Lekarze Chirurg plastyczny

lekarz Mariusz Majak

Przedborska 17
Radomsko

Panie Doktorze jak będą stawiali Panu pomnik lub chociaż popiersie chętnie się dorzucę. Bardzo b.b. Panu dziękuję.

lek. med. Jacek Piękoś

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.

lekarz Marek Czwarno

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinet
Mickiewicza 52, parter, gab.nr 4
Sandomierz

Świetne miejsce. Rewelacyjna rejestracja- Pani oddzwania, nic na czas, indywidualne podejście. Lekarz - ekstra empatyczny i cierpliwy. Długo tlumaczy, rozumie że starsi nie słyszą i nie wszystko rozumieją. Robi USG. Ceny normalne w porównaniu do wywindowanwgo Pana ordynatora S. Przyjęcie punktualnie, ale pacjentów nagłych traktuje prio. Nadzieja mało empatycznej służby zdrowia
Opinia dodana przez: Karolina

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

Wojciech Ogorzeja

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

9 marca 2020r w szpitalu uniwersyteckim im Jana Biziela w Bydgoszczy miałam operacje przepukliny kresy białej i wykonał ją właśnie Pan doktor Wojciech Ogorzeja. Cudowny człowiek, z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Czułam się zaopiekowana, wszystko było jasno wytłumaczone. Jeszcze nie spotkałam w swoim życiu takiego lekarza. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr Lech Paćkowski

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Gdyby wszyscy lekarze mieli tyle empatii, co Pan Doktor Paćkowski, bylibyśmy chyba zdrowsi... Profesjonalizm, zaangażowanie i duuuużo ciepła oraz cierpliwości - za to Panu dziękuję najserdeczniej.

lekarz Jacek Bajorek

Dąbrowa Tarnowska

Takich lekarzy ze świecą szukać , uprzejmość i kultura na najwyższym poziomie. Zawdzięczam mu pomoc ze szybko odkrył co mi dolega gdzie odwiedziłam wcześniej masę lekarzy którzy rozkładali ręce.

lekarz Andrzej Dumański

Wrocław

Do dr Andrzeja Dumańskiego trafiłam z polecenia. I miałam wielkie szczęście, że to właśnie on rozpoznał mój przypadek. Jest to lekarz profesjonalny, empatyczny i wyrozumiały. Wytłumaczył co mi dolega i jak postępować. Dziękuję. :)
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Dariusz Szewczyk

ulica Zamiejska 17
03-580 Warszawa

Pan dr jest bardzo komunikatywny, dokładny przy badaniu i rzetelny w proponowanym sposobie dalszego postępowania diagnostycznego. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę.
Opinia dodana przez: Aleksandra Lipińska

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.

lekarz Tomasz Wojciechowski

Chirurg stomatolog

41-400 Mysłowice

Najwyższej klasy profesjonalista w swojej dziedzinie. Wyjątkowy fachowiec i człowiek. Bardzo polecam. Paweł Lorek
Opinia dodana przez: Paweł
W dniu 31 października 2017r. w szpitalu MSW i A w Gdańsku byłam operowana przez pana dr Tomasza Osękę. Wspaniały lekarz, bardzo miły, wszystko mi wytłumaczył przed i po operacji. Jest to lekarz, którego warto polecić. Rzadko spotykamy takich lekarzy na swojej drodze podczas leczenia.
Opinia dodana przez: JUSTYNA KLUGE

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Chirurg stomatolog

Rynek 35/1
64-500 Szamotuły

Jako pacjent mogę tylko gorąco i szczerze polecić.Ale przy olbrzymim zainteresowaniu pacjentów może być problem.Atmosfera w gabinecie nie pozwala czuć stresu a przygotowanie do zabiegu przez Pana Doktora to spektakl - poczucie humoru i przede wszystkim fachowe doradztwo.POLECAM
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Konrad Woronowicz

Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta M-S

dr Zbigniew Obuszko

Chirurg onkolog

szpital
wrocław
Wojcieszów

Profesionalista, jest konkretny i dokładny, poświęca pacjentowi czas, nie spieszy się, podaje różne opcje leczenia, tłumaczy wszystkie kwestie, nawet po kilka razy, jeśli jest taka potrzeba. Słucha pacjenta. Zdecydowanie czułam się zaopiekowana przed i po operacji, Polecam.

dr n. med. Krzysztof Mozol

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Dr Mozol to bardzo dobry specjalista. Jest cierpliwy i zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia. A przede wszystkim ma trafne diagnozy i dobrze dobiera lekarstwa.
Opinia dodana przez: Mama Adasia

dr n. med. Tomasz Gach

Chirurg ogólny, Proktolog

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Doktor Gach wykonywał u mnie biopsję cienkoigłową w SCM clinic. Bałam się tego badania, ale lekarz okazał się tak miły, że rozładował cały stres i myślę, że badanie wykonał najdelikatniej jak mógł. Do tego spodobało mi się jego podejście, konkretny, merytorycznie odpowiedział wszystkie moje pytania. Rekomenduje.
Opinia dodana przez: Jola
O Panu doktorze mogę powiedzieć same superlatywy. Niezwykle kompetentny, niezwykle kulturalny, spokojny i empatyczny. Lekarz przez duże "L". Pragnę także wyrazić wielie dzięki oraz uznanie za kompetencje, kulturę oraz wrażliwość dla Pani pielęgniarki Lucyny Szymańskiej przyjmującej w Endomedzie z Panem doktorem. Bardzo Państwu dziękujemy.
Opinia dodana przez: Jolanta Olko

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I ...