecznie polecam. Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Tomasz Jachewicz

Chirurg stomatolog

Instytut Stomatologii UM w Lublinie
Karmelicka 7
Lublin

Dr. Jachewicz usuwał mi ósemkę dolną i jestem zachwycona przebiegiem zabiegu, jak i z czasu po usunięciu. Gdybym wiedziała, że ten zabieg może być całkiem bezbolesny, nie przekładałabym tego tyle czasu. Jestem już po dwóch usuniętych zatrzymanych ósemek, z tego jedna u dr. Jachewicza. Po pierwszym usunięciu ósemki u innego lekarza byłam załamana, to był najgorszy ból w moim życiu, krwotok okropny a o gojeniu nie wspomnę, obiecałam sobie, że ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Żukrowski

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna

Marcin Zeman

Chirurg onkolog

instytut onkologi
Gliwice

Życia mi zabraknie na podziękowania . Najlepszy lekarz , dzięki Panu Doktorowi mój syn ma możliwość dorastać przy Ojcu . Od operacji minęło pięć lat i nie ma dnia żebym nie dziękowała że tacy Lekarze są . Jeszcze raz dziękuję
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Marek Rybkiewicz

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!! Z czystym sumieniem polecam!!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Rosa

Chirurg ogólny, USG

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

Wojciech Bukowski

Chirurg stomatolog

Extradent
Warszawa

Z cała pewnością mogę polecić dr Wojciecha Bukowskiego! Profesjonalista - sprawnie usunął moje dwie ósemki. Wszystko goiło się tak jak powinno, poinformował mnie o ewentualnych zagrożeniach i dokładnie opowiedział o zaleceniach po zabiegu. W dodatku miałam do doktora kilka pytań, a do zdjęcia szwów i wizyty kontrolnej było jeszcze kilka dni, dlatego napisałam wiadomość email i otrzymałam błyskawiczną odpowiedź! Byłam kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor zrobił na mnie bardzo ...
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor miałam drobny zabieg chirurgiczny w SCM clinic. Wszystko bezproblemowo, dostałam znieczulenie, Pani doktor była bardzo delikatna, cały zabieg trwał może 30 minut i po problemie. Świetna, fachowa lekarka i widać, że ma sprawną rękę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Milud Shadi

Poznań

Doktor Shadi to wybitnie kompetentny lekarz, empatyczny, rzeczowy i elokwentny. Dzięki niemu przed moją Córką lepsze życie bez reformacji stóp.
Opinia dodana przez: Paweł

Tomasz Wieliczko

Rzeszów

Miły i sympatyczny czlowiek z dużym poczuciem humoru. Lekarz z powołania. Polecam tego pana. Najlepszy chirurg w Rzeszowie.
Opinia dodana przez: Mona
Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy lewej pachy guza. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z poradnią w której przyjmuje Pan Grzywnowicz - podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. ...

dr n. med. Stanisław Starościak

Chirurg szczękowo twarzowy

Krajmed
WAŁBRZYSKA 11, C.H.LAND
Warszawa

Przychylny pacjentowi pierwszego kontaktu i doświadczony lekarz, potrafi przedstawić chorobę pacjentowi w sposób prosty i zrozumiały, Pan doktor godny polecenia.

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

dr n. med. Jan Rykała

Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej
Aleksandrowska 167
91-229 Łódź

2 grudnia mialam zabieg blefoplastyke powiek,jestem bardzo zadowolona zabiegu . Zabieg byl bezbolesny jak i po zabiegu żadnej komplikacji oraz żadnych siniaków nie było. Polecam doktora z całego serca i cieszę się że mimo 5 lat szukałam, do którego doktora się wybiorę, wybrałam Pana doktora. Jestem nareszcie szczęśliwa .

lekarz Piotr Bałdyga

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Gajda Med
plac Skargi 23 / 29
06-100 Pułtusk

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Opinia dodana przez: Mirek

dr n. med. Robert Tworus

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha
ul. Banacha 1a
Warszawa

Pan dr.Tworus operował mnie w skrajnie niebezpiecznej sytuacji i nie dopuścił do mnie mojego Zegarmistrza Światła. To mądry,cierpliwy, zaangażowany zawodowo,kompetentny,a przede wszystkim skuteczny lekarz. A przy tym miły bezpośredni,nadzwyczajnie życzliwy,dobry i serdeczny człowiek. Bardzo,bardzo Mu za to dziękuję. Oraz szczerze polecam. Bogdan Chorazuk - Google+
Opinia dodana przez: Bogdan Chorążuk
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Krystyna Szmytkowska

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Kolejny zabieg w Bydgoszczy, kolejny raz podziękowania dla pani doktor. Jak zawsze profesjonalna i miła. Szkoda, że pani doktor nie pracuje u nas w Elblągu, przydaliby się nam tacy lekarze. Bardzo dziekuję. Karol z Elbląga.
Opinia dodana przez: Karol z Elbląga

lekarz Iwona Rubel-Śnietura

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.
Gliwice

Dzień dobry, miałem planowany zabieg chirurgiczny u pani doktor jestem zachwycony podejściem do pacjenta , oczywiście wszystko poszło zgodnie z planem ale chciałem napisać ze poczułem się zaopiekowany , poczułem serdeczność życzliwość w podejściu do pacjenta . Jest mi niezmiernie miło ze mogłem skorzystać z takiej gamy fachowości