Lekarze Chirurg plastyczny

lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Józef Wcisłek

Ostrów Wielkopolski

Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz
09.02.2017r miałem zabieg przepukliny pępkowej z założeniem siatki Ultra Pro na oddzile chirurgii w Krapkowicach. Z całą odpopwiedzialnością polecam dr Artura Kurzeję. Lekarz pierwsza liga, sympatyczny, miły z poczuciem humoru, pełen profesjonalizm, jedyne słowa które określają tą osobę to THE BEST OF !!! Polecam jako lekarza chirurga bez zastrzeżeń !!!
Opinia dodana przez: Tomasz Kość

lekarz Marta Szkudlińska

Daszyńskiego 16
Inowrocław

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr ...

lekarz Krzysztof Hofman

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
ul. Parzęczewska 35
Zgierz

Fantastyczny człowiek, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor zrobił dokładny wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał moje wątpliwości, zlecił odpowiednie leczenie i dietę. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Elżbieta Wojszwiłło-Geppert

Chirurg plastyczny

Antoniego Abrahama 26
Gdynia

Robiłam korekte powiek.Efetk rewelacyjny...choc moj przypadek był skaplikowany poniewaz po trepanacji czaszki mam porazony miesien oka...kiedy patrze w lustro i widze dawna siebie jestem szczesliwa i z czystym sumieniem oplecam Pania doktor.Niesamowita klasa i precyzja. k.przepiorkowska
Opinia dodana przez: katprz

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25
30-552 Kraków

NIE MA TAKICH SŁOW ABY OPISAĆ DOKONANIA PANA DOCENTA. DZIĘKUJE Z CALEGO SERCA ZA URATOWANIE ŻYCIA 24 LATA TEMU. 12 GODZINNY ZABIEG I USUNIECIE TEGO POTWORA ZWACEGO SIĘ NEUROBLASTOMA Z MOJEGO MALUTKIEGO WTEDY BRZUSZKA. POZDRAWIAM SERDECZNIE . WDZIECZNY RAFAL WRAZ Z RODZICAMI

lekarz Paweł Kalinowski

poradnia urazowo-ortopedyczna
sw.jana7B
84-200 Wejherowo

Dr Paweł Kalinowski prowadził mnie prawe 9 lat, on jako jedyny stwierdził rzeczywistą przyczynę dolegliwości bólowych. Inni lekarze mieli odmienne zdanie. Z początku Pan Paweł próbował zrobić wszystko by tylko uniknąć operacji, m.in. przepisywał mi różnego rodzaju środki w postaci tabletek jak również rehabilitacje. Pamiętajmy, że każda ingerencja w staw jest szkodliwa. W moim przypadku operacja była nieunikniona. Byłam operowana 5 razy. Doktor Paweł po każdej operacji podchodził do mnie ...
Opinia dodana przez: Dzeeela

lekarz Tomasz Rogowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6
82-200 Malbork

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego chirurga, lekarza i człowieka. Podjął się bardzo trudnej , skomplikowanej operacji w jamie brzusznej. Operacja wykonana super fachowo. Niespotykanie uprzejmy, empatyczny. Z szacunkiem a jednocześnie bardzo otwarcie podchodzi do pacjenta. Troszczy się i interesuje się pacjentem po operacji. Gdybym miała do kogos porównać to do dyrektora szpitala z serialu New Amsterdam. Ważne też że Pan doktor jest polecany przez innych lekarzy i darzony szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.

lekarz Gerard Owsiański

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Ziarkiewicz

K. Miarki 29 Bolesławiec
al. Tysiąclecia 2
59-700 Bolesławiec

Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Apanasiewicz

Chirurg dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Wspaniały lekarz, kompetentny, ludzki z doskonałym podejściem do dzieci. Operował naszą córeczkę trzy razy i wiem co piszę. Takich lekarzy z takim podejściem do leczenia i ludzkimi odruchami jest mało choć w CZD jest wielu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego.

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Piotr Kończal

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Takiego lekarza jak Pan Piotr Kończal to ze świeca szukać, konkretny, zdecydowany lekarz który wykonuje swój zawód by ratować luckie życie, miałam przyjemność poznać Pana Doktora może w mało przyjemnych okolicznościach jak dla mnie lecz dzięki doktorowi żyje bo szybko i sprawnie wykonał u mnie operacje która ratowała moja zdrowie a nawet życie. Dziękuję Panie Doktorze Pacjentka ze Śremu. 🥰😍🥰🥰
Opinia dodana przez: ŚREMIANKA

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara
Opinia dodana przez: Jolanta
Niedawno wykonałam zabieg labioplastyki u doktora Tomasza Mierzwińskiego i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie pozbyłam się kompleksów, wyglądam pięknie i jestem szczęśliwa. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wojciech Łusicki

Tarnowskie Góry

Witam !!! To wspanialy lekarz ,jest bardzo dobrym czlowiekiem !!!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ,jak on to (tak na marginesie oczywiscie ) mozna chorowac ,dba o pacjenta jak tylko moze ,polecam ,polecam ,ma on taka opinie nie tylko wsrod pacjenow ,ale grona lekarzy ja mu zycze ,zeby byl szczesliwy i zawsze mu sie w zyciu dobrze wiodlo !! Jola i pacjentka Irena .
Opinia dodana przez: Jolanta