Lekarze Chirurg onkolog

lekarz Gerard Owsiański

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Ziarkiewicz

K. Miarki 29 Bolesławiec
al. Tysiąclecia 2
59-700 Bolesławiec

Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Apanasiewicz

Chirurg dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Wspaniały lekarz, kompetentny, ludzki z doskonałym podejściem do dzieci. Operował naszą córeczkę trzy razy i wiem co piszę. Takich lekarzy z takim podejściem do leczenia i ludzkimi odruchami jest mało choć w CZD jest wielu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego.

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Piotr Kończal

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Takiego lekarza jak Pan Piotr Kończal to ze świeca szukać, konkretny, zdecydowany lekarz który wykonuje swój zawód by ratować luckie życie, miałam przyjemność poznać Pana Doktora może w mało przyjemnych okolicznościach jak dla mnie lecz dzięki doktorowi żyje bo szybko i sprawnie wykonał u mnie operacje która ratowała moja zdrowie a nawet życie. Dziękuję Panie Doktorze Pacjentka ze Śremu. 🥰😍🥰🥰
Opinia dodana przez: ŚREMIANKA

Marek Komar

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara
Opinia dodana przez: Jolanta
Niedawno wykonałam zabieg labioplastyki u doktora Tomasza Mierzwińskiego i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie pozbyłam się kompleksów, wyglądam pięknie i jestem szczęśliwa. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wojciech Łusicki

Tarnowskie Góry

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .
Opinia dodana przez: Jolanta

dr Krzysztof Gruszczyński

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
63-200 Jarocin

Bardzo kompetentny lekarz, wszytko wytłumaczył jasno i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza jako wybitnego specjalistę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg ogólny

Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

lek. dent. Bartosz Świątnicki

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

lekarz Jacek Marczyński

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Wspaniały Lekarz i Człowiek..Pełen empatii.. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie..Wszystko Pan doktor cierpliwie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.. Chory czuje się zaopiekowany i że jest w "dobrych rękach ".. Lekarz z powołania.. Dziękuję..
Opinia dodana przez: Beata Sz.

lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Krzysztof Stasiak

Żelazna 34
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?

lek. med. Wojciech Białowąs

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Linmed Rehabilitacja
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 99
02-722 Warszawa

Trzy lata temu miałam operację kręgosłupa, którą wykonał dr Białowąs i po której kręgosłup mam jak nowy. Byłam trzy razy na kontroli pooperacyjnej i wszystko jest w porządku. Polecam pana doktora wszystkim znajomym mającym problemy z kręgosłupem.
Opinia dodana przez: Lena Dziadkiewicz

prof. dr hab. n. med. Wojciech Woźniak

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten ...
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

Marta Figarska

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo dobra miła pani doktor .Ma pewne podejście do tego co robi. Wyrywałam u pani doktor dużo zębów i jestem naprawdę bardzo zadowolona co bardzo boję się dentysty. Teraz chodzi moja córka i jest też zadowolona
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Lekstan

NZOZ AN-MED
ul. Ludwika Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej