Lekarze Dermatolog dziecięcy

lekarz Joanna Pucuła

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem pomogła mi w mojej przypadłości, podjęte leczenie odniosło bardzo dobre skutki.

dr n. med. Dominika Wcisło-Dziadecka

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Bardzo dobra specjalistka. Narobiłam sobie troszkę złego zabiegami kosmetycznymi na swojej cerze, ale pani doktor pomogła jej wrócić do zdrowia. Polecam.

lekarz Krzysztof Koliński

Gabinet
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Bardzo dobry lekarz ze wspaniałym podejściem. Bardzo kompetentny .Potrafi rzeczowo w normalnym języku wytłumaczyć problem. Normalny :) Nie zadziera nosa
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Teresa Roicka

Przychodnia POZ Nr 4
Lubelska 6
35-241 Rzeszów

Bardzo dobry dermatolog. Pomógł mi w miarę szybko jak na lekarzy wyleczyć trądzik i to duży. Przy okazji dał wiele rad rodzinie i wyleczył kurzajkę.

Marcin Pełka

IMPET-DERM

Do doktora trafiłam z polecenia. Moja córka miała poważne problemy ze skórą. Poprzedni lekarze leczyli ją głównie antybiotykami, generalnie dużą ilością leków. Pan doktor bardziej kompleksowo zajął się nami. Poszłyśmy do niego prywatnie do gabinetu w warszawskiej klinice Bejda Medical, w której ma konsultacje. Jest duży postęp w leczeniu.
Opinia dodana przez: Hanna
Właściwe podejście, dobre diagnozy, czytelność i przejrzystość działań oraz indywidualne podejście do pacjenta sprawiają, iż dr Proskura jest godna polecenia.

Maria Kwas

Dermatolog, Pediatra

lekarka konkretna, rzeczowa, sympatyczna, pomocna - czytałam złe opinie- nie zgadzam się. po raz pierwszy nie miałam odczucia, że moje dolegliwości są na pewno dolegliwością utrudniającą funkcjonowanie
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Wanda Cmunt

Jagiełły 10
33-101 Tarnów

Moim zdaniem jeden z lepszych dermatologów w Tarnowie. Leczę się u niej kolejny rok, zawsze jest miła, uprzejma i słucha pacjenta. Nie daje recepty na wiele leków, woli dać próbki na leki, których stosowanie zaleca, jeśli się sprawdzą.

lekarz Ewa Klimowicz

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani dr bardzo sympatyczna, zainteresowana chorobą, dokładnie oglądnie, nie obawia się dotknąć. Polecam.
Opinia dodana przez: Ludwika

lekarz Ewa Plomer-Niezgoda

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Pani doktor bardzo rzeczowo podchodzi do choroby. Szczegółowo wypytała mnie o objawy, przebyte leczenie, dietę i ewentualne obciążenie genetyczne. Z zaangażowaniem starała się znaleźć przyczyny i najlepsze leczenie mojej choroby. Do tego jest bardzo miła i uprzejma. Polecam tego lekarza.
To bardzo kompetentna i pomocna Pani doktor. Trafna diagnoza i bardzo uprzejme podejście do pacjenta. I do tego super ładna! Szczerze polecam.
Badanie bardzo dokładne. Potem kontakt telefoniczny. Polecam

dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter
Poznań

Do doktora zgłosiłam się po tzw. drugą opinię dot.guzka umiejscowionego na nosie. Pierwsza diagnoza: rak kolczysto- komórkowy. Taki wyrok oznaczał mocne okaleczenie mojej twarzy( wycięcie dużego fragmentu skóry wraz z chrząstką).Pan doktor spokojnie obejrzał guzka i bardzo szybko zawyrokował, że jest to rogowiak (to nie rak).Wszystko dokładnie wyjaśnił i pokazał zdjęcia obrazujące rogowiaka na nosie . Podczas całej wizyty miałam do czynienia z bardzo wysoką kulturą osobistą Pana doktora. Gorąco ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Paweł Silny

Art Clinic
ul. Nad Seganką 5
Poznań

trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka W

lekarz Hanna Właszczuk-Szulc

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Do Pani doktor trafiłem z polecenia mojej córki i znajomych,którzy mieszkają w Katowicach. Długo szukałem pomocy u dermatologów z terenu Myszkowa i Częstochowy.Pani doktor okazała się bardzo miłą a przede wszystkim kompetentną osobą. Czas który poświęca pacjentowi to nie 10 min. Wywiad z pacjentem to pełen komplet informacji o min. tryb życia, czym się zajmuję, jakich kosmetyków używam,posiłki i wiele innych. Sama diagnoza odbywa się dwuetapowo; najpierw diagnozowanie choroby a ...
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Roman Gorlach

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Burcza
Rynek Staromiejski 11 lok. 1
75-452 Koszalin

Witam, lecze sie u tego pana 3 miesiac, i nie wiem co mam o tym mylslec, mam 21 lata, z tradzikiem walcze od liceum, pewnego dnia wstalem i po prostu poszedlem, ludzi od groma w poczekalni, siedzialem 3 godziny, zdazylem sie nasluchac w poczekalni jaki to wspanialy lekarz, przyjezdzaja do niego ludzie z calej Polski. Ogolnie nie wierze w lekarzy, uwazam, ze jesli chodzi o tradzik to zaden nie jest ...

lekarz Jacek Neczyperowicz

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Pan doktor Jacek Neczyperowicz jest niezwykłym człowiekiem i lekarzem, który nie tylko zna się na swojej pracy, ale przede wszystkim chce pomóc pacjentowi. Miałem spory problem z prąciem. Trafiłem do Pana doktora z fatalnym przypadkiem. Inni lekarze leczyli mnie od 1,5 miesiąca, a ja myślałem o samobójstwie. Na początku pojawiły mi się czerwone plamki na żołędzi. Inny dermatolog stwierdził, że to bakteryjne i przepisał maść na bakterie. Nic nie pomogło, ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Alicja Kubiak

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pani Doktor Alicja Kubiak to jeden z najwspanialszych ludzi jacy mogą trafić się człowiekowi w życiu. Zawsze profesjonalne, empatyczne i rzetelne podejście do pacjęta. Choruję na łuszczyce 18 lat i musze powiedzieć że zawsze mogłem na nią liczyć .Nawet w najgorszych chwilach z chorobą pomagała jak tylko potrafiła. .
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Żarow

Niepubliczny Zakład Opieki Zdroowtnej "ARS-DERM" S.C. NFOZ
ulica Legionów 9
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat chodzę do doktora Żarowa i muszę podzielić się opinią, gdyż lepszego gabinetu jeszcze nie spotkałam a ze względu na miejsce zamieszkania musiałam korzystać z pomocy innych specjalistów. Zarówno jak i opieka lekarska tak i personel na wysokim poziomie. Czuję się zaopiekowania i wysłuchana. Jak tylko zamierzam przyjechać do Polski staram się umówić na wizytę. Mam nadzieję że tym wpisem mogę wielu osobą pomóc w wybraniu najlepszego gabinetu. ...
Opinia dodana przez: Iga

dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

ulica Orkana 82c
42-200 Częstochowa

Byłam u Pani doktor z przebarwieniami oraz bliznami potrądzikowymi.Zaproponowała kurację może nie tania,ale efekty przerosły moje oczekiwania.W krótkim czasie znikło chyba 90 procent przebarwień! Później Pani doktor robiła mi zabiegi laserem CO2 na blizny też znikły gdzieś w 80 procentach.Nie żałuję ani złotówki.Warto było!
Opinia dodana przez: Ewa