Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy

lek. dent. Bartosz Świątnicki

Chirurg stomatolog

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

lekarz Jacek Marczyński

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Wspaniały Lekarz i Człowiek..Pełen empatii.. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie..Wszystko Pan doktor cierpliwie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.. Chory czuje się zaopiekowany i że jest w "dobrych rękach ".. Lekarz z powołania.. Dziękuję..
Opinia dodana przez: Beata Sz.

lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Krzysztof Stasiak

Żelazna 34
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?

lek. med. Wojciech Białowąs

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Linmed Rehabilitacja
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 99
02-722 Warszawa

Trzy lata temu miałam operację kręgosłupa, którą wykonał dr Białowąs i po której kręgosłup mam jak nowy. Byłam trzy razy na kontroli pooperacyjnej i wszystko jest w porządku. Polecam pana doktora wszystkim znajomym mającym problemy z kręgosłupem.
Opinia dodana przez: Lena Dziadkiewicz

prof. dr hab. n. med. Wojciech Woźniak

Chirurg onkolog

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten ...
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

Marta Figarska

Chirurg stomatolog

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo dobra miła pani doktor .Ma pewne podejście do tego co robi. Wyrywałam u pani doktor dużo zębów i jestem naprawdę bardzo zadowolona co bardzo boję się dentysty. Teraz chodzi moja córka i jest też zadowolona
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Lekstan

NZOZ AN-MED
ul. Ludwika Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Andrzej Berner

Chirurg ogólny, Onkolog

Gabinet Lekarski

Miałem przyjemność leczyć się u doktora Bernera i z całego serca mogę polecić go wszystkim osobą, które zmagają się z problemami nowotworowymi. Dużą zaletą dr. Bernera jest to, że bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświęca mu maksimum uwagi, zajmuje się jego chorobą od początku do końca. Dodatkowo po zabiegu operacyjnym sam załatwia chemioterapię, także nie trzeba się tym przejmować i zamartwiać. Nie żałuje, że trafiłem właśnie na dr. Bernera. Jeszcze ...
Opinia dodana przez: jarek

lekarz Jacek Biernacki

Szpital Zespolony Perzyny
62-800 Kalisz

Lekarz rewelacja. Bez zbędnych formalności, rzeczowo, profesjonalnie, z empatią i dokładnym wyjaśnieniem problemu oraz decyzją jak ten problem rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Byłem na wizycie i zabiegu w Poliklinice na Kwiatowej. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Jerzy Medyński

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Świetny specjalista, miły człowiek. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Bardzo dobrze wykonał zabieg. Podobało mi się właściwe podejście Pana Doktora do zabiegu. Wszystko przygotowane wcześniej, sterylnie, odpowiednie znieczulenie tak, że podczas zabiegu nic nie bolało. Mimo, że denerwowałam się wyglądem rany po kilku dniach, Pan Doktor pocieszał, że wszystko jest w porządku i w odpowiednim czasie się zagoi, ponieważ wszytko idzie w dobrym kierunku. Tak też się stało. Jestem ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Jerzy Bentkowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

ulica Osiedlowa 30
38-600 Lesko

Mój kilkudniowy pobyt w szpitalu w Lesku uświadomił mi, że są jednak lekarze z powołania. Zawsze kiedy był na dyżurze pytał czy wszystko w porządku i jak sie czuje, chociaż nie byłam jego pacjentką. Dzięki Panu Doktorowi czułam się tam bezpieczniej. Zawsze będę wspominać Pana Doktora z uśmiechem na twarzy. Chciałabym takich lekarzy częściej spotykać w swoim mieście.
Opinia dodana przez: Kasia Radom

lekarz Roman Sławek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
Wojska Polskiego 16 B
25-150 Kielce

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Marcin Nylec

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Do Pana Doktora trafiłam szukając lekarza, ktory zrobi poprawke po zabiegu labioplastyki, bylam załamana efektem, prawie wpadlam w depresje. Pan Doktor na konsultacji zbadal mnie, przeprowadzil ze mna rzeczowa rozmowe, byl empatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jestem juz po zabiegu u Pana Doktora i jestem przeszczesliwa.Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i cudotwórca, moj przypadek byl naprawde beznadziejny.Tak bardzo wazne jest, aby wybrac odpowiedniego lekarza, by pozniej uniknac ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Andrzej Międlar

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.

Paweł Nowicki

Chirurg urazowy

Mediq
Legionowo

Taki powinien być każdy lekarz: kompetentny, rzeczowy, kulturalny, spokojny i - co równie ważne - rozmawiający z pacjentem jak człowiek z człowiekiem. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. W ubiegłym roku doznałem złamania skośno-spiralnego czwartej kości śródręcza. Nie wchodząc w zbędne szczegóły, proponowane rozwiązanie operacyjne w szpitalu publicznym w ramach NFZ nie wyglądało najlepiej, dlatego zdecydowałem się na konsultację i w efekcie na operację w placówce prywatnej specjalizującej się w ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mariusz Króliczek

J.A. Medico
Hallera 83
41-709 Ruda Śląska

Super człowiek, super lekarz, Fachowiec!! Polecam w 100% Karkoszka Roman pacjent bardzo zadowolony z świadczonych usług!
Opinia dodana przez: roman

lekarz Marek Leciejewski

Krańcowa 19
Koło

To jedyny lekarz do którego chodzi się z przyjemnością.Dodam, że są to wizyty w przychodni. W szpitalu jest bardzo opiekuńczy i cierpliwy. Nie śpieszy się i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam każdemu.

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna E.A.Barańscy s.c.
Krzywoustego 1
69-100 Słubice

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!
Opinia dodana przez: Joanna