Lekarze Chirurg transplantolog

lek. med. Andrzej Niedobit

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie Oddział Chirurgii Onkologicznej Poradnia Chirurgiczna
Al. Racławickie 23
20-630 Lublin

Lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach .Nie tylko wybitny i doświadczony specjalista ale i pełen kultury i wiedzy człowiek potrafiący nawiązać bliski kontakt z pacjentem i wzbudzić u niego zaufanie co jest niezbędne w całym procesie leczenia . Podziękowania dla Pana doktora za to co Pan dla nas zrobił .

dr n. med. Marcin Januszkiewicz

Wysokie Mazowieckie

Minęło już wiele lat od operacji.Miałam szczęście ,że trafiłam na tak wspaniałego człowieka i znakomitego lekarza.Bardzo,bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Chirurgii ogólnej i Naczyniowej Marek Szewczyk
Żeromskiego 2
34-300 Żywiec

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Tomasz Fedorowicz

Chirurg onkolog

Gabinet
Poznań

Albert Einstein mawiał: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej...". Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…” Nieskończone podziękowania dla doktora Tomasza Fedorowicza za jego niezwykły profesjonalizm, empatię (czasem niedocenianą) i altruizm (siłę, czasami też niedocenianą) które sprzyjają zdrowiu.
Opinia dodana przez: Ryszard Kaftański

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej Wellmed
57-200 Ząbkowice Śląskie

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Moj Tata byl operowany przez Pana Docenta w 2019r. rok zlosliwy glowa trzustki. Rokowania rok zycia po operacji. Dzis Tata ma sie dobrze i je prawie juz wszystko. Odzyskal swoje kilogramy. Jestem wdzieczna Doktorowi bo dal nowe zycie mojemu Ojcu. Oby jak najwiecej takich wspanialych lekarzy. Ja wiem, ze to wszystko zalezy od rodzaju raka ale lekarzy wciaz nam brakuje, ktorzy powaznie traktuja swoja prace i pacjenta zycie. Dr. Chmiel ...
Opinia dodana przez: Marzena Bartosz

lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Stanisław Kurek

Chirurg ogólny, Onkolog

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
31-144 Kraków

Po ostatniej wizycie w SCM clinic u Pana doktora mogę powiedzieć same pozytywy. Już po paru zdaniach widać, że doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Badania były bardzo dokładne ze szczegółową analizą. Co do leczenia lekarz też ma bardzo jasny i konkretny plan działania. Bardzo fajnie.
Opinia dodana przez: Kasia F

dr Stefan Rybakiewicz

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
03-737 Warszawa

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi. Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta. Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem. Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Bardzo szczegółowe omówienie sposobu wykonania zabiegu (przepuklina pachwinowa). Druga wizyta-piątek . Miłe powitanie przez Panie pielęgniarki, wskazanie pokoju do przygotowania się do zabiegu, między czasie Panowie doktorzy przychodzili i informowali mnie jeszcze raz na czym będzie polegał zabieg. W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy. ...
Opinia dodana przez: Jacek
Super człowiek. Lekarz z poczuciem humoru. Pomimo tego, że bolał mnie brzuch, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Doktor nie ma parcia na leki chemiczne i krojenie bez potrzeby. Proponuje proste zalecenia dietetyczne. Mało takich lekarzy...
Opinia dodana przez: Irena

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

plac solidarnosci
Wrocław

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Krzysztof Szachta

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pan Doktor Szachta to lekarz z powołania, wspaniały jako lekarz i człowiek. Zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również miły i profesjonalny . Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa pełna kultury i troski o pacjenta. Dziękuję serdecznie Krzysztof B. 7.12.2022
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Andrzej Stachnik

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Pierwszy raz po kilku minutach rozmowy lekarz wzbudził we mnie tak duże zaufanie. Profesjonalizm i empatia do pacjenta spowodowały że nie myślałam o bólu związanym z drobnym zabiegiem. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Andrzej Waciuta

Chirurg dziecięcy

Warszawa

Dr Andrzej Waciuta to fantastyczny człowiek i lekarz o wybitnych kompetencjach.10 lat temu operował naszego syna po bardzo poważnym wypadku samochodowym ( obrażenia wielonarządowe, krwawienie podpajęczynówkowe). Panu Doktorowi zawdzięczamy powrót naszego syna do pełnej sprawności.Bez względu na upływające lata,zawsze będziemy pamiętać to,co Pan Doktor zrobił dla naszego syna , brak nam słów na wyrażenie uznania dla dr Waciuty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

dr n. med. Dariusz Żak

Chirurg onkolog

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Pan doktor Żak to chodzący Anioł na ziemi. Nie dawno byłam operowana w szpitalu św. Wincentego w Warszawie opieka przed i po operacji pierwsza klasa nigdy nie spotkałam się z taką przemiłą i troskliwą opieką. Pan doktor od samego początku wszystko dokładnie wyjaśnił i otoczył swoją opieką nawet po operacji cały czas przychodził do swoich pacjentów(nie poszedł do domu dopóki nie upewnił się że jego pacjenci dobrze się czuja). Każdemu ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Krzysztof Piorun

Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Po moim zabiegu odsysania tłuszczu w obszarze brzucha czuję się niesamowicie zadowolona z efektów! To był dla mnie krok w stronę większej pewności siebie i komfortu w swoim ciele. Wreszcie mogę ubierać się w ulubione ubrania bez kompleksów i poczuć się naprawdę dobrze we własnej skórze.
Opinia dodana przez: Marika

lek. dent. Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220 Legnica

Wspaniały zespół. Serdeczne podziękowania za opiekę i kompleksową pomoc. Serdecznie polecam. Nieoceniona Pani doktor Sylwia Hnitecka.
Opinia dodana przez: Antonina

dr n. med. Mirosław Szarzyński

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Grając w kosza zerwałem sobie wiązadło krzyżowe przednie (ACL). Wieczorem pojechałem do szpitala Medicover gdzie od razu zrobiono mi rentgen kolana wykluczając złamania i pęknięcia kości, trzy dni później miałem badanie rezonansu magnetycznego co potwierdziło zerwanie kompletne ACL i uraz kompresyjny łękotki. W Medicover polecono mi dr nauk med. Mirosława Szarzyńskiego, na pierwszej wizycie dr Szarzyński powiedział dokładnie co mi dolega, powiedział dokładnie jak wygląda leczenie i skierował pilnie na ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Wojciech Cyptor

Chirurg ogólny, Proktolog

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

dr n. med. Marek Załucki

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elźbieta