Lekarze Chirurg onkolog Warszawa

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Gabinet
Czerwonych Wierchów 10
02-776 Warszawa

Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli. Zła diagnostyka pani doktor.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Mariusz Bednarczyk

Chirurg onkolog

CENTRUM ONKOLOGII-INSTYTUT, PRZYCHODNIA KLINIKI NOWOTWORÓW JELITA GRUBEGO
ROENTGENA 5
Warszawa

Nie tylko wspaniały lekarz, ale również cudowny człowiek. Oby wszyscy lekarze byli, tacy jak Pan doktor. Świetny chirurg onkolog (mąż był operowany w C.O.I. przez Pana doktora), dbający bardzo o pacjenta. Dziękuję Panu za serce i poświęcenie. Maria P.
Pan Profesor to człowiek ogromnej wiedzy i empatii. Niezwykle zaangażowany w leczenie. Jako jedyny lekarz dał nam nadzieję. Dzięki Niemu mój mąż żyje. Bezinteresowny. Panie Profesorze bardzo dziękujemy i życzymy zdrowia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jan Przybysz

Chirurg szczękowo twarzowy

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Pana Doktora niestety już z nami nie ma. Dał sporo radości mi oraz zapewne wielu osobom z podobnymi wadami. Bardzo żałuję, że już nie będzie w stanie tego zrobić. Był Pan światłem, Panie Doktorze, dziękuję.
Opinia dodana przez: Mateusz

Bartłomiej Stępień

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna ANIDENT
02-793 Warszawa

Przed 2 tygodniami dr Stępień usunął mi zatrzymaną dolną ósemkę. Zabieg trwał 10 minut + 5 minut oczekiwania na zadziałanie znieczulenia. Wszystko odbyło się w zasadzie bezboleśnie, a jedyną mało przyjemną rzeczą były charakterystyczne odgłosy piłowania i łamania zębów oraz nacisk na szczękę podczas dłutowania. Ważne, że doktor cały czas uprzedzał o tym co będzie się działo: ukłucie, ucisk, trzask itp. Bardzo pocieszające i dające nadzieję na szybki koniec zabiegu ...

dr n. med. Jarosław Stańczyk

Linea Corporis
Nowiniarska 1
Warszawa

Bardzo polecam dr i klinikę. Przed operacją konsultowałam się z wieloma lekarzami, znanymi nazwiskami i klinikami jednak nigdzie nie poczułam że to "ten" lekarz i miejsce . Po wozycie u dr Stańczyka odrazu wiedziałam, że tu zostanę. Symetryzacja dużej asymetrii , na 2 mc po operacji efekt świetny. Sam lekarz -człowiek i profesjonalista w jednym. Bez nadęcia , słuchający i ogromnie pozytywny . Polecam
Opinia dodana przez: Iza
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Piotr Wychowański

dr n. med. Piotr Wychowański

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9
02-517 Warszawa

Jestem pacjentem doktora Wychowańskiego od 11 lat. Ufam kompetencjom pana doktora, który kompleksowo podchodzi do leczenia, do tego bardzo dokładnie tłumaczy stomatologiczne zawiłości i przebieg proponowanego leczenia. Zawsze poświęca mi wystarczająco dużo czasu. Jeśli implanty lub korony, to tylko u doktora Wychowańskiego!
Opinia dodana przez: Krzysztof Michalak

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Profesor Nyckowski to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Trafiłam na Profesora z polecenia i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Szacunek za podejście, cierpliwość, rzetelność a przede wszystkim ogromny profesjonalizm. Profesor Nyckowski to wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek- konkretny i życzliwy. Jestem już po operacji i polecam z całego serca Profesora.
Opinia dodana przez: Justyna

dr Emil Jedrzejewski

joly med
warszawa lelechowska
Warszawa

Mieliśmy okazje się spotkać przy dość nietypowej sytuacji, małe mimo wszystko fajnie że trafiłam akurat na doktora Jędrzejewskiego. Doprowadził moją nogę do porządku, zrobił to czego oczekiwałam od innych lekarzy którzy nie potrafili pomóc mi pozbyć się mojego problemu z żylakami. Pytać w zasadzie o nic nie musiałam, bo przed zadaniem pytań odpowiedział na wszystko co bym chciała wiedzieć. Mam nadzieje ze ten brzydki ślad po zbiegu z czasem zejdzie ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Krzysztof Potocki

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Ja operowalam nos u tego Pana. Nos wyszedł strasznie. Komunikacja bardzo trudna z tą osobą. Zmarnowane pieniądze i nadzieje. Nos gorszy niż przed operacją. Czasami nie mam sił. Tłumaczę sobie jak mogę. A ktoś kto się decyduje na operację u tego Pana niech się mocno zastawi.

Andrzej Tarasewicz

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny
Warszawa

Lekarz a zarazem urzędnik ZUS , zupełnie nie pochylił się nad moim znacznym problemem zdrowotnym.Mam 2 stopień niepełnosprawności narządu ruchu, przepukliny z pęknięciami i naciskami na rdzenie kręgowe, a pan lekarz stwierdził że mogę dźwigać cieżary.Wiadomo grozi to paraliżem a może nawet śmiercią.Ale patrząc na jego zaniechania z opinii niżej nie ma się co dziwić że znalazł etat na Zusowslim wikcie Nie polecam
Opinia dodana przez: Darrk

dr Przemysław Wójcik

Chirurg szczękowo twarzowy

Dentacare bemowo,ursynow
Warszawa

Zacznę od tego ,że jestem dość wymagającym pacjentem i często u lekarzy widzę niezadowolenie z powodu tylu pytań jakie im zadaje ,ale uważam ,że takie jest moje prawo . Pan doktor nie wydawał się być zirytowany moimi pytaniami ,chętnie na nie odpowiadał ,a nawet mówił więcej tak żebym wiedział wszystko na temat zabiegu -poświęcił mi 40 minut na samą konsultację mimo godzin późno wieczornych . Podczas zabiegu Pan doktor informował ...
Opinia dodana przez: Patryk

dr Zbigniew Mentrak

Chirurg onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Dzisiaj 25 maja 2018 r. byłam na wizycie u Pana doktora Zbigniewa Mentraka , za wizytę zapłaciłam 170 zł, w gabinecie byłam 5 minut i uzyskałam poradę, "brać chemię", WOW, wysoce odkrywcze zalecenie dla osoby, która od lat tę chemię bierze bez widocznych efektów. Pan „doktor„ nawet nie pokusił się, aby rzetelnie zapoznać się z dokumentacją medyczną. Uważam takie postępowanie, za wysoce nieetyczne i niegodne człowieka, TYM BARDZIEJ lekarza. Nie ...

lekarz Taras Grochowski

Chirurg dziecięcy

DantexMed
Nowolipie 25
Warszawa

Swoją Opinię zacznę od tego, że jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na Pana doktora. Miałam bardzo dużą przepuklinę pepkową po cięciach cesarskich i na dodatek wisiała mi skóra, a mój brzuch wyglądał jakbym ciągle była w ciąży. Pan doktor podczas operacji "zamknął" mi przepuklinę oraz z własnej woli usunął nadmiar wiszącej skóry. Teraz mam brzuch jak nowy. Doktor Taras Grochowski to bardzo miły człowiek, a jednocześnie bardzo dobry lekarz. Przed ...
Opinia dodana przez: Ania

Maciej Langner

Chirurg ogólny, Traumatolog

Warszawa

Jeden z najlepszych ortopedów, jaki znam. Świetny diagnosta, z poczuciem humoru i wiedzą. Uratował moje kolano po złamaniu i zerwaniu acl.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OMEGA-MED
Szaserów 38
04-306 Warszawa

Dr Zieliński to wspaniały specjalista, niebywale miły i sympatyczny człowiek. Po zbadaniu od razu określił rodzaj problemu i jak można temu zaradzić. Sam zabieg przebiegł bezproblemowo a najważniejsze- bezboleśnie! W tej chwili jestem dwa tygodnie po zabiegu i już gołym okiem widać efekt pracy Dr Zielińskiego. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami, Klinikę Pana Dr Zielińskiego!
Opinia dodana przez: Lidia

dr n. med. Łukasz Ulatowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały lekarz, godny polecenia. miałam rok temu operacje i z efektu jestem bardzo zadowolona.Efekt przeszedł moje oczekiwania. Pan doktor poświęca czasu tyle ile trzeba, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec

Jana III Sobieskiego 18
Warszawa

Świetny specjalista, wzorowo wykonany zabieg usunięcia zmiany na nosie. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Cyp

lek. dent. Marek Durdyń

Chirurg stomatolog

Mazowieckie Centrum Stomatologiczne dawne Wojewodzkie Centrum Stomatologiczne
Nowy Zjazd 1
Warszawa

Nic dodać nic ująć. Bardzo wysokiej klasy specjalista. Trafiłam z polecenia koleżanki wiele lat temu z bólem zęba (a wcześniej był leczony ząb u innego stomatologa, z zębem byłam chyba 6 razy i oczywiście każda wizyta płatna masakra i wtedy trafiłam na Doktora na jednej wizycie załatwił wszystko ząb naprawiony i bez bólu) Następnym razem wyrwanie 8 trwało 5 minut potem bez żadnych komplikacji. Nadal leczę zęby jak jest potrzeba ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Mariusz Wyleżoł

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

św. Anny
Barska 16/20
02-323 Warszawa

Bardzo dobry specjalista, z empatycznym podejściem do pacjenta. Pomógł mi po tym jak inny lekarz spartaczył swoją pracę. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną empatie pomoc i doprowadzenie do porządku bałaganu który był we mnie.
Opinia dodana przez: Aneta